vibratory.net

Nafukovací latexový vibrátor Love Balloon (17 cm)

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně.

  • různé stupně vibrací pro vaše maximální uspokojení
  • nafoukněte si velikost která vám vyhovuje
  • vhodný pro vaginální i anální stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/551368
  • Rozměry: délka 17 cm; průměr 3 cm; po nafouknutí až 10 cm
  • Materiál: latex (povrch), plast (ovládání), guma (balonek)
  • Barva: tělová
  • Výrobce: You 2 Toys

Love Ballon je ideální vibrátor pro milovníky pocitu dokonalé výplně. Zaveděte jej na místo a snadno nafoukněte balonkem do požadované velikosti. Rozšíření ucítíte zejména ve spodní části. Využít jej můžete pro vaginální i anální stimulaci.

Intenzitu vibrací plynule regulujete kabelovým dálkovým ovládáním, do kterého vložíte také baterie. Skvělá hračka, pokud váš partner rád rozhoduje o intenzitě vašeho dráždění.

Hodnotilo 9 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Slecna C | před 16 měsíci 100%

Fantastická cena a v mojí kundičce je moc příjemný. Nafoukl se do velikosti, co jsem chtěla a s lubrikantem navíc jsem mělafantastický orgasmus. Boží.

Kryštof a Marie | před 20 měsíci 20%

Abych to napsal přímo a otevřeně: Je to naprosté zklamání! Nafukovací dildo je úžasnej nápad, protože nás napadalo u sexu spoustu možností a her co bychom mohli vyzkoušet, protože u něj není potřeba zvažovat "jestli ...". Navzdory naším očekáváním dildo NElze nafouknout do jeho plné velikosti a zformuje to jen balónek v spodní ttřetině dilda. Pardon, ale místo tohohle můžete použít normální balónek a levné vibrační vajíčko...

Magnetický | před 20 měsíci 60%

Vše jak je popsáno. Dávám pryč jednu hvězdičku za to, že je vibrační tyč tvrdá jako prkno a nafukování bohužel moc nefunguje (dokážu si představit efektivnější rozvod vzduchu). Nakonec za tu cenu je to dobrý, ale určitě to nebude masový hit.

hm-9513741518 | před 21 měsíci 60%

Doposud mám jen výborné zkušenosti. Jediná taková podivnost je s pumpou, protože vzduchová hadička není dost dlouhá, chtěla bych to někdy použít bez toho nafukování.

Ondra šelinger | před 27 měsíci 60%

Naneštěstí se ta krásná věcička nafukuje velmi nerovnoměrně. Není to asi dobré doporučovat, ale s kouskem lepící pásky vypadá dildo stejně jako na obrázku a výbušný orgasmy jsou zaručený!!!

Pat. | před 28 měsíci 60%

Krásně člověka vyplní, když je balónek nafouknutý. Délka taky vyhovuje. Vibrace jsou ok, ale ten balónek ženě nic moc nedělal. Za tu cenu to je v pohodě.

Ewald | před 30 měsíci 70%

Vypadá přesně jak je popsaný, lze ho doporučit. Blbé je, že mi způsobil úporný svědění. Nejspíše alergie. No nejsme pro sebe stvořený.

diddl | před 34 měsíci 60%

bohužel to nebude asi moc trvanlivé....koupil jsem to před časem, těšil se z něj a teď je rozbitý...

Monika Mandlová | před 35 měsíci 80%

Užívám si s tím vibrátorem hodně zábavy. Prostě přináší to spoustu potěšení.

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

Podobné produkty