vibratory.net

Erotický masážní olej - Indický polibek (100ml)

Milujete masáže kterékoliv části těla vašeho partnera či partnerky?

  • příjemná vůně indického mandlového oleje
  • pro hebkou a voňavou pokožku celého těla

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06219780000
  • Balení: plastová lahvička se šroubovacím víčkem, 100 ml
  • Skladování: běžné skladovací podmínky – pokojová teplota
  • Výrobce: Magoon (Německo)

Milujete masáže kterékoliv části těla vašeho partnera či partnerky? Pak je pro vás tento masážní olej nepostrádatelná nutnost! Svým dlouhotrvajícím účinkem vám umožní oddávat se smyslným masážím tak dlouho jak je potřeba.

Pokožka zůstává po něm krásně hebká a voňavá, přísady tohoto oleje evokují vůni orientální exotiky. Snadno se smývá, nezanechává pleť lepkavou. Základním prvkem je příjemně vonící indický mandlový olej.

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem se squirtu

Mersey / 09.02.2015

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadžený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

Tipy na vzrušující partnerskou masáž 2/2 - dokonalé doteky

Mersey / 24.03.2015

Nahlédněte pod ruce profesionálním masérům a přeneste jejich finty do své ložnice. Jsou to drobnosti, které hravě zvládnete a přesto povýší vaši domácí masáž o level výše.

Celý článek

5 kroků k zaručené cestě do vagíny

Mersey / 23.08.2015

Rada k nezaplacení pro všechny, kteří potřebují navnadit svou partnerku na sex. I ženy čtěte dále, neboť tento snadný návod vám pomůže najít cestu ke klidu, pohodě a uvolnění za pár minutek.

Celý článek

Podobné produkty