vibratory.net

Nafukovací latexový vibrátor Love Balloon (17 cm)

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně.

  • různé stupně vibrací pro vaše maximální uspokojení
  • nafoukněte si velikost která vám vyhovuje
  • vhodný pro vaginální i anální stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/551368
  • Rozměry: délka 17 cm; průměr 3 cm; po nafouknutí až 10 cm
  • Materiál: latex (povrch), plast (ovládání), guma (balonek)
  • Barva: tělová
  • Výrobce: You 2 Toys

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně. Zaveděte jej na místo a snadno nafoukněte balonkem do požadované velikosti. Rozšíření ucítíte zejména ve spodní části. Využít jej můžete pro vaginální i anální stimulaci.

Intenzitu vibrací plynule regulujete kabelovým dálkovým ovládáním, do kterého vložíte také baterie. Skvělá hračka, pokud váš partner rád rozhoduje o intenzitě vašeho dráždění.

Hodnotilo 9 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Slecna C | před 19 měsíci 100%

Fantastická cena a v mojí kundičce je moc příjemný. Nafoukl se do velikosti, co jsem chtěla a s lubrikantem navíc jsem mělafantastický orgasmus. Boží.

Kryštof a Marie | před 23 měsíci 20%

Abych to napsal přímo a otevřeně: Je to naprosté zklamání! Nafukovací dildo je úžasnej nápad, protože nás napadalo u sexu spoustu možností a her co bychom mohli vyzkoušet, protože u něj není potřeba zvažovat "jestli ...". Navzdory naším očekáváním dildo NElze nafouknout do jeho plné velikosti a zformuje to jen balónek v spodní ttřetině dilda. Pardon, ale místo tohohle můžete použít normální balónek a levné vibrační vajíčko...

Magnetický | před 23 měsíci 60%

Vše jak je popsáno. Dávám pryč jednu hvězdičku za to, že je vibrační tyč tvrdá jako prkno a nafukování bohužel moc nefunguje (dokážu si představit efektivnější rozvod vzduchu). Nakonec za tu cenu je to dobrý, ale určitě to nebude masový hit.

hm-9513741518 | před 25 měsíci 60%

Doposud mám jen výborné zkušenosti. Jediná taková podivnost je s pumpou, protože vzduchová hadička není dost dlouhá, chtěla bych to někdy použít bez toho nafukování.

Ondra šelinger | před 30 měsíci 60%

Naneštěstí se ta krásná věcička nafukuje velmi nerovnoměrně. Není to asi dobré doporučovat, ale s kouskem lepící pásky vypadá dildo stejně jako na obrázku a výbušný orgasmy jsou zaručený!!!

Pat. | před 32 měsíci 60%

Krásně člověka vyplní, když je balónek nafouknutý. Délka taky vyhovuje. Vibrace jsou ok, ale ten balónek ženě nic moc nedělal. Za tu cenu to je v pohodě.

Ewald | před 34 měsíci 70%

Vypadá přesně jak je popsaný, lze ho doporučit. Blbé je, že mi způsobil úporný svědění. Nejspíše alergie. No nejsme pro sebe stvořený.

diddl | před 37 měsíci 60%

bohužel to nebude asi moc trvanlivé....koupil jsem to před časem, těšil se z něj a teď je rozbitý...

Monika Mandlová | před 38 měsíci 80%

Užívám si s tím vibrátorem hodně zábavy. Prostě přináší to spoustu potěšení.

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – škola roztahování

Mersey / 06.05.2015

Dáš si tam zatím jen jeden prst, ale chceš víc. Máte doma chuť na anální zásun, ale penis se zatím nevejde nebo při sexu bolí. Pak je potřeba análek roztahovat a to tě dnes naučím.

Celý článek

Podobné produkty