vibratory.net

Mini anální kolík na prst, transparentní (5 cm)

Tato miniaturní pomůcka na prst najde své uplatnění při anální stimulaci mužů i žen.

  • to pravé pro začátečníky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
199 179

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05216390000
  • Rozměry: délka 5 cm, průměr 0,5 - 1,5 cm
  • Barva: transparentní
  • Materiál: TPE
  • Výrobce: You2Toys

Tato miniaturní pomůcka na prst najde své uplatnění při anální stimulaci mužů i žen. Mini–kolíček si navlečete na prst pomocí oka na jeho konci, díky kterému bude následná manipulace s ním snadná.

Diskrétní rozměry kolíku oceníte zejména jako začínající uživatelé.

Povrch kolíku je díky gelovému materiálu hladký, takže jím snadno proniknete do partnerčina nebo partnerova zadečku a smyslné dráždění může začít! Tento druh materiálu se také dobře čistí.

Vroubkatou variantu prstíku najdete zde.

Hodnotilo 20 zákazníků: 78 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

kupce76 | před 21 měsíci 80%

Je skvělý a snadno se používá. Koupil jsem ho pro přítelkyni, aby se přestala bát zasouvání věcí do zadnice. Zatím je s kolíkem vše v pořádku. Ale pro penetraci neni kvůli měkkému materiálu vhodný. Na to je lepší kterýkoliv prst.

Sára Rychtářová | před 24 měsíci 80%

Jedinou nevýhodou je, že kroužek na prst je velmi úzký. Jinak je produkt v naprostém pořádku :-)

Zajíček | před 26 měsíci 60%

Tuhle věcičku si pravdu musí pořídit každý anální panic/panna. Je velmi vhodný pro takovéto začátečníky, jelikož je malý, příjemný při použití a materiál je také skvělý. Pokud však máte nějaké zkušenosti v této oblasti, tak vám tohle nedoporučuji, jelikož je opravdu příliš malý a měkký.

m | před 27 měsíci 100%

koupila jsem si hraček více, ale tahle je mou nejoblíbenější, je úžasná

Kocour | před 27 měsíci 60%

Skvělý nápad, ale je moc malý na to, aby něco dokázal. Může být vhodný opravdu jenom pro úplné anální panice. Pokud už nějaké zkušenosti v této oblasti máte, tak vás rozhodně neuspokojí.

Bořek031 | před 28 měsíci 20%

Pomyšlení, že by prst partnera mohl být k něčemu užitečný, je sice hezký, ale v praxi to pořádně nefunguje, jelikož část pro nasazení na prst drží na sobě kolík velmi nestabilně.

Klára | před 29 měsíci 80%

Je z něj skvělý pocit a je rozhodně vhodný pro začátečníky. Jediným rpoblémem je, že se mi špatně drží. Občas mi totiž vyklouzne. Jinak ale naprosto doporučuji!

SlečnaJulie89 | před 30 měsíci 80%

Tohle byla moje první anální zkušenost. Co na to říct? Funguje přesne tak, jak je popsáno. Tohle je ideální pro všechny anální panice/panny, které to chtějí vyzkoušet. Skvěle vám sedí na prst, takže se nemusíte bát, že by jste ho ztratili. Jak vždycky říkávám, pokud jde o anální sex, vždy používejte velké množství lubrikantu. Je s ním spusta zábavy a je za skvělou cenu. Pořiďte is ho taky a začněte prožívat anální slast.

Táňa | před 30 měsíci 20%

Potřeboval by být pevnější, aby k nečemu byl. Je ale vzrušující.

Jasmína | před 31 měsíci 80%

Mně osobně by se zamlouval o něco větší, ale mému příteli tato velikost vyhovuje. Může ale snadno sklouznout z prstu, obzvlášť pokud používáte lubrikační gel.

Slepice | před 34 měsíci 100%

Vhodný pro "rozehřátí"... malý a příjemný pokud s těmito věcmi začínáte... doporučuju ho všem co to chtějí zkusit poprvé!

Michal | před 34 měsíci 100%

Snadno použitelný. Doporučuji dát do kroužku na prst kus látky, nebo něco podobného, aby jste ho snadno našli když ho při akci sundáte z prstu. Skvělý kousek pro začátečníky, obzvlášť pro ty, kteří se toho ze začátku bojí.

Radka M. | před 35 měsíci 100%

Tenhle malý miláček je skvělá anální hračka pro začátečníky. Dala jsem na jeho špičku trochu lubrikantu a vklouznul tam bez problémů. Nyní se chystám koupit si něco většího.

erika | před 36 měsíci 80%

vhodný jako první anální hračka, nebo jako zpestření pro začátečníky. moc se nám líbí. snado se čistí

7076 | před 37 měsíci 60%

Kroužek na prst je trochu moc malý, i přestože mám velmi malé prsty.

Janča | před 37 měsíci 100%

Miluju ho, pro všechny análně neposkvrněné: tohle si musíte koupit!

JC | před 39 měsíci 100%

Skvělý pro začátečníky, je měkčí než prst a nemusíte si dávat pozor na nehty.

aleš | před 41 měsíci 100%

Tenhle produkt je skvělý na první anální zkušenost!

yrn | před 43 měsíci 60%

je velmi malý a pokud vám někdy upadne, dá se velmi těžko najít

Miška k nakousnutí | před 44 měsíci 100%

Můj manžel ho miluje!, mě se také líbí, ta velikost je akorát pro chlapy kteří si těmito věcmi nejsou jistí, ale chtěli by to vyzkoušet! Ten můj to rád vyzkoušel a moc jsme si to užili!!!

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 3/4 – vibrátory na masáž prostaty

Lucie Čermáková / 27.09.2013

Tentokrát si představíme speciální vibrátory na masáž prostaty. V čem jsou jiné? Jaký vliv mají na mužské tělo – mohou pomoci při problémech s prostatou? A jak vybrat nejvhodnější vibrátor právě pro vás? Sepsali jsme rady a zkušenosti od zákazníků sexshopů v ČR i zahraničí.

Celý článek

23.09.2017

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Podobné produkty