vibratory.net

Mini-vibrátor Baby Vibe, červený
(13 cm)

Baby Vibe je mini-vibrátor vhodný pro dámy, které teprve s vibrátory začínají, nebo potřebují diskrétní pomůcku vhodnou i pro cestování či přenášení v kabelce.

  • diskrétní rozměr, schová se do každé kabelky
  • pevný povrch dobře přenáší vibrace
  • není vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
349 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05598140000
  • Rozměry: délka 13 cm, průměr 2,5 cm
  • Barva: červená
  • Baterie: 1 x AA
  • Materiál: plast (ABS)
  • Výrobce: Mandy Mystery

Baby Vibe je mini-vibrátor vhodný pro dámy, které teprve s vibrátory začínají, nebo potřebují diskrétní pomůcku vhodnou i pro cestování či přenášení v kabelce. Malé rozměry a hladký povrch ho předurčují také k análnímu použití.

Tělo vibrátoru z tvrdého plastu velmi dobře přenáší vibrace, které budete cítit všude tam, kde je to nejvíce potřeba.

Intenzitu vibrací regulujete plynule otáčením kolečka na spodní straně vibrátoru.

Užívejte si slast s tímto diskrétním společníkem kdekoliv, a to díky bateriím, které snadno vyměníte a nemusíte čekat na nabití vnitřního akumulátoru. Čeká na vás nekončící maratón slasti!

Hodnotilo 30 zákazníků: 93 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

G. Miloš | před 23 měsíci 100%

Tento produkt je naprostá pecka!!!!! Velmi se mi líbí to, že se jeho vibrace dají regulovat. Mé ženě se jeho vibrace velmi zamlouvají. :-)

Andrej E. | před 24 měsíci 60%

Koupil jsem si ho jako nezbedný dárek a od té doby si sním občas užívám. Vibrace jsou silné a povrch vibrátoru je hladký a příjemný. Jeho baterie bohužel nevydrří moc dlouho, při druhém použití už by se mohl vybít. Neni to zrovna nejkvalitnější vibrátor, ale i tak jsem velmi rád, že jsem si ho koupil. Přece jen je velmi levný tak se vysoká kvalita nedá očekávat. Kdo je zvyklý na větší vibrátory by z tohodle mohl být zklamaný. Ti, kteří chtějí vibrátor vyzkoušet poprvé, budou s tímhle naprosto spokojeni.

Marek Soukup | před 24 měsíci 80%

Mé přítelkyni se vibrátor velice líbil a užili jsme si s ním spoustu srandy. Akorát je trochu hlučný. Určitě ho ale doporučujeme.

H.M. | před 26 měsíci 100%

Můžeme (především má žena) o tomto vibrátoru psát pouze pozitivně. Moje milá už bez tohodle vibrátoru nedá ani ránu. Praktické je, že do něj potřebujete pouze malé levné baterie! Přivádí ženám dokonalé potěšení! Je to zkrátka špičkový produkt! Mohu jen doporučit.

F.B. | před 27 měsíci 100%

Slyšel jsem o něm zatím pouze dobré věci :-) byl to první vibrátor mé manželky

Max | před 28 měsíci 100%

Jo tak tenhle prcek je opravdu velmi uspokojivý. Díky jeho malé velikosti se dá snadno používat při hrátkách s přítelkyní, což celému aktu dodává na vzrušení. Velmi dobré je to, že má regulovatelnou rychlost vibrací a stačí do něj jedna baterie. Doporučuji!

helča4367 | před 29 měsíci 100%

Tenhle vibrátor vypadá velmi ušlechtile, vejde se opravdu do každé kabelky, byl diskrétně zabalený, je s ním spousta zábay, ať už ho používáte sami nebo ve dvou, neni příliš hlučny celkově ho rozhodně doporučuji

fry | před 30 měsíci 80%

Ale za tuto cenu je zkrátka úžasný! Má silné a regulovatelné vibrace. S troškou opatrnosti ho můžete omývat i vodou. Vibrace se sami od sebe mění jen velmi zřídka a za tuto cenu je kvalita naprosto v pořádku. Celkově jsem spokojený a mohu ho dále doporučit.

EAJ | před 30 měsíci 100%

Pokud bych se musela rozhodnout pouze pro jeden vibrátor, byl by to rozhodně tenhle! Je to můj miláček, který o své místo v nočním stolku nikdy nepříde, ani když sdílím postel s jiným mužem/ženou! Má velmi intenzivní vibrace, které jeho pevným materiálem nejsou tlumeny a přitom je materiál dost pevný. Vibrace jsou regulovatelné. Je malý a úzký, nejvhodnější pro stimulaci klitorisu a zkrátka se hodí vždy, když ženská nemá zrovna náladu na penetraci. Je trochu hlasitý, ale přitom co všechno dokáže je mi to úplně jedno! Všem ženám vřele doporučuji!

Sára Benešová | před 31 měsíci 100%

Skvělý výrobek, jeho barva se mi velmi líbí, je to opravdový krasavec. Má velmi příjemné vibrace a jde z něj zkrátka skvělý pocit :-) jsem naprosto spokjená ;-)

mušlička | před 31 měsíci 80%

nemám k tomu moc co říct, je malej ale dobrej :) neni to nic úžasného ale je ok! měla jsem lepší i horší... ale neni zrovna nejtižší

MG | před 31 měsíci 80%

Tento vibrátor je přesně takový, jak je popsaný. Je dobře zpracovaný a funguje bez sebemenších problémů - bohužel je ale velmi hlasitý (mnohem hlasitější než moje ostatní vibrátory). Doporučuji ho koupit pouze pokud vám nevadí, že ho uslyší ostatní lidé v domácnosti.

ďábel1202 | před 31 měsíci 100%

tenhle vibrátor je rozhodně jedním z mých nejoblíbenějších, je malý a šikovný, takže se snadno nosí s sebou, ale zase není příliš malý velmi se mi líbí regulace vibrací je vhodný pro začátečníky, nebo zkrátka pro každého, kdo si chce trochu užít

spokojená zákaznice | před 32 měsíci 100%

Vibrátor se mi velmi zamlouvá. Vřele ho doporučuji. Ráda bych ho koupila znovu. Dávám zasloužených 5 hvězdiček.

Káťa | před 33 měsíci 100%

Byl to můj první, ale rozhodně ne poslední vibrátor. Je naprosto úžasnej. Až na tu hlasitost s ním jsem naprosto spokojená a líbí se i mému příteli.

Václav | před 34 měsíci 100%

řekl bych, že více uspokojení za méně pěnez rozhodně neseženete...

R. Jakub | před 34 měsíci 80%

Poté co jsme se rozhodnuli pro koupi erotické hračky, zvolili jsme tento baby vibe vibrátor. S tímhle malým kamarádem je spousta zábavy. Snadno se ovládá a díky jeho hladkému povrchu se snadno čistí. Jedinou nevýhodou je jeho nadměrná hlasitost při nejvyšším stupni vibrací. To je opravdu nepříjemná. Ale poměr cena/výkon je naprosto v pořádku.

Mirka | před 35 měsíci 100%

Vyzkoušela jsem mnoho vibrátorů a i když mě většina zrovna neohromila, tak musím říct, že tenhle je cenově skvělý a naplnil všechna má očekávání! Proto ho hodnotím pěti hvězdičkami. Mému partnerovi se také líbí.

Jan-Erik | před 36 měsíci 100%

S mou přítelkyní jsme společně vybrali tento vibrátor. Vibrace nejsou hlasité a jsou intenzivní (to alespoň říká má přítelkyně). Tenhle kousek je vhodný pro začátečníky co vibrátor třeba ještě nikdy neměli, ale i pro mírně pokročilé. Přiště pořídíme nějaký větší, jelikož tento je opravdu dost malý, ale i tak mou přítelkyni dokáže naprosto uspokojit.

Renata W. | před 36 měsíci 100%

Vejde se do kabelky. vhodný i pro anál a jiné hrátky, dobře klouže

S. Dlouhý | před 36 měsíci 100%

moje přítelkyně ho miluje akorát na anál je na ní eště příliš velký. doporučujeme

Laura píše | před 37 měsíci 80%

jsem ohromena: byla jsem vždycky trochu skeptická ohledně tématu erotické hračky. byla jsem však mila překvapena. já ani můj partner by jsme takových výsledků pouze rukou nikdy nedosáhnuli! Je sním spousta zábavy. Naprosto doporučuji!

Šárka | před 37 měsíci 80%

Tento malý vibrátor je velmi výkonný. Takováhle intenzita vibrácí se nenajdte u většiny větších vibrátorů. Je ale poměrně hlasitý. Tiché vibrace zas nejsou tak silné. Materiál neni zrovna nejkvalitnější. Za tu cenu je to však naprosto v pořádku. Jsem s ním velmi spokojená :-)

Honza Cihlář | před 37 měsíci 100%

Je skvělé, co tento malý vibrátor dokáže, ale baterie vydrží pouze na 2-3 použití. Za tu cenu je to i přes to velmi dobré!

Erik | před 37 měsíci 80%

Funguje přesně tak, jak má. Má skvělé nastavitelné vibrace. Jeho povrch se dá snadno omývat a celkově za tuto nízkou cenu působí velmi dobře.

Petra | před 38 měsíci 100%

Za tuhle cenu je to odbrá koupě... Ženu dobře uspokojí, vypadá dobře a dobře se drží. Tohodle malého přítele bych kdykoliv koupila znovu :-)

Petra Bílá | před 39 měsíci 100%

Příde mi, že tneto výrobek si 5 hvězdiček opravdu zaslouží. Je sice velmi malý, ale svůj úkol splní bez sebemenších problémů. Koupila bych ho znovu...

Karel Suchý | před 41 měsíci 100%

Moje žena ho zbožňuje Baterie vydží déle než jsem očekával

Míša | před 44 měsíci 80%

Jeho zpracování není zrovna nejlepší, ale co se dá očevávat za tak nízkou cenu... Zatím jsme však nenašla nic, co by se mu alespoň vyrovnalo! S jeho nedostatky se díky tomu dokážu vyrovnat :-)

... | před 45 měsíci 100%

Náhodou jsem na tento vibrátor narazila a řekla jsem si, že za tak nízkou cenu nic nezkazím, když si ho pořídím. Byl to také můj první vibrátor. Musím říci, že tenhle malý nezbeda je pořádné zvíře! V této cenové kategorii nemá konkurenci. Rád bych ho kdykoliv koupila znovu. Doporučuji!

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření

Bohunka / 08.12.2016

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Podobné produkty