vibratory.net

Masturbátor pro muže VerSpanken H2O Kit, 5 dílů

Unikátní masturbátor pro muže VerSpanken H2O Kit - to je celkem pět dílů, díky nimž dovedete svoji masturbaci k dokonalosti!

  • parádní hračka pro pořádné chlapy :)
  • vyměnitelné masturbační válečky se stimulačními výstupky i bez nich
  • lze zahřát i zchladit
  • perfektní pro sólo jízdu i použití v páru
  • vhodný pro všechny velikosti penisů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 199 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E24577

Rozměry: plastový držák: celková délka 22 cm, šířka 10,5 cm; válečky: celková délka 13 cm, průměr 5 cm
Barva: černá, antracitová (transparentní)
Materiál (neobsahuje ftaláty, latex ani těžké kovy; netoxický): ABS (plast)
Obsah balení: masturbátor (plastový držák), 1 pár válečků Smooth (hladké), 1 pár válečků Bumpy (se stimulačními výstupky)
Výrobce: Big Teaze Toys (USA)

Unikátní masturbátor pro muže VerSpanken H2O Kit - to je celkem pět dílů, díky nimž dovedete svoji masturbaci k dokonalosti!

Balení obsahuje samotný masturbátor, což je vlastně takový plastový rozevírací držák, a čtyři vyměnitelné válečky (které výrobce označuje rozkošným slovem "buřtíky" :)). Dva buřtíky jsou hladké (Smooth) a další dva mají stimulační výstupky (Bumpy). A tyhlety válečky se jednoduše vloží do držáku a vaše super luxusní pánská jízda může začít...

Válečky jsou naplněné tekutinou, takže jsou velmi příjemné na dotek, měkoučké a pružné. Během vašeho řádění si tak sami (z)volíte tlak, podle toho, jak je vám to momentálně nejvíce příjemné, a to pouhým zmáčknutím masturbátoru v dlani.
Masturbátor si díky tomu také dosyta užijí muži s menším penisem, ale i ti více obdaření.

Konečně perfektní hračka, se kterou si vychutnáte hru s teplotou jak se patří. Prostě ponořte válečky na pár minut do teplé nebo studené vody!

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. K desinfekci je vhodný čisticí sprej na erotické pomůcky.

Čištění je hračka, není nutná žádná speciální údržba - po použití stačí masturbátor opláchnout teplou vodou a jemným mýdlem a nechat uschnout.

TIP: Válečky spolu můžete libovolně kombinovat - oba hladké či oba s výstupky, jeden hladký a jeden s výstupky, jeden zahřátý a druhý chladivý...

PS: Ve vtipném videu níže naleznete několik lechtivých nápadů, jak lze masturbátor VerSpanken H2O Kit použít - ať už sólo, nebo za pomoci nějaké zručné pomocnice...

Hodnotilo 9 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Darebák | před 5 měsíci 100%

Tohle je ta nejlepší hračka podobného typu, jakou jsem zatím viděl. To pohodlí je neuvěřitelné. Vzrušení je taky úžasné. Hračku snadno rozložíte a vyčistíte. Jen škoda, že se nedá masturbátor strčit do mikrovlnky, že by se trochu nahřál.

Novákovi | před 6 měsíci 80%

Ta textura je příjemná. Hračka je dobrá do páru, ale je trochu velká a nepraktická. I tak ale doporučujeme.

Sandra | před 10 měsíci 60%

Koupila jsem ho jako překvápko. Nadšení však bylo omezené. Opravdu velká a dost nepraktická hračka. Jeho názor: rozdíl teplot skoro nejde cítit.

Luděk | před 11 měsíci 20%

Nejsem s tím vůbec spokojen, toto nádobíčko je totálně neohrabaný a těžký. Nějaké reálné dráždení se fakt nekoná!

Tom | před 12 měsíci 60%

To video je prostě mega supr nápad a i důvod, proč jsme si ho pořídili domů. Ale jak dorazil, byli jsme celkem překvapení, jak je obrovský. Je dost těžký do ruky a trochu nepraktický. Při vyzkoušení to bylo ale překvapivě příjemné a i při společných hrátkách to byla velká zábava.

Matěj | před 12 měsíci 40%

To je tak absurdní, jak mnozí tvrdí " wáu, je to jak se ženou/ lepší než s ní nebo skoro tak dobrý jak se ženou!!"... Tak tihle určitě nikdy žádnou ženu neměli! Mně to přijde úplně ok, příjemný,ale se sexem se to rozhodně nedá srovnávat.

Klouček | před 13 měsíci 100%

Je to prostě boží, jestli ve dvou nebo sám, prostě bomba :) Také možnost studených a teplých polštářku je jistě zajímavá pro každého.

Frantík | před 15 měsíci 100%

Přemýšlel jsem, jestli vůbec psát hodnocení. Co napsat? Je to jak reálek? Nahradí to ženu? (každopádně je to levnější :-) ) Ale teď vážně. Erotické hračky jsou mnohými odsuzovány. Proč? Však každý, jak má rád.. K produktu. Je to velký, taky těžký, ale ne nepraktický. Hlavně se snadno používá. Nechci říkat, že to nahradí ženu. Ale je to nesmírně příjemný. Nikdy bych nevěřil, že je možné dosáhnout tak identického pocitu. Dá se použít jako studený nebo teplý. Zvolil jsem teplou variantu, kdy jsem masturbátor položil z obou stran na topení, takže byl rychle vlažný. Doporučuju použít silikonový gel. Je dost vydatný a krásně maže. I tak ale nedokáže nahradit ženu, ale ubírá se správným směrem. Přiberte ho do postele. Je to šílená zábava! Pro oba :)

Milan | před 15 měsíci 100%

Boží věc, jak už jste jednou uvnitř, nechcete ven :o. Lepší jak ruční práce. Tak často, jak budete chtít.

Podobné produkty