vibratory.net

Masážní olejová svíčka Swede Vitalizing, 150 ml

Masážní svíčka Swede Vitalizing (tj.

  • příjemná svěží vůně citronu, pepře a eukalyptu
  • dobře se roztírá i vstřebává - zanechává pokožku hebkou na dotek
  • až 36 hodin hoření

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
399 379

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06106660000

Balení: plastová dóza s víčkem
Objem: 150 ml
Dávkování: dle potřeby a velikosti masírovaného místa, svíčka vystačí na 5 – 8 masáží
Složení:
Výrobce: Swede (Švédsko)

Masážní svíčka Swede Vitalizing (tj. "povzbuzující", "oživující") působí blahodárně na několik smyslů zároveň. Pokud hledáte způsob, jak se oddat smyslné masáži se zapojením vůní a příjemného hřejivého pocitu, je tato svíčka to pravé!

Svíčku necháte hořet, aby provoněla vaši ložnici a po uplynutí cca 20 minut má olej tu správnou teplotu i konzistenci pro masáž kterékoliv části těla vaší polovičky. Olej z rozpuštěné svíčky je krásně kluzký, stačí ho nalít na pokožku a smyslné chvilky plné blaženosti mohou začít. Dobře se vtírá, takže nehrozí ušpinění lůžkovin.

Dóza, v které se svíčka nachází, vám sedne do ruky, takže odlijete vždy to správné množství. Z vysoké teploty nemusíte mít obavy, vosk je vždy pouze příjemně teplý, nikoliv horký. Svíčka Swede Vitalizing vám vystačí na 5 – 8 masáží nebo 36 hodin hoření.

Svíčka obsahuje olej z avokáda, palmový a jojobový olej, včelí vosk a výtažek z aloe vera. Složení je tak bohaté na vitamín E, k vaší pokožce bude olej šetrný, nevysušuje ji, zůstává po masáži krásně hebká. Skandinávský producent lubrikantů a masážních olejů firma Swede je zárukou prvotřídní jakosti použitých surovin.

Svíčka příjemně svěže voní po citronu, pepři a eukalyptu.

Hodnotilo 8 zákazníků: 70 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zákazník | před 3 měsíci 20%

Tato svíčka se v podstatě příliš neliší od ostatních, ale vosk je při nanášení příliš horký .. nedoporučuju a určitě si ji už nekoupíme.

Honzi M. | před 4 měsíci 20%

Předtím jsme měli jinou masážní svíčku a chtěli jsme vyzkoušet nějakou novou!! Tuto svíčku nemůžu doporučit, vůně nemá s uvolňující masáží nic společného. Vosk je příliš hustý a taky moc horký,když ho nakapete na ruku, což jsem dělal vždycky (jsem řemeslník, topenář, takže jsem zvyklý), ale toto je prostě dost horký. Zdaleka není tak dobrá jako ta poslední, kterou objednám znovu

Soňa ví | před 6 měsíci 60%

Samotná svíčka je skvělá a plní svůj účel. Vůně je také moc příjemná. Takhle všechno fajn. Nicméně rozpuštěný vosk na kůži velmi rychle tvrdne, takže se dá použít jen asi půl minuty než začnete rozmazávat hrudky.

Nina | před 7 měsíci 100%

Masážní svíčka je bomba. Jak se zapálí, rozvine se nádherná vůně a je rychle připravena k použití. Olej je příjemně teplý a moc příjemný na pokožku.

Kráva | před 7 měsíci 80%

Příjemná vůně...jednoduché použití, můžu jenom doporučit. Zábavné. jedna hvězda dolů za ohnutý knot

Standa | před 7 měsíci 100%

Tyto svíčky překvapí svou kvalitou a použitím. Svíčka má moc pěknou vůni a navodí krásnou atmosféru.

Instagramka | před 7 měsíci 80%

Svíčka plní svůj účel dokonale, teplý olej se dobře roztírá, vůně je příjemná. Jako masážní olej má dobré mazací vlastnosti. Takhle zatím dobrý. Nicméně i tady se objevuje nemilý problém většiny vonných a masážních svíček: někdy se utopí knot nebo ne se spálí, když olej nalíváte příliš rychle, přičemž vám pak zbyde spoustu nepoužitého oleje. Sice se to pak dá rozpustit nad klasickou čajovou svíčkou, ale to je mnohem složitější než použití ve svíčce. Takže proto musím ubrat hvězdu, ale i tak si ji koupím znovu.

NHL | před 8 měsíci 100%

Tuto svíčku jsme měli už třikrát a vždycky byli moc spokojení. S výrokem, že se knot na podruhé utopí, nemůžeme souhlasit. Svíčka nám ale vždycky hoří relativně krátce (cca. 15-20 min.), aby jsme měli dostatek oleje na masáž. Potom svíčku hned sfouknem. Díky teplu a konzistenci je olej/vosk velmi příjemný na pokožku. Nevstřebá se úplně celý, takže nechává lehkou vrstvu na kůži (vždy podle toho, kolik se použije oleje), která ale není nepříjemná. Vůně je celkem intenzivní, ale přijde nám velmi příjemná. Olej jsme ještě nikdy nenalévali přímo na tělo, ale nejprv do ruky. Dle výrobce bysme se sice neměli spálit, ale olej je dost teplý, když se nalije. Nálevka je taky opravdu praktická. Sice se může trochu oleje vylít bokem, ale je to v mezích. Tuto masážní svíčku si určitě koupíme znovu - možná jinou vůni.

Podobné produkty