vibratory.net

Měkoučký ohebný vibrátor Pleasure Bendie - fialový, 22 cm

Vibrátor Pleasure Bendie si zamilujete na první dotek.

  • úžasně měkkoučký a heboučký na dotek
  • pamatuje si program, u kterého jste naposled skončili
  • voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002086830

Rozměry: celková délka 22 cm, zasunutelná délka 17 cm, max. průměr 4,4 cm
Barva: fialová
Materiál: ABS (plast), TPR
Baterie: 3x AAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Vibrátor Pleasure Bendie si zamilujete na první dotek. Je totiž úžasně měkkoučký a heboučký.

Fialový vibrátor má proužkované tělo a můžete ho snadno ohnout tak, aby lépe mířil na bod G. Navíc má 10 vibračních/pulzačních programů a paměťový čip, díky kterému si zapamatuje, jaký program jste měli naposled zapnutý. Pokud si tedy nějaký oblíbíte, nebudete ho muset hledat. Po zapnutí vibrátoru pak na vás bude z jeho rukojeti smyslně mrkat LED světlo.

Vibrátor je voděodolný a vyrobený z materiálu, který je na dotek podobný lidské pokožce.

K lubrikaci používejte pouze gely na vodní bázi. K případné desinfekci je vhodný speciální antibakteriální sprej na erotické pomůcky.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Broskvička | před 3 měsíci 100%

Upřímně, pořád experimentuju i s ostatníma hračkama, ale stále se vracím k téhle. Používám ji jenom na klitoris a zatím jsem nenašla jinou, která by se jí v tomhle vyrovnala a že jsem se snažila. Žádná není tak výkonná a nemá takový výběr nastavení. Tohle je fakt nejlepší vibrátor, co jsem kdy měla. Vibrátor je tak akorát tvrdý/měkký, ani když jsem v tom nejvášnivějším rozpoložení, není moc měkký nebo málo měkký. No a vážně by mě zajímalo, co je tohle za materiál. Nikdy jsem necítila nic tak měkkého a jemného, přes co tak krásně proudí vibrace. Každý druhá hračka mi přijde moc slabá a nudná nebo moc tvrdá a bolestivá. Moje jediná výtka je, že už si objednávám několikátý, protože vždycky po nějaké době kiksne. Ale zase já mu dávám docela zabrat, takže si nestěžuju.

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Podobné produkty