vibratory.net

Nafukovací míč s vibrátorem Vibrating Mini Sex Ball

Jak jednoduše popsat Vibrating Mini Sex Ball ze série King Cock?

  • dvě poutka pro lepší držení a hlubší přírazy
  • vibrační nástavec s kabelovým dálkovým ovladačem
  • dildo s nádherně zpracovanými detaily

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 379

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013584

Rozměry: průměr balonu 25,4 cm, celková délka dilda 18 cm, zasunutelná délka 15,5 cm, max. průměr 4,5 cm
Barva: tělová
Materiál (neobsahuje ftaláty ani latex): PVC, ABS
Baterie: 2x AA (není součástí balení)
Obsah balení: nafukovací míč, dildo, vzorek lubrikačního gelu a čističe na erotické pomůcky
Výrobce: Pipedream (USA)

Jak jednoduše popsat Vibrating Mini Sex Ball ze série King Cock? Nafouknout, nasednout, zapnout vibrace a odhopsat do říše slastných vzdechů a silných orgasmů. :)

Nafukovací míč unese až 90 kg, má dvě poutka pro lepší držení a hlubší přírazy a vibrační nástavec na dildo. Intenzitu vibrací snadno změníte pomocí otočného kolečka na dálkovém kabelovém ovladači. Dildo je vyrobené z měkkého PVC anádherně zpracované detaily - růžový žalud, staženou předkožku i jemné žilkování, díky kterým zažijete opravdu realistickou jízdu.

Lubrikujte gelem na vodní bázi. Čistěte teplou vodou s trochou jemného mýdla, případně speciální čisticí pěnou na erotické pomůcky.

V balení najdete kromě nafukovacího míče a dilda i vzorek lubrikačního gelu a čističe na erotické pomůcky.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Smíšek | před 17 dny 100%

Miluju tenhle sexy nafukovací míč! Snadno se používá a je dobře vyrobený. Péro na něm vypadá úžasně realisticky, i když je nadprůměrně velké. Uvnitř je to fakt jak pravý penis. Na míč můžete nasednout různými způsoby. Samozřejmě jeden je, že si ho dáte rovnou mezi nohy a jezdíte na něm. To je super, když si chcete procvičit boky, ale už moc ne na ten pocit hlubokého průniku. Druhý způsob je, že si kleknete na všechny čtyři, dáte šlapky k sobě a míč dáte mezi kolena s pérem namířeným směrem k vám, pak si na něj nasednete zezadu. V téhle poloze můžete pěkně rajtovat a je to fakt jak při sexu. Vibrace jsou uvnitř hrozně příjemné, ovládání je praktické. Podle mě by míč měla vyzkoušet každá ženská!

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Podobné produkty