vibratory.net

Nafukovací latexový vibrátor Love Balloon (17 cm)

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně.

  • různé stupně vibrací pro vaše maximální uspokojení
  • nafoukněte si velikost která vám vyhovuje
  • vhodný pro vaginální i anální stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/551368
  • Rozměry: délka 17 cm; průměr 3 cm; po nafouknutí až 10 cm
  • Materiál: latex (povrch), plast (ovládání), guma (balonek)
  • Barva: tělová
  • Výrobce: You 2 Toys

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně. Zaveděte jej na místo a snadno nafoukněte balonkem do požadované velikosti. Rozšíření ucítíte zejména ve spodní části. Využít jej můžete pro vaginální i anální stimulaci.

Intenzitu vibrací plynule regulujete kabelovým dálkovým ovládáním, do kterého vložíte také baterie. Skvělá hračka, pokud váš partner rád rozhoduje o intenzitě vašeho dráždění.

Hodnotilo 9 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Slecna C | před 18 měsíci 100%

Fantastická cena a v mojí kundičce je moc příjemný. Nafoukl se do velikosti, co jsem chtěla a s lubrikantem navíc jsem mělafantastický orgasmus. Boží.

Kryštof a Marie | před 22 měsíci 20%

Abych to napsal přímo a otevřeně: Je to naprosté zklamání! Nafukovací dildo je úžasnej nápad, protože nás napadalo u sexu spoustu možností a her co bychom mohli vyzkoušet, protože u něj není potřeba zvažovat "jestli ...". Navzdory naším očekáváním dildo NElze nafouknout do jeho plné velikosti a zformuje to jen balónek v spodní ttřetině dilda. Pardon, ale místo tohohle můžete použít normální balónek a levné vibrační vajíčko...

Magnetický | před 22 měsíci 60%

Vše jak je popsáno. Dávám pryč jednu hvězdičku za to, že je vibrační tyč tvrdá jako prkno a nafukování bohužel moc nefunguje (dokážu si představit efektivnější rozvod vzduchu). Nakonec za tu cenu je to dobrý, ale určitě to nebude masový hit.

hm-9513741518 | před 24 měsíci 60%

Doposud mám jen výborné zkušenosti. Jediná taková podivnost je s pumpou, protože vzduchová hadička není dost dlouhá, chtěla bych to někdy použít bez toho nafukování.

Ondra šelinger | před 29 měsíci 60%

Naneštěstí se ta krásná věcička nafukuje velmi nerovnoměrně. Není to asi dobré doporučovat, ale s kouskem lepící pásky vypadá dildo stejně jako na obrázku a výbušný orgasmy jsou zaručený!!!

Pat. | před 31 měsíci 60%

Krásně člověka vyplní, když je balónek nafouknutý. Délka taky vyhovuje. Vibrace jsou ok, ale ten balónek ženě nic moc nedělal. Za tu cenu to je v pohodě.

Ewald | před 33 měsíci 70%

Vypadá přesně jak je popsaný, lze ho doporučit. Blbé je, že mi způsobil úporný svědění. Nejspíše alergie. No nejsme pro sebe stvořený.

diddl | před 36 měsíci 60%

bohužel to nebude asi moc trvanlivé....koupil jsem to před časem, těšil se z něj a teď je rozbitý...

Monika Mandlová | před 37 měsíci 80%

Užívám si s tím vibrátorem hodně zábavy. Prostě přináší to spoustu potěšení.

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty