vibratory.net

Menstruační houbička Soft Tampons MINI, 20 ks + 5 ks zdarma

Menstruační houbičky jsou vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i období menstruace.

  • umožní vám milování i během menstruace
  • vhodný pro sportovkyně
  • tampony jsou baleny samostatně
  • nemají žádnou šňůrku
  • vyšší pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
669

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3500003566
  • Balení: 10 samostatně hygienicky balených tamponů v papírové krabičce
  • Výrobce: Joy Division (Německo)

Menstruační houbičky jsou vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i období menstruace. Soft Tampons vám umožní dopřát si plavání v bazénu, saunu, ale i milování během vašich dní. Váš partner dokonce s nejvyšší pravděpodobností ani nepozná rozdíl!

Měkká houbička se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Nezpůsobuje žádné alergické reakce ani nezatíží váš organismus přidanými chemikáliemi. Díky speciálnímu tvaru jej snadno zavedete i vyberete jen za pomocí prstů, tampony nemají žádnou šňůrku.

Při používání houbiček Soft Tampons vždy dodržujte pečlivou hygienu. Před zavedením si umyjte ruce a rozbalíte ochranný obal tamponu. Navlhčete houbičku čistou vodou a dobře vyždímejte, nebo použijte gel na vodní bázi. Tampon nejsnáze zavedete vsedě s roztáhnutýma nohama nebo s jednou nohou zvednutou (třeba na vanu nebo židli). Houbičku stiskněte palcem a prsteníčkem, prostředníček přiložte na plochou stranu. Volnou rukou roztáhněte stydké pysky a prostředníčkem zastrčte tampon hluboko do pochvy, až k děloze. Pro vytažení použijete ukazováček a prostředníček jako pinzetu.
Houbičky by se měly vyměňovat pravidelně, v závislosti na intenzitě menstruace. Doporučený čas je 4-6 hodin nošení. Po sexuálním styku by se tampon měl vyměnit ihned.

Nenechte si ujít ještě výhodnější balení menstruačních houbiček - 50 kusů. Ušetříte!
A pokud byste chtěla houbičku zatím jen vyzkoušet, můžete si koupit třeba jen jeden kus.

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 2/2

Michaela Kurtaničová / 08.05.2014

Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex jsme vám přiblížili na bizarních sexuálních úrazech v první části tohoto článku. Na další tři nezvyklé zranění při sexu se podíváme i v následujícím jeho pokračování. Věděli jste, že některé polohy z Kámasutry mohou být nebezpečné?

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty