vibratory.net

Maxxes for Lady

Převeďte své sny do reality.

  • dostanete i bez lékařského předpisu
  • přírodní složení bez vedlejších účinků
  • rychlý nástup a dlouhotrvající efekt
  • posilte své libido přírodní cestou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ma/200
  • Balení: 1 tableta
  • Složení: acai bobule, ženšen pravý, acelora třešně, goji bobule, lesklokorka lesklá, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, sorbitol, xylitol, stearát hořečnatý a aroma lesního ovoce
  • Výrobce: Maxxes (USA)

Převeďte své sny do reality. Přírodní afrodiziakum Maxxes zvýší vaše libido, podpoří vzrušivost a reakce na sexuální podněty. Váš orgasmus už nikdy nebude stejný. Maxxes zlepšuje nástup a prožívání vašeho vyvrcholení.

Pečlivě vybraná kombinace bylin vám pomůže k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a také zesiluje vaše libido. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy.

Stačí, když si vezmete jednu tabletu a jíž po 45 minutách ucítíte zesílení sexuální touhy. Pro uvolnění atmosféry si dejte klidně skleničku alkoholu nebo váš oblíbený energetický nápoj či kafe, přípravek vám v tom nijak nebrání. Účinek pocítíte následujících až 36 hodin, čili máte dost času užívat si nekončící víkendové radovánky!

Maxxes je klinicky testovaný a notifikovaný pro ČR Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 183-277/12. Nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Vliv vegetariánství na sex a sexuální výkonnost

Jana Šrámčíková / 30.07.2012

Vegetariáni mají pověst málo vášnivých a nudných milenců. Skutečnost je ale úplně jiná. Jejich jídelníček je totiž doslova nabitý afrodiziaky. Jeho skladbě ale musí věnovat zvýšenou pozornost, protože nedostatek důležitých živin se může projevit nejenom na kvalitě sexu ale i zdraví.

Celý článek

Kuchařka Vaříme ze semene

Plazboz / 03.10.2012

Máte zrovna erotickou chvilku - orální sex! Najednou se blíží vyvrcholení. A co teď? Spolknout, nebo vyplivnout? A co třeba použít sperma na vaření? Neděláme si srandu. Na světě je první kuchařka, která Vás naučí vařit z mužského spermatu.

Celý článek

Když partnerka nechce sex tak často jako ty

Nadsamec / 07.07.2016

Jak povzbudit sexuální apetit partnerky, která na to po delší době ve vztahu nemá ze „záhadného“ důvodu chuť? Přečti si ověřené instrukce pro všechny trvale nadržené samce!

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak zlepšit chuť a vůni spermatu?

Jana Šrámčíková / 09.01.2012

Chcete překvapit partnerku sladkou odměnou při orálním sexu? Přemýšlíte nad tím, jak ovlivnit chuť a vůni spermatu? V našem článku najdete praktické rady, tipy, vhodné a nevhodné potraviny na sladké sperma. Věnovat se budeme i alergii na sperma, kalorickému obsahu, nebo barvě spermatu. Nudit se tedy rozhodně nebudete.

Celý článek

Podobné produkty