vibratory.net

Nafukovací latexový erekční kroužek

Výjimečný erekční kroužek - díky možnosti nafouknutí si sami zvolíte míru sevření penisu.

  • nafukovací - sami si zvolíte míru sevření penisu
  • ventilek pro rychlé uvolnění tlaku
  • měkký balónek lze od kroužku oddělat

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
579

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05222440000

Rozměry: délka 17 cm, výchozí vnitřní průměr 3,7 cm, šířka latexové manžety (kroužku) cca 3 cm
Barva: černá
Materiál: latex, ABS (plast), PVC
Výrobce: You2Toys

Výjimečný erekční kroužek - díky možnosti nafouknutí si sami zvolíte míru sevření penisu.

Super hračička pro začátečníky i pokročilé! Ze začátku zřejmě budete volit spíše slabší nafouknutí, ale jakmile se trochu rozkoukáte a přivyknete tomu specifickému pocitu, můžete to pořádně napumpovat :)

A pokud byste to při honbě za perfektní erekcí trošku přepískli, tak vězte, že tlak uvolníte rychle a snadno pomocí ventilku, který přebytečný vzduch v momentě vypustí.

Balónek je měkký a dobře se mačká. Skvělé také je, že jej můžete od samotného erekčního kroužku odejmout a nebude vás tak při sexu rušit.

TIP: Latex je přirozeně elastický materiál a k jeho ošetření (a pro krásný lesklý vzhled) doporučujeme pravidelné ošetřování speciálním pečujícím sprejem.

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Jak zjistite, co muže doopravdy vzrušuje

T. / 20.05.2015

Chceš si vědecky změřit, "jak moc" tvůj penis stojí? Pro zlepšení domácího sexu, k odhalení skrytých tužeb, k potvrzení orientace a pro jakékoliv prasárničky, ze kterých tvrdne péro... k tomu všemu je super vyzkoušet falometrii.

Celý článek

Podobné produkty