vibratory.net

Nabíjecí rotační masážní hlavice Bodywand 360 Spinning Head

Japonská značka Bodywand je legendou mezi masážními hlavicemi.

  • unikátní design - rotační hlava a dva vzrušující nástavce se stimulačními výstupky
  • perfektní simulace orálního sexu
  • volitelná rychlost rotace + dva směry rotace (vpřed a vzad)
  • dobíjecí - nabíjení přes dodávaný USB kabel
  • mohla by mít ještě i vibrace :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
2 639

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E26040

Rozměry: celková délka 27 cm, 4,7 x 4,2 cm (masážní hlavice); nástavce: 8,5 x 2,5 cm a 8,5 x 4,6 cm
Barva: tmavě růžová, bílá, stříbrný pruh
Materiál: ABS (plast), TPR
Baterie: zabudovaná Li-ion baterie; nabíjení přes USB kabel (součástí balení); nabíjení 1 hod. = až 1 hod. provozu
Výrobce: Generation Products/Bodywand (Japonsko)

Japonská značka Bodywand je legendou mezi masážními hlavicemi. Proslula zejména luxusním provedením svých přístrojů, kvalitním zpracováním a co je nejdůležitější - omračujícím výkonem.

Masážní hlavice Bodywand 360 Spinning Head vás dostane do sedmého nebe a možná ještě výš - je totiž vybaven zcela unikátní rotační hlavou a dvěma šikovnými nástavci/návleky se stimulačními výstupky.

Oba návleky jsou sametově hebké a úžasně měkoučké na dotek. Jeden návlek má větší ploché jazýčky, druhý pak úžší a delší výčnělky ve třech řadách (pro trojité potěšení) a oba mají za úkol svým kmitáním a mihotáním neúnavně laskat váš klitoris. Takže pokud ulítáváte na orálním sexu, tuhle masážní hlavici nedáte z ruky... :)

Přístroj se jednoduše ovládá pomocí kolečka a tlačítka. Kolečkem jej zapnete/vypnete a současně jím zvyšujete či snižujete rychlost rotace ("otáčky"). Tlačítkem přepínáte směr rotace (ve směru hodinových ručiček či proti směru hodinových ručiček).
Hlava přístroje se otáčí o celých 360° a není ohebná.

Materiál je zdravotně nezávadná guma, k jejíž lubrikaci jsou vhodné výhradně gely na vodní bázi. K desinfekci použijte speciální čisticí sprej.

Nabíjení pomocí dodávaného USB kabelu. Proces nabíjení je indikován modrou LED diodou, provoz přístroje diodou červenou.

TIP: Masážní hlavice 360 Spinning Head je vhodná pro ženy i muže. Pánové ji mohou vyzkoušet na svém natěšeném penisu, přičemž nejdokonalejší slasti dosáhnete zejména masáží jeho nejcitlivější části - žaludu.

Holky s holkama aneb jak přijít na chuť hrátkám se stejným pohlavím

Mersey / 09.09.2015

Povinná četba pro všechny ženy. V každé z nás je kousek bisexuálky a pokud tomu dáš průchod, užiješ si fakt božsky.

Celý článek

Návod na bondáž shibari s použitím masážního strojku Magic Wand

Michaela Kurtaničová / 20.05.2014

Těm, které zaujal náš návod na bondáž shibari, přinášíme další návod na tuto japonskou specialitku. Dnes si ukážeme, jak se při bondáži shibari dá využít oblíbený masážní strojek Magic Wand. Pojďte se s námi nechat svázat.

Celý článek

17.11.2017

Celý článek

Vibrátory, které se zapsaly do historie 2/2

Michaela Kurtaničová / 05.03.2014

V minulém díle jsme si představili nejnebezpečnější vibrátor všech dob a přiblížili si okolnosti vynálezu prvního vibrátoru na elektřinu. Dnes se vrhneme do víru 20. století a ukážeme si ty nejzajímavější z vibrátorů za posledních 80 let. Možná, že vám některé kousky přijdou i povědomé, v historii totiž našel inspiraci nejeden současný výrobce erotických pomůcek.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty