vibratory.net

Nafukovací panna Elle Celebrity Love Doll

Elle je nafukovací panna v životní velikosti a třemi otvory lásky - ústa, vagína a anální dírka.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
679

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000007545

Materiál: PVC
Výrobce: Seven Creations

Elle je nafukovací panna v životní velikosti a třemi otvory lásky - ústa, vagína a anální dírka. Lolita má malovaný obličej, sexy fialové vlasy a modré oči.

Nafukovací panna Elle za férovou cenu.

Hodnotilo 15 zákazníků: 70 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tom L. | před 1 měsícem 60%

Je to fajn zpestření na party, ale jinak panna nevypadá tak jako na obalu, to jsem doufal v něco lepšího. Co se týče materiálu a provedení, tak v pohodě jen nemá žádný bradavky a vlasy jsou lehce do fialova.

Adela C | před 1 měsícem 60%

Je sranda s ní trochu pobavit kamarády, ale fakt nemá pěknou tvář ani prsa atd. Za ty peníze je to slušná nabídka, ale myslím, že jako erotickou hračku bych ji fakt použít nemohla.

Zakaznik | před 2 měsíci 100%

Bylo nas na ni 7, i tak to vydrzela. Dobra kvalita a cena, i kdyz ma fakt velkou hlavu... neodpovida obrazku

Lukáš | před 2 měsíci 60%

Trošku netradiční, ale milý dárek k 18. narozeninám, všechny pobavil. Samotná kvalita ale není nic valného. To by musela být trochu měkčí, aby to bylo příjemné. Hrozí zde riziko poranění při "testování"

Antonín | před 3 měsíci 20%

Vůbec se mi nelíbí, nečekal jsem, že to bude tak špatný

Karlík | před 9 měsíci 100%

Koupil jsem si ji, protože jsem byl sexuálně frustrovaný. Prvně jsem to zkoušel zahnat alkoholem, ale to mi nepomohlo. Pak jsem si objednal tuto pannu. Hned jak jsem ucítil gumu, byl jsem nadrženej. Strašně jsem to chtěl ten večer vyzkoušet.Skočil jsem si večer do billy pro vodku, dal si dva panáky. Šel do postele, kde na mě ella už čekala. Uplně mě to dostalo. POtom, co jsem do ní proniknul - to bylo neuvěřitelné. Ella zasténala. Zamiloval jsem se a budeme se brzy brát. Protože se říká, že první lásku si máme vzít. Je to moje první holka a jsem superšťastný, myslel jsem si, že to bude mnohem dražší. Ello, miluju tě!!

Lumír | před 10 měsíci 60%

Za tu cenu jsem nečekal nic světobornýho, ale aspon ty švy by mohly být ok. V posledním otvoru nejsou dobře schované.

Hanuš | před 10 měsíci 80%

Vše je ok. Vzduch je uvnitř a umí plavat.

Královna | před 10 měsíci 40%

Koupila jsem to kamarádovi k 18tinám. Takovej vtípek. Hned se rozpadla

Gábi | před 10 měsíci 60%

Jako fór k osmnáctinám super. Kdo to chce férově používat, tak jedině se zakrytým obličejem, ten je fakt hroznej.

Luky | před 10 měsíci 100%

Jako vtip na narozeninovou oslavu dobrý. Ale na sex uplně mimo. Panna není vůbec hezká,ale co bysme čekali za ty prachy

Jirka | před 10 měsíci 80%

Koupil jsem ji jako ne příliš seriozní dárek k narozkám. Takhle pobavila dokonale, nedokážu si však představit, že s ní dělám něco víc... Za tuhle cenu nic nečekejte.

Patrik | před 10 měsíci 60%

Takže přední zásun ani nezkoušejte, nohy jsou strašně blízko u sebe - uplne na nic. Ale Ella má další dva otvory, kde si užijete :) Pokud váháte a nechcete namáhat ruku, běžte do toho. Jako změna fajn, ale v žádném případě nenahradí ženskou

Liba | před 10 měsíci 100%

Koupili jsme to jako dárek k 18. narozeninám. Pobavila, ale už po pár hodinách celá splaskla :D

Filič | před 10 měsíci 60%

panna se mi moc nelíbí. Byl to dárek k rozlučce se svobodou (vtip), ale jinak nereálný

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Silikonové realistické panny 2/4 - ceny, výrobci, příslušenství

xOV / 29.06.2013

Dnes se podíváme na firmy vyrábějící silikonové panny. Dozvíte se, jaké ceny můžete u jednotlivých výrobců očekávat. Rovnou prozradíme, že levné to nebude. Ukážeme také několik levnějších alternativ – silikonové nafukovací panny či plyšové panny. Nakonec vás čeká seznam příslušenství a doplňků, pomocí kterých si můžete pannu upravit podle svých představ.

Celý článek

Rafting na nafukovacích pannách

Michaela Kurtaničová / 03.09.2013

Rusko je země s dlouhými a studenými zimami a léty tak krátkými, že by byl hřích si je neužívat naplno. Jenom co se voda v přírodních tocích stihne ohřát, mohou se všichni z širokého okolí Petrohradu těšit na závody v raftingu. Nafukovací čluny ale tentokrát nehledejte, tady se totiž závodí na nafukovacích pannách.

Celý článek

Vynálezce plánuje sestrojit sexuálního robota

xOV / 26.10.2013

Bělorusko je země s pověstí prudérní diktatury. Přesto i odsud brzy přijde novinka v oblasti sexuálních robotů. Vynálezce Andrej Kozlov před kamerami televizní stanice Belsat vyhlásil, že hodlá postavit robotického muže, který uspokojí frustrované běloruské ženy.

Celý článek

Silikonové realistické panny 4/4 – zákulisí továrny na panny

xOV / 26.07.2013

V posledním díle nahlédneme do zákulisí výroby panen. Dozvíte se například, jak vypadá dílna, kde se panny montují, nebo jestli si můžete podle fotek nechat vyrobit kopii své oblíbené herečky. Se zakladatelem firmy RealDoll si promluvíme o jeho plánech na robotické panny a závěrem se pokusíme proniknout do přísně střežených dílen japonské firmy Orient Industries.

Celý článek

Podobné produkty