vibratory.net

Nafukovací panna Antonya Vidra

Sexy bruneta Antonya Vidra je zhmotněním mužských snů.

  • vymodelovaný 3D obličej a dlouhé vlasy
  • velká prsa s vystouplými bradavkami
  • 2 lačné otvůrky z materiálu podobného lidské kůži - mušlička a análek
  • vložka je vyjímatelná a snadno se čistí
  • vibrační patrona pro extra stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
3 599

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 05107690000

Rozměry: životní velikost
Barva
: tělová
Počet otvorů
: 2 (vagina, anální otvor)
Materiál
(neobsahuje ftaláty): PVC, TPR, ABS
Baterie: 2xAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: NMC

Sexy bruneta Antonya Vidra je zhmotněním mužských snů. Nic po vás nechce, nikdy není unavená a nikdy neřekne NE. Svou vyzývavou pózou s roztaženýma a lehce pokrčenýma nožkama vás naopak přímo vyzývá k akci. :)

Nafukovací panna Antonya Vidra v životní velikostidlouhé blond vlásky, vytvarovaný 3D obličej, obrovská prsa s vystouplými bradavkami, realisticky vymodelované ruce i nohy s nalakovanými nehtíky a dva úzké otvůrky lásky - vaginu s výraznými pysky a úzký análek. Ty jsou spojeny v jeden vyjímatelný tunýlek, který je vyrobený z materiálu podobného lidské kůži, takže při pronikání budete mít pocit, jako by byla panna živá.

K nafukovací panně dostanete i vibrační patronu s kabelovým ovladačem, kterou můžete vsunout do jejího otvůrku a užít si extra stimulaci.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Díky vyjímatelné vložce je čištění hračka. Pannu čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky a vložku navíc pravidelně ošetřujte pudrem.

V balení naleznete kromě nafukovací panny a vibrační patrony i pumpu pro její rychlé nafouknutí a vzorek pudru.

Hodnotili 2 zákazníci: 70 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

RICHARD | předevčírem 80%

s hračkou jsem spokojený. vypadá stejně dobře jak na fotkách. snadno ji nafouknete přiloženou pumpičkou. ta funkční část je silikonový tunýlek s vytvarovanou vagínou a análkem na každém konci. ale ty dírky jsou na mě moc malé (řekl bych že budou pro každého průměrného chlapa), ale tunýlek šel použít zvlášť

Stříbrňák | před 1 měsícem 60%

Vypadá dobře. Kvalitou je srovnatelná s mnohem dražšími modely. Bohužel stejně jako spousta podobných hraček má vagínou v hrozně nešikovném úhlu a taky je moc úzká, takže většina chlapů bude mít problém se dostat dovnitř. Tím pádem je sex s pannou nemožný. Nicméne pokud ji nepřefouknete nebo se na ni nepoložíte moc velkou váhou, měla by být ok.

Podobné produkty