vibratory.net

Nafukovací latexový erekční kroužek

Výjimečný erekční kroužek - díky možnosti nafouknutí si sami zvolíte míru sevření penisu.

  • nafukovací - sami si zvolíte míru sevření penisu
  • ventilek pro rychlé uvolnění tlaku
  • měkký balónek lze od kroužku oddělat

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
579

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05222440000

Rozměry: délka 17 cm, výchozí vnitřní průměr 3,7 cm, šířka latexové manžety (kroužku) cca 3 cm
Barva: černá
Materiál: latex, ABS (plast), PVC
Výrobce: You2Toys

Výjimečný erekční kroužek - díky možnosti nafouknutí si sami zvolíte míru sevření penisu.

Super hračička pro začátečníky i pokročilé! Ze začátku zřejmě budete volit spíše slabší nafouknutí, ale jakmile se trochu rozkoukáte a přivyknete tomu specifickému pocitu, můžete to pořádně napumpovat :)

A pokud byste to při honbě za perfektní erekcí trošku přepískli, tak vězte, že tlak uvolníte rychle a snadno pomocí ventilku, který přebytečný vzduch v momentě vypustí.

Balónek je měkký a dobře se mačká. Skvělé také je, že jej můžete od samotného erekčního kroužku odejmout a nebude vás tak při sexu rušit.

TIP: Latex je přirozeně elastický materiál a k jeho ošetření (a pro krásný lesklý vzhled) doporučujeme pravidelné ošetřování speciálním pečujícím sprejem.

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Jak zjistite, co muže doopravdy vzrušuje

T. / 20.05.2015

Chceš si vědecky změřit, "jak moc" tvůj penis stojí? Pro zlepšení domácího sexu, k odhalení skrytých tužeb, k potvrzení orientace a pro jakékoliv prasárničky, ze kterých tvrdne péro... k tomu všemu je super vyzkoušet falometrii.

Celý článek

Kegelovy cviky pro muže

Plazboz / 04.11.2010

V dnešním článku si povíme o pozitivních účincích Kegelových cviků na mužskou sexuální výdrž. Kromě podpory erekce a oddálení ejakulace pomáhají také při léčbě inkontinence nebo po operacích prostaty. Dále se dozvíte, které pánevní svaly ovlivňují orgasmus, a pomocí cvičebního návodu se je naučíte posílit.

Celý článek

SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Michaela Kurtaničová / 18.08.2014

Fitness aplikace pro chytré telefony k měření sportovních výkonů dnes používá kde kdo. Na sociálních sítích pak mnozí sdílí statistiky zhltaných kilometrů a spálených kalorií. Nyní přichází kroužek na penis SexFit, který dokáže měřit sexuální aktivitu. Kromě počtu zásunů, jejich rychlosti a dalších parametrů si můžete z naměřených dat dělat grafy a statistiky. Chcete vědět, kdy a kde bude „krokoměr“ na penis k dostání?

Celý článek

Sex po infarktu, vliv nemocí srdce na sex

Oranžová Mandarinka / 23.11.2011

Jste po operaci srdce nebo po infarktu? Nezanevřete na sex, dokáže být srdci prospěšný. Ukážeme vám, jaké erotické pomůcky jsou pro kardiaky bezpečné a kterým se vyvarovat. Zjistíte, jaký vliv mají nemoci srdce na erekci a jaké jsou možnosti zlepšení výdrže při sexu. Při dodržování pravidel bezpečného sexu pro kardiaky si sex užijete opět naplno.

Celý článek

Podobné produkty