vibratory.net

Nafukovací latexový vibrátor Love Balloon (17 cm)

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně.

  • různé stupně vibrací pro vaše maximální uspokojení
  • nafoukněte si velikost která vám vyhovuje
  • vhodný pro vaginální i anální stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/551368
  • Rozměry: délka 17 cm; průměr 3 cm; po nafouknutí až 10 cm
  • Materiál: latex (povrch), plast (ovládání), guma (balonek)
  • Barva: tělová
  • Výrobce: You 2 Toys

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně. Zaveděte jej na místo a snadno nafoukněte balonkem do požadované velikosti. Rozšíření ucítíte zejména ve spodní části. Využít jej můžete pro vaginální i anální stimulaci.

Intenzitu vibrací plynule regulujete kabelovým dálkovým ovládáním, do kterého vložíte také baterie. Skvělá hračka, pokud váš partner rád rozhoduje o intenzitě vašeho dráždění.

Hodnotilo 9 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Slecna C | před 26 měsíci 100%

Fantastická cena a v mojí kundičce je moc příjemný. Nafoukl se do velikosti, co jsem chtěla a s lubrikantem navíc jsem mělafantastický orgasmus. Boží.

Kryštof a Marie | před 30 měsíci 20%

Abych to napsal přímo a otevřeně: Je to naprosté zklamání! Nafukovací dildo je úžasnej nápad, protože nás napadalo u sexu spoustu možností a her co bychom mohli vyzkoušet, protože u něj není potřeba zvažovat "jestli ...". Navzdory naším očekáváním dildo NElze nafouknout do jeho plné velikosti a zformuje to jen balónek v spodní ttřetině dilda. Pardon, ale místo tohohle můžete použít normální balónek a levné vibrační vajíčko...

Magnetický | před 30 měsíci 60%

Vše jak je popsáno. Dávám pryč jednu hvězdičku za to, že je vibrační tyč tvrdá jako prkno a nafukování bohužel moc nefunguje (dokážu si představit efektivnější rozvod vzduchu). Nakonec za tu cenu je to dobrý, ale určitě to nebude masový hit.

hm-9513741518 | před 32 měsíci 60%

Doposud mám jen výborné zkušenosti. Jediná taková podivnost je s pumpou, protože vzduchová hadička není dost dlouhá, chtěla bych to někdy použít bez toho nafukování.

Ondra šelinger | před 37 měsíci 60%

Naneštěstí se ta krásná věcička nafukuje velmi nerovnoměrně. Není to asi dobré doporučovat, ale s kouskem lepící pásky vypadá dildo stejně jako na obrázku a výbušný orgasmy jsou zaručený!!!

Pat. | před 39 měsíci 60%

Krásně člověka vyplní, když je balónek nafouknutý. Délka taky vyhovuje. Vibrace jsou ok, ale ten balónek ženě nic moc nedělal. Za tu cenu to je v pohodě.

Ewald | před 41 měsíci 70%

Vypadá přesně jak je popsaný, lze ho doporučit. Blbé je, že mi způsobil úporný svědění. Nejspíše alergie. No nejsme pro sebe stvořený.

diddl | před 44 měsíci 60%

bohužel to nebude asi moc trvanlivé....koupil jsem to před časem, těšil se z něj a teď je rozbitý...

Monika Mandlová | před 45 měsíci 80%

Užívám si s tím vibrátorem hodně zábavy. Prostě přináší to spoustu potěšení.

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

Podobné produkty