vibratory.net

Menstruační houbička Soft-Tampons MINI, 50 ks

Menstruační houbičky MINI jsou vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i v období menstruace.

  • sex si nemusíte odepírat ani během vašich dnů
  • vhodné pro sport, na plavání, do wellness i na každodenní nošení
  • hygienicky balené
  • nemají šňůrku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 309

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3500003566

Rozměry:
Barva
: růžová
Balení
: 50 jednotlivě hygienicky balených tamponů v papírovém boxu
Výrobce: JoyDivision

Menstruační houbičky MINI jsou vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i v období menstruace. Soft Tampons se skvěle hodí do bazénu, sauny, na běžné nošení, ale i pro sexuální styk.

Houbička je velice hygienická, měkká, dokonale se přizpůsobuje tělu. Je antialergenní, bez chemických přísad. Zavedení a vyjmutí tamponu ulehčuje speciální tvar.

Použití: Při používání houbiček Soft Tampons vždy dodržujte pečlivou hygienu. Před zavedením si umyjte ruce a stáhněte fólii z tamponu. Tampon je možné navlhčit čistou vodou a dobře vyždímat. Je možné také použít trochu gelu na vodní bázi. Tampon nejsnáze zavedete vsedě s roztáhnutýma nohama nebo s jednou nohou zvednutou (třeba na vanu nebo židli). Houbičku stiskněte palcem a prsteníčkem, prostředníček přiložte na plochou stranu. Volnou rukou roztáhněte stydké pysky a prostředníčkem zastrčte tampon hluboko do pochvy, až k děloze. Jelikož Soft Tampons nemají žádný provázek na vytažení, je potřeba použít ukazováček a prostředníček jako pinzetu, tampon lehce stisknout a vytáhnout ven.
Houbičky by se měly vyměňovat pravidelně, v závislosti na intenzitě menstruace. Doporučený čas je 4-6 hodin nošení. Po sexuálním styku by se tampon měl vyměnit ihned.

CENA ZA BALENÍ 50 KS.

A pokud byste chtěla houbičku zatím jen vyzkoušet, můžete si koupit třeba jen jeden kus nebo balení s 10 kusy.

Podobné produkty