vibratory.net

Maxxes for Lady

Převeďte své sny do reality.

  • dostanete i bez lékařského předpisu
  • přírodní složení bez vedlejších účinků
  • rychlý nástup a dlouhotrvající efekt
  • posilte své libido přírodní cestou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ma/200
  • Balení: 1 tableta
  • Složení: acai bobule, ženšen pravý, acelora třešně, goji bobule, lesklokorka lesklá, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, sorbitol, xylitol, stearát hořečnatý a aroma lesního ovoce
  • Výrobce: Maxxes (USA)

Převeďte své sny do reality. Přírodní afrodiziakum Maxxes zvýší vaše libido, podpoří vzrušivost a reakce na sexuální podněty. Váš orgasmus už nikdy nebude stejný. Maxxes zlepšuje nástup a prožívání vašeho vyvrcholení.

Pečlivě vybraná kombinace bylin vám pomůže k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a také zesiluje vaše libido. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy.

Stačí, když si vezmete jednu tabletu a jíž po 45 minutách ucítíte zesílení sexuální touhy. Pro uvolnění atmosféry si dejte klidně skleničku alkoholu nebo váš oblíbený energetický nápoj či kafe, přípravek vám v tom nijak nebrání. Účinek pocítíte následujících až 36 hodin, čili máte dost času užívat si nekončící víkendové radovánky!

Maxxes je klinicky testovaný a notifikovaný pro ČR Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 183-277/12. Nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Jak na problémy s erekcí 1/3 - příčiny

Plazboz / 08.12.2009

Nemůžete dosáhnout erekce, nebo prostě není dostatečně tvrdý? Tento článek vám pomůže. Pokud potíže s erekcí nemáte, stejnak si jej přečtěte. V článku se dozvíte o hlavních příčinách erektilní disfunkce a na 'stupnici tvrdosti penisu' si sami budete moci ověřit, jak na tom vaše erekce je.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Vliv vegetariánství na sex a sexuální výkonnost

Jana Šrámčíková / 30.07.2012

Vegetariáni mají pověst málo vášnivých a nudných milenců. Skutečnost je ale úplně jiná. Jejich jídelníček je totiž doslova nabitý afrodiziaky. Jeho skladbě ale musí věnovat zvýšenou pozornost, protože nedostatek důležitých živin se může projevit nejenom na kvalitě sexu ale i zdraví.

Celý článek

Kuchařka Vaříme ze semene

Plazboz / 03.10.2012

Máte zrovna erotickou chvilku - orální sex! Najednou se blíží vyvrcholení. A co teď? Spolknout, nebo vyplivnout? A co třeba použít sperma na vaření? Neděláme si srandu. Na světě je první kuchařka, která Vás naučí vařit z mužského spermatu.

Celý článek

Podobné produkty