vibratory.net

Menstruační houbičky Soft-Tampons NORMAL, 25 ks (2 ks zdarma)

Menstruační houbičky (tampony) Soft-Tampons NORMAL - vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí zůstat aktivní i v období menstruace.

  • sex si nemusíte odepírat ani během vašich dnů
  • vhodné pro sport, na plavání, do wellness i na každodenní nošení
  • hygienicky balené
  • nemají šňůrku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
759

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06300630000

Rozměry: 6 x 4,8 x 3,2 cm
Barva
: růžová
Balení
: 25 jednotlivě (hygienicky) balených tamponů
Výrobce: JoyDivision

Menstruační houbičky (tampony) Soft-Tampons NORMAL - vychytaná pomůcka pro všechny ženy, které chtějí zůstat aktivní i v období menstruace. Soft-Tampons jsou perfektní náhradou běžných tamponů. Oceníte je při sportu, v sauně, při plavání, během každodenního shonu, ale i při sexuálním styku.
S menstruačními houbičkami si můžete vychutnávat všechny obyčejné i mimořádné okamžiky vašeho života naplno - bezpečně, diskrétně a v pohodlí.

Houbičky jsou anatomicky tvarované a příjemně měkké, dokonale se tak přizpůsobí vašemu tělu.
Jsou hypoalergenní, vyrobené z hygienického materiálu, který byl dermatologicky i klinicky testován.

POUŽITÍ: Umyjte si ruce a poté vyjměte tampon z ochranného obalu. Pro snadnější zavádění můžete tampon navlhčit čistou vodou a dobře vyždímat, případně lze použít i kapku lubrikačního gelu na vodní bázi. Tampon nejsnáze zavedete vsedě s roztaženýma nohama nebo s jednou nohou zvednutou (třeba na vanu nebo židli). Tampon stiskněte palcem a prsteníčkem, prostředníček přiložte na jeho plochou stranu. Volnou rukou rozevřete stydké pysky a zasuňte tampon hluboko do pochvy, až dosedne na děložní hrdlo.
Pro vytažení tamponu použijte malý otvor v jeho horní (širší) části - prostrčte jím prst a a tampon jednoduše vytáhněte ven.

UPOZORNĚNÍ: Při používání houbiček Soft-Tampons vždy dodržujte zvýšenou hygienu. Tampony by se měly vyměňovat pravidelně, v závislosti na intenzitě vaší menstruace. Doporučená doba použití je 4-6 hodin. Po sexuálním styku vyjměte/vyměňte tampon ihned.

TIP: Nenechte si ujít výhodná balení menstruačních houbiček Soft-Tampons NORMAL - 10 kusů a 50 kusů. Ušetříte! :)

Hodnotilo 8 zákazníků: 93 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Klárka | před 3 měsíci 100%

Díky jednotlivým balením jsou velmi hygienické. Zavádění jde snadno, vytahování je občas trochu složitější, což je pravděpodobně kvůli mým krátkým prstům. Ale snaha se každopádně vyplatí, protože prostěradlo konečně zůstane čisté.

Mia | před 7 měsíci 80%

Supr trupr...každá žena chce být během svého cyklu nezávislá! Perfektní, super výrobek...přiložený návod je zcela srozumitelný

Kristýna P. | před 7 měsíci 100%

Ideální řešení pro jisté dny. Skoro na ně zapomenete. Můžu je jenom doporučit.

Petra | před 8 měsíci 80%

Tampon nejde skoro cítit. Vydrží dlouho i během silnějších dnů. Dobře se zavádí. Nejlépe se hodí na sport nebo během sexu. Jediné, co je "nic moc" je vytahování. Ale dá se to.

Karapetka | před 8 měsíci 100%

Jsem s nimi moc spokojená. Konečně nejsem během plavání nebo v sauně nedobrovolně za tahacího panáka. Jsou velmi pohodlné. Ze začátku je zavádění a vytahování celkem složité, ale rychle si zvyknete a je to bez problémů. Super taky pro pěkné chvilky ve dvou, bez nepořádku. Sice jde trochu cítit, ale nic, co by nějak víc vadilo.

Kléra | před 9 měsíci 80%

Super výrobek! Tyto houbičky jsem si pořídila abych mohla jít během menstruace do sauny. Ale hlavně: - žádné šňůrky (vyhnete se trapným momentům na koupališti, dovolené atd) - dlouhá výdrž (cestování, delší pobyty na místech bez (čistých) toalet apod) -Sex (bez svinčiku) Tyto tampóny můžu jenom doporučit. Ta hvězda dolů je protože se celkem složitě vyndávají, ale mají tolik výhod, že se rozhodně vyplatí. Je opravdu škoda, že tyto tampóny nejsou dostání v běžných obchodech, viděla jsem je jen jednou a byly opravdu drahé -> lepší objednávat přímo tady!

SBianka | před 9 měsíci 100%

Tyto tampony miluju. Jsou velmi savé a vůbec nejdou cítit a je s nimi možné všechno 😉

H.S. | před 9 měsíci 100%

Tyto tampóny jsou prostě skvělé... i během menstruace se mohu volně pohybovat...v sauně, v bazéně nebo kdekoli jinde...! Jako bych neměla nic...! TOP

Podobné produkty