vibratory.net

Náhradní modelovací 3D prášek do Cloneboy

Náhradní modelovací 3D prášek do sady pro odlitek penisu Cloneboy.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
179

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E22753

Barva: světle růžová (odstín se může mírně lišit)
Výrobce: Cloneboy

Náhradní modelovací 3D prášek do sady pro odlitek penisu Cloneboy.

Hodnotili 2 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Erot Roman | před 7 měsíci 100%

Tenhle 3D gel se hodí, pokud jste koupili Clone Boye nebo Clone-A-Willyho a pokazili to (jako já) nebo prostě chcete udělat další kopii. V pytlíčku je dost prášku na jednu nebo dvě. Gel zatuhne po 2-4 minutách po tom, co ho smícháte s vodou o teplotě 20 stupňů. Pokud byste ho dali do teplejší vody, ztuhle hodně rychle. Super je, že nemusíte kupovat znova celou sadu. Přečtěte si pořádně instrukce a do toho

lehká lady | před 11 měsíci 60%

Foto neodpovídá skutečnému produktu. Je to růžový prášek a je ho mnohem víc než v originální sadě, proto jsem nevěděla, kolik vody bude potřeba na rozmíchání.. Není k tomu žádný papír apod. a na obalu také nic není. Takže jsem to nakonec namíchala tak, jako kdyby to bylo dvojnásobné množství než v originální sadě. To naštěstí taky fungovalo.

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty