vibratory.net

Natahovač varlat se závažím a erekčním kroužkem C-Ring Ball Stretcher

Škádlíte rádi své nádobíčko v rámci BDSM hrátek?

  • celková váha závaží 57 g
  • univerzální velikost
  • jednoduché nasazování
  • dvě velikosti erekčního kroužku, který zajistí lepší a déle trvající erekci
  • z luxusního silikonu - bezpečný pro lidské tělo
  • 100% voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
379
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002141355

Velikost M: univerzální, vnitřní průměr erekčního kroužku 3,25 cm (je natahovací), max. průměr pásku kolem varlat cca 6 cm, hmotnost závaží 57 g
Velikost L: univerzální, vnitřní průměr erekčního kroužku 3,75 cm (je natahovací), max. průměr pásku kolem varlat cca 6 cm, hmotnost závaží 57 g
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty ani nikl): silikon, kov
Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Škádlíte rádi své nádobíčko v rámci BDSM hrátek? Chcete být při sexu za pořádného kance? Nasaďte si natahovač varlat s erekčním kroužkem C-Ring Ball Stretcher, který má čtyři závažíčka o celkové váze 57 g.

Můžete si vybrat mezi velikostí M a L, které se liší vnitřním průměrem erekčního kroužku. Ten menší má průměr 3,25 cm, ten větší pak 3,75 cm. V obou případech se kroužek díky elasticitě materiálu snadno natáhne, takže ho nasadíte i na velký penis. Čím většího ho máte, tím větší zaškrcení zažijete. Erekční kroužek je napevno připevněný k natahovači a zajistí vám lepší a déle trvající erekci, což oceníte nejen vy, ale i vaše partnerka nebo partner. :)

Natahovák je 100% voděodolný a vyrobený z luxusního silikonu, který je elastický, bezpečný pro tělo a sametově hebký na dotek. Do silikonu jsou pak zality kovové kuličky. Díky drukům ho jednoduše nasadíte na varlata a nastavíte si potřebný obvod, a tím i míru zaškrcení. Druky jsou od sebe ve vzdálenosti 2 cm.

Pokud budete používat natahovač při sexu, používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi, abyste neponičili silikon. K čištění použijte vlažnou vodu nebo speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

Hodnotili 2 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

vojín Ryan | před 3 měsíci 80%

mám ho první den a už cítím rozdíl

Modrý Tom | před 3 měsíci 80%

erekční kroužek je pro mě moc úzký takže používám jenom tu spodní část se závažím a je to skvělý pocit

Podobné produkty