vibratory.net

Menstruační houbička Soft Tampons MINI, 50 ks

Menstruační houbičky jsou vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i v období menstruace.

  • umožní vám milování i během menstruace
  • vhodný pro sportovkyně
  • tampony jsou baleny samostatně
  • nemají žádnou šňůrku
  • vyšší pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 489

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100003894

Barva: růžová
Balení
: 50 jednotlivě hygienicky balených tamponů v papírovém boxu
Výrobce: JoyDivision

Menstruační houbičky jsou vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i v období menstruace. Soft Tampons se skvěle hodí do bazénu, sauny, na běžné nošení, ale i pro sexuální styk.

Houbička je velice hygienická, měkká, dokonale se přizpůsobuje tělu. Je antialergenní, bez chemických přísad. Zavedení a vyjmutí tamponu ulehčuje speciální tvar.

Použití: Při používání houbiček Soft Tampons vždy dodržujte pečlivou hygienu. Před zavedením si umyjte ruce a stáhněte fólii z tamponu. Tampon je možné navlhčit čistou vodou a dobře vyždímat. Je možné také použít trochu gelu na vodní bázi. Tampon nejsnáze zavedete vsedě s roztáhnutýma nohama nebo s jednou nohou zvednutou (třeba na vanu nebo židli). Houbičku stiskněte palcem a prsteníčkem, prostředníček přiložte na plochou stranu. Volnou rukou roztáhněte stydké pysky a prostředníčkem zastrčte tampon hluboko do pochvy, až k děloze. Jelikož Soft Tampons nemají žádný provázek na vytažení, je potřeba použít ukazováček a prostředníček jako pinzetu, tampon lehce stisknout a vytáhnout ven.
Houbičky by se měly vyměňovat pravidelně, v závislosti na intenzitě menstruace. Doporučený čas je 4-6 hodin nošení. Po sexuálním styku by se tampon měl vyměnit ihned.

CENA ZA BALENÍ 50 KS.

A pokud byste chtěla houbičku zatím jen vyzkoušet, můžete si koupit třeba jen jeden kus nebo balení s 10 kusy.

Hodnotilo 6 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Martina | před 12 měsíci 20%

Tyto měkké tampony používám už roky (ty kulaté). Jsou prostě super!! Teď existuje nový tvar! Po hodině se musí ale vyměnit, jinak kapou! Při sexu dochází k trapným chvilkám a je to nechutný! Naštěstí má ještě zásobu těch starších. Pak pravděpodobně změním značku....

Štěpka | před 13 měsíci 100%

Používám je často, snadné použití...Praktické v mnoha životních situacích...

Blanka | před 16 měsíci 80%

Tyto houbičky používám výhradně jen při sexu během menstruace Vyzkoušela jsem je ale i ve všech ostatních životních situacích, abych si udělala ucelený názor. Tento nový tvar má vlastně jen jedno mínus, a to objem - ČISTĚ SUBJEKTIVNÍ názor, jsou k tomu někde údaje od výrobce? Prostě se trochu zmenšil, ale to je vše. U obou typů by se mi líbila větší kapacita. Provázek mi nepřijde důležitý. Během sexu se tampon tak či tak někam zmuchlá dozadu, takže jsem provázek stejně nikdy nenašla. Lubrikant osobně nepotřebuji, pokud je to nutné, dá se tampon navlhčit vodou. Zavádění není nijak zvlášť obtížné, srdcovitý tvar mi přijde jednodušší na manipulaci. Na plavání jsou také ok, protože nemají žádný modrý provázek. Mezitím jsem ale zase přešla na menstruační kalíšek. A ještě jeden poznatek mého muže pro muže - pokud se tampon zavede těsně před aktem, bude to bez jakéhokoli nepořádku! Absolutně bez krve...a ani to neucítíte. Výhody: +žádné otravné provázky +sex možný +při sexu nejde nic cítit +sterilní balení Nevýhody: -cena (použití během celé menstruace se moc nevyplatí)

Jiřinka | před 18 měsíci 100%

Kdyby tato alternativa nebyla oproti normálním tamponům tak drahá, používala bych jen tyto :-) Použití však vyžaduje trochu praxe!

Sára | před 19 měsíci 100%

Jsou prostě praktické. Rychlé dodání, produkt můžu jen doporučit. Je to špička, bez obav běžte do sauny, samozřejmě i při sexu žádný problém - už nikdy žádný nepořádek. Nejlepší je, že partner vůbec neucítí, že máte nějaký tampón. Za tento produkt palec nahoru, má jen samá pozitiva.Takže je vyzkoušejte! vyplatí se! :-)

slečna růžovka | před 20 měsíci 100%

Vyzkoušela jsem jak ty "staré" tak ty nové a můžu říct, že i tyto soft tampony jsou super! Podle mě mají lepší kapacitu. Tyto malá růžová srdíčka mi už nesmí chybět. Vřele doporučuji každé ženě.

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 2/2

Michaela Kurtaničová / 08.05.2014

Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex jsme vám přiblížili na bizarních sexuálních úrazech v první části tohoto článku. Na další tři nezvyklé zranění při sexu se podíváme i v následujícím jeho pokračování. Věděli jste, že některé polohy z Kámasutry mohou být nebezpečné?

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty