vibratory.net

Maxxes for Lady

Převeďte své sny do reality.

  • dostanete i bez lékařského předpisu
  • přírodní složení bez vedlejších účinků
  • rychlý nástup a dlouhotrvající efekt
  • posilte své libido přírodní cestou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ma/200
  • Balení: 1 tableta
  • Složení: acai bobule, ženšen pravý, acelora třešně, goji bobule, lesklokorka lesklá, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, sorbitol, xylitol, stearát hořečnatý a aroma lesního ovoce
  • Výrobce: Maxxes (USA)

Převeďte své sny do reality. Přírodní afrodiziakum Maxxes zvýší vaše libido, podpoří vzrušivost a reakce na sexuální podněty. Váš orgasmus už nikdy nebude stejný. Maxxes zlepšuje nástup a prožívání vašeho vyvrcholení.

Pečlivě vybraná kombinace bylin vám pomůže k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a také zesiluje vaše libido. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy.

Stačí, když si vezmete jednu tabletu a jíž po 45 minutách ucítíte zesílení sexuální touhy. Pro uvolnění atmosféry si dejte klidně skleničku alkoholu nebo váš oblíbený energetický nápoj či kafe, přípravek vám v tom nijak nebrání. Účinek pocítíte následujících až 36 hodin, čili máte dost času užívat si nekončící víkendové radovánky!

Maxxes je klinicky testovaný a notifikovaný pro ČR Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 183-277/12. Nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Když partnerka nechce sex tak často jako ty

Nadsamec / 07.07.2016

Jak povzbudit sexuální apetit partnerky, která na to po delší době ve vztahu nemá ze „záhadného“ důvodu chuť? Přečti si ověřené instrukce pro všechny trvale nadržené samce!

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak zlepšit chuť a vůni spermatu?

Jana Šrámčíková / 09.01.2012

Chcete překvapit partnerku sladkou odměnou při orálním sexu? Přemýšlíte nad tím, jak ovlivnit chuť a vůni spermatu? V našem článku najdete praktické rady, tipy, vhodné a nevhodné potraviny na sladké sperma. Věnovat se budeme i alergii na sperma, kalorickému obsahu, nebo barvě spermatu. Nudit se tedy rozhodně nebudete.

Celý článek

Jak zlepšit kvalitu spermatu?

Plazboz / 14.03.2010

V posledních letech kvalita spermatu výrazně klesá a to i u mladých mužů. Počet i pohyblivost spermií je na tak nízké úrovni, že někteří muži jsou prakticky neplodní. Pokud se snažíte počít dítě nebo jdete na darování spermatu, máme pro vás několik tipů, jak si kvalitu spermií zlepšit.

Celý článek

Sex po infarktu, vliv nemocí srdce na sex

Oranžová Mandarinka / 23.11.2011

Jste po operaci srdce nebo po infarktu? Nezanevřete na sex, dokáže být srdci prospěšný. Ukážeme vám, jaké erotické pomůcky jsou pro kardiaky bezpečné a kterým se vyvarovat. Zjistíte, jaký vliv mají nemoci srdce na erekci a jaké jsou možnosti zlepšení výdrže při sexu. Při dodržování pravidel bezpečného sexu pro kardiaky si sex užijete opět naplno.

Celý článek

Podobné produkty