vibratory.net

Nabíjecí minivibrátor Little Dipper

Minivibrátor Little Dipper má zábavný tvar, který vám skýtá spoustu možností zábavy a hlavně potěšení.

  • díky malým rozměrům jej můžete mít prakticky pořád u sebe
  • zábavný tvar skýtá mnoho možností použití
  • skutečně silné vibrace a 8 vibračních/pulzačních módů
  • 100% voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013689

Rozměry: celková délka 9,5 cm, zasunutelná délka cca 7 cm, max. průměr 2,6 cm
Barva: světle modrá
Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): silikon, ABS
Baterie: interní akumulátor (dobíjení USB kabelem)
Doba nabíjení: 90 minut
Doba provozu: 40 - 120 minut
Výrobce: Evolved (USA)

Minivibrátor Little Dipperzábavný tvar, který vám skýtá spoustu možností zábavy a hlavně potěšení. Díky jeho malým rozměrům jej můžete mít prakticky pořád u sebe. Prozkoumejte všechny jeho možnosti a vyzkoušejte jej na všech erotogenních zónách, stojí to za to. :)

Vibrátor vás potěší skutečně silnými vibracemi a 8 vibračními/pulzačními módy. Jeho špička je rozšířená do tvaru kapky, má výrazně drážkovaný povrch pro intenzivnější dráždění a je zahnutá tak, aby našla bod G.

Hračka je vyrobená z luxusního silikonu, takže je úžasně sametově hebká na dotek. Kolem ovládacího tlačítka, které je podsvícené, pak najdete stylový pochromovaný kroužek. Vibrátor je 100% voděodolný a můžete si s ním hrát prakticky kdekoliv. Nabíjí se pomocí USB kabelu.

Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Čistěte vlažnou vodou, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Hodnotili 2 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tygrice | před 4 dny 100%

Hrozne me prekvapilo, jak vykonny je. Potesilo by me, kdyby byl o neco delsi, aby se lip drzel, ale funguje i tak skvele a dokaze me udelat :)

Dana | před 1 měsícem 100%

Hračka funguje moc dobře. Je hodně malá, ale výkonná a vydrží nabitá pěkně dlouho. Nepotřebujete žádné baterky, stačí zapojit do zásuvky a je to.

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Mersey / 19.11.2015

Squirting - vídáváš to v pornu, čteš na něj návody s ohnutými prsty, ale pořád se ti to nedaří? Mám pro tebe jinou variantu postupu, jak ji vydráždit, aby vystříkla. Tuto hravou alternativu orgasmu budeš chtít zkusit a trénovat.

Celý článek

Příručka Nadsamce – Jak dobře vyprstit holku?

Nadsamec / 02.08.2017

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Podobné produkty