vibratory.net

Nafukovací latexové dildo Anal Ballon
(8 cm)

Anal Ballon je ideální dildo pro milovníky pocitu dokonalé výplně.

  • pro anální i vaginální potěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
419

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05238870000
  • Rozměry: délka balonku 8 cm; průměr 1 – 4 cm
  • Materiál: latex
  • Barva: tělová
  • Výrobce: You 2 Toys

Anal Ballon je ideální dildo pro milovníky pocitu dokonalé výplně. Po zavedení se snadno nafoukne balonkem do požadované velikosti. Z původně nenápadné špičky se tak může stát kulička s průměrem až 4 cm. Je tak ideálním řešením pro všechny, kteří se chtějí vyhnout zavádění pomůcek s větším průměrem.

Pro rychlé vypuštění je na hadičce ventilek.

Hodnotilo 10 zákazníků: 75 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

xtopher | před 23 měsíci 10%

Je to ručně nafukovaný anální balón. Dokáže se nafouknout fakt hodně a nikde není bezpečný limit, kolik nafouknutí je dost. Snadno se roztrhne. Vyhněte se tomu a vyberte si nějaký solidnější kus.

PotěšeníProVšechny | před 23 měsíci 90%

Je to jemný úvod do análního potěšení. Kolíky, a to jak pevné tak i nafukovací, jsou vynikající. Ale pro zvědavce, tenhle balón poskytuje snadný a pohodlný způsob jak zažít extázi spojenou s vyplněným zadečkem. Snadno se zavede, zejména s kapkou lubrikantu. Můžete strávit hodiny zkoušením různých stupňů nafukování. Ventil umožňuje rychlé uvolnění, pokud je toho moc. Na rozdíl od kolíků tenhle set umožňuje různou míru vložení s doprovázenou různými stupňi rozkoše. Trubička je dost dlouhá a umožňuje nošení celý den. Tlak můžete měnit relativně snadno s pumpičkou lehce ukrytou v oblečení.

Dionysos | před 25 měsíci 90%

Dorazil dneska ráno a už jsem ho stihnul 2x vyzkoušet. Nejdřív jsem jenom vyzkoušel nafouknout jak moc to jde a napočítal jsem 20 pumpnutí. Pak jsem se začal bát, že mi to praskne v řiti. Nafouklý nevypadal moc velký, ale po zasunutí jsem dal jenom 10 pumpnutí. Je to moje první hračka tímhle směrem. Není jako penis nebo normální dildo (Jo jsem gay). Bálón zaplní každý koousek a bylo to fakt to nejlepší co jsem zažil. Těším se až s tím budu masturbovat...asi mi z toho jebne :DD v tom dobrém smyslu :).

Nadrženejstudent | před 26 měsíci 100%

Byl jsem trochu nervózní ohledně nákupu tohohle kolíku. Honilo se mi hlavou, jak bude tlustej a jestli mi náhodou nepraskne až bude uvnitř....ale doteď je v pohodě. Dokonce ho nosím většinu dne, postupně přidávám jedno pumpnutí, abych si to uvnitř trochu připravil. Mohl by mít trochu delší držadl ale i tak dobrý a těším se až vyzkouším dildo a vibrátor až bude víc roztaženej.

cj1972 | před 29 měsíci 100%

Tahle pumpa je překvapivě maličká, ale dokáže se dost zvětšit. Poprvý jsem byla spíš opatrná, protože jsem nevěděla jaký to bude. Je to moje první anální hračka a jsem hrozně ráda, že jsem si jí pořídila!! Snadno zajede, lehce se nafukne a je to pohodlné i vzrušující. Začínám být fanouškem tohohle balónku a často ho používáms vibrátorem nebo minivibrátory zvenku. Je to tak dobrý jako opravdový zásun a budu upřímná, nemám "jen" orgasmus, ale vystřelí mě to do vesmíru.

Šťávička | před 37 měsíci 70%

Nevypadá nic moc, ale nenechte se tim splést! Když to nafukujete, je to něco úžasnýho a je JEDNO jestli je to análně nebo vaginálně. Pro nováčky je to dobrej kup. Nafoukne se dost, ale není tak silnej jak bych chtěla. Materiál je totiž dost tenkej asi jako balónek. Pojistný ventil je velkej, takže se snadno a rychle vyfoukne, kdyby došlo k nějakýmu maléru. Za tu cenu, je to překvapivě dobrý!

Lilou | před 39 měsíci 100%

Pořídila jsem to pro lékařské použití abych se připravila na porod a tak se vyhnula episotomii.

dai | před 39 měsíci 40%

Koupil jsem si to jako hračku určenou začátečníkům. Doufal jsem, že mi roztáhne zadek a zvyknu si na něco co bude širší. Nalubrikovaný vklouzne snadno a pumpujte dokud neucítíte to,co chcete a chvíli to nechte. Až si zvyknete můžete ještě připumpovat, anebo taky ne. Za ty peníze je v poho, ale nečekejte nic zázračnýho.

kárl | před 43 měsíci 100%

Lepší než by člověk podle ceny čekal. Na krabici je, že se zvětší až 3x, ale dokáže se zvětšit 6x až 7x a takhle jsem to vždycky chtěl vyzkoušet.

levis1980 | před 45 měsíci 50%

Koupil jsem to pro sebe a ženu. Začali jsme objevovat radosti análních hrátek a chtěli jsme zkusit něco trochu jiného. Kvalita spojů byla tak průměrná a měl jsem strach jak moc to nafouknout, aby to neprasklo! Ale koupil jsem to spíš pro záabavu a na tuto stačilo. Trubice, která nafukuje balón byla celkem tvrdá, takže bylo potřeba být opatrnej při vkládání a spousta lubrikantu.

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Podobné produkty