You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') order by typ='kategorie' desc limit 5' at line 1You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '::0::) order by typ='kategorie' desc limit 5' at line 1You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '::0::) order by typ='kategorie' desc limit 5' at line 1 Nafukovací milenec Gorgeous Gavin | Vibratory.net
vibratory.net

Nafukovací milenec Gorgeous Gavin

Nafukovací panák Gorgeous Gavin na vás zapůsobí svým foto-realistickým obličejem, namalovanými vlasy, ochlupením na hrudi a samozřejmě nechybí nafukovací nevibrační penis o délce 17,5 cm.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05159060000
  • Rozměry: životní; délka penisu 17,5 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: tělová

Nafukovací panák Gorgeous Gavin na vás zapůsobí svým foto-realistickým obličejem, namalovanými vlasy, ochlupením na hrudi a samozřejmě nechybí nafukovací nevibrační penis o délce 17,5 cm. Tento skladný milenec nemá otvory. Obličej, vlasy i chloupky po předchozím nasvícení fosforeskují v tmě.

Ideální na rozloučky se svobodou, dámské jízdy nebo jiné party, kde zaručeně spustí lavinu legrace. Samozřejmě jej můžete využít i jako funkční erotickou pomůcku.

Hodnotilo 6 zákazníků: 27 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Matěj | před 24 měsíci 20%

ÚCHVATNÝ Gavin je jako většina levných gumových nafukovaček z měkkého pvc v barvě kůže-materiálu používaném na levných dětských matracích. Gavin je vysoký jen 140 cm a jediný rozdíl mezi nafukovacíma pannama a jím je ten, že jemu chybí prsa a má navíc penis. Obal slibuje svalnatého mladého muže a uvnitř najdete malého, slaboučkého příšeráka. Sex s Gavinem prostě nebyl možný i když jsme se snažili, protože penis nevydržel tvrdý a pořád uhýbal. Švy na vršku penisu vám přinesou akorát maximální bolest a rozhodně ne potěšení. Gavina si můžete koupit jako srandovní žertík na párty, nebo aby děsil lidi ve strašidelném hradu, ale jako sexuální hračku prostě nebrat! Dáváme body akorát za hygienu, ta se udrží skvěle, protože nemá žádné otvory :D.

koolnička | před 24 měsíci 60%

Je to nafukovací hračka, takže se k němu musíte chovat velmi jemně, protože stačí málo a někde rupne. Je to skvělej dárek kamarádům k 18tinám.

Minimimon | před 25 měsíci 20%

Penis je moc malej a vratkej. Špičku jsem musela často mazat znova. Aby to bylo pěkný potřebujete hooodně mazadla.

Holka | před 26 měsíci 20%

Tenhle Gavin byl pěkně divnej zážitek. Když do mě vjížděl brrr. Je jedno jak moc byl nafouklej a tvrdej, opravdu mě nenaplnil. Jestli ho chcete mít na anál, tak si dejte zpátečku.

Bachy | před 30 měsíci 20%

Objednali jsme to se ženou, abysme si užili v posteli víc legrace! Chtěli jsme vyzkoušet nové věci a tohle byl naprostej propadák! Penis není pořádně udělanej, musel jsem ho dofouknout pusou a ještě s ním ženě pomoct! Jenže na "žaludu" jsou tak hrubé a pevné švy, že zásun hrozně bolel! Nekupujte to!!!

Soňa | před 45 měsíci 20%

Nedoporučuju!! Je to asi vtip! Není vůbec možný ten penis použít! Naprostý zklamání!!