vibratory.net

Nafukovací panna Dishy Dyanne
(Manga)

Dishy Dyanne s růžovými vlasy a velkými kukadly potěší nejen milovníky manga, protože kam ji posadíte, tam na vás mlčky počká s otevřenou náručí i rozkrokem připravená splnit vám každé erotické přání.

  • natištěný obličej v manga stylu
  • velká prsa s vystouplými bradavkami
  • 2 otvůrky lásky - ústa a vagina
  • vagina je z materiálu podobného lidské kůži
  • vložka je vyjímatelná a snadno se čistí

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 099

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05015300000

Rozměry: životní velikost (175 cm)
Barva
: tělová
Počet otvorů
: 2 (ústa, vagina)
Materiál
: PVC, TPR
Výrobce: NMC

Dishy Dyanne s růžovými vlasy a velkými kukadly potěší nejen milovníky manga, protože kam ji posadíte, tam na vás mlčky počká s otevřenou náručí i rozkrokem připravená splnit vám každé erotické přání. :)

Nafukovací panna v životní velikosti natištěný obličej a vlasy, obrovská prsa s vystouplými bradavkami a dva lačné otvůrky lásky - ústa a vaginu. Ta je tvořena vyjímatelnou vložkou, která má otvor jen na jedné straně a je vyrobená z materiálu podobného lidské kůži. Při pronikání tak budete mít pocit, jako by byla panna živá.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Díky vyjímatelné vložce je čištění hračka. Pannu čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky a vložku navíc pravidelně ošetřujte pudrem.

TIP: Pokud se vám zrovna nechce pannu nafukovat, můžete si vyhonit jen vložkou s lačným otvůrkem. :)

Hodnotili 4 zákazníci: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jirka23 | před 3 měsíci 80%

Na narozeninový oslavy a podobné příležitosti doporučuji, je s tím sranda a strašně vtipně to vypadá. Takže jako fóreček na párty apod..

Ten pravý | před 3 měsíci 100%

Že je vždy připravena - to sedí. Můžete ji také oblíknout nějaký pěkný cosplay obleček, fantazii se meze nekladou. Masturbátor je na dotek velmi jemný. Můžete ho zavést i do vyfouklé panny. S orálkem je to trochu komplikovanější protože má otočenou hlavu na bok, ale jde to. Jen jediný, co podle obalu nesedí, že nemá 3D obličej. Přeji hodně zábavy s touhle kráskou.

Patrik5 | před 4 měsíci 100%

Panna je skvěle zpracovaná a má odnímatelnou vagínu. Za tu cenu je absolutně boží. Přijdu si na své. Můžu jenom doporučit.

Otaku | před 4 měsíci 80%

Panna sama o sobě není ničím zvláštní, pusa je dost mělká, ale ta speciální kočička je úžasná! Úplně jako pravá

Podobné produkty