vibratory.net

Nature Skin Real Dong - realistický penis s varlaty (20 cm)

Real Dong v sobě spojuje několik elementů, které z něho dělají velice realistickou pomůcku.

  • skvělý silikonový materiál
  • pořádná velikost
  • praktická základna
  • realistické žilkování
  • nemá přísavku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 009 849

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05226860000
  • Rozměry: délka 20 cm, průměr 4,5 cm
  • Barva: tělová
  • Materiál: Nature Skin (TPR, neobsahuje ftaláty)
  • Výrobce: You2Toys

Real Dong v sobě spojuje několik elementů, které z něho dělají velice realistickou pomůcku. Tvarem věrně kopíruje svou živou předlohu, má realistické žilkování a i obnažený žalud vás překvapí svou autentičností. U kořene nechybějí měkká pružná varlata, která zárověň tvoří přirozenou základnu. Stačí ho postavit na rovný povrch a ruce budete mít volné pro další stimulaci. Pokud vás láká anální dráždění, směle do toho.

Skutečnou předností tohoto dilda je ale použitý materiál. Povrch je velice podobný lidské kůži, nestudí, a působí velmi přirozeně a vzrušivě. To z něj dělá skvělou pomůcku pro všechny, kterým vadí nepřirozenost erotických pomůcek, vyrobených např. z plastů a nebo skla.

Hodnotilo 13 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Pepík | před 9 měsíci 100%

Nejen, že dildo vypadá jako opravdový penis ale i pocit je, hlavně díky varlatům, velmi reálný. Je měkký, ale zároveň stabilní. Jsem s ním velmi spokojená, vřele doporučuji!

Gabriela | před 9 měsíci 80%

O 4,5 cm tlustší, než jsem si představovala. Chce to cvik nebo se pořádně uvolnit. Jak už zmínili jiní, má velmi ostrý odér. Doporučuji použít kondom. A to nejen kvůli zápachu, ale i kvůli tomu, že o kvalitě materiálu se nic moc nepíše. Zpátky k příjemným věcem. Potěšení z něj určitě mít budete, dokud to nepřeženete. Je to jak s jahodama, když se jich přejíte, už vám nebudou chutnat :) Na análek se dildo moc použít nedá, je na to prostě moc měkké. Takže všem, co se mají rádi, doporučuji!

Beáta | před 11 měsíci 100%

Velmi reálný pocit, flexibilní. Trochu smrdí, ale "při akci" nic neucítíte. Stojí to za to!

Míša | před 11 měsíci 20%

Zápach dilda je velmi nepříjemný. Smrdí i po několika týdnech. Zkoušela jsem ho jen jednou, kvůli zápachu to prostě nešlo.

Tomáš | před 11 měsíci 80%

Velmi realistické dildo. Jemné na dotek, ale zároveň pevné. Bohužel asi po roce hraní se rozbilo - varlata se utrhly, nekvalitní materiál

Karina | před 12 měsíci 100%

... totálně mě dostalo. Materiál vůbec nesmrdí. Je to velmi reálný pocit. Stal se mým nejlepším kamarádem... Překvapilo mě to, prostě boží...

Blanka | před 14 měsíci 80%

rychlé dodání.. dildo je moc fajn... bohužel mi na zemi nedrží.. ale jinak jsem se vším spokojená Díky...

Lenička | před 15 měsíci 40%

Samo o sobě slouží dobře. Úžasný pocit. Bohužel moc dlouho nevydrží a to jsem ho použila tak 10-15x. Jde vidět, že se materiál dost opotřebovává. Špatné zpracování. Je to škoda, myslela jsem si, že mi vydrží aspoň rok.

Mirek | před 15 měsíci 100%

Jako narozeninový dárek byl kladně přijat. Vypadá velice reálně a i pocitově to také souhlasí :)

Marie | před 15 měsíci 80%

Kdyby nebylo toho zápachu, který nezmizel ani po několikátém mytí... Jinak je příjemně měkké a i velikost je akorát.

Fiona | před 18 měsíci 80%

Je úžasně dlouhé, prostě ideální poměr délky k tloušťce - prostě krásné. Zápach se vůbec nedá srovnávat s nepříjemným pronikavým odérem, jak tomu bývá u jiných dild. Jde cítit jen slabě, je to v pohodě. Tohle dildo vám nikdy nebude ležet v koutě.

Anonym | před 20 měsíci 40%

Tenhle kousek jsem měla už dvakrát a byla jsem s ním moc spokojená. Bylo úžasně měkké a příjemné. Nojo, jen ten zápach nebyl žádná hitparáda. Ale s kondomem bylo po problému. Teď jsem si ho objednala potřetí a materiál byl úplně jiný. Je strašně tvrdý, jako všechny ostatní dilda. Sice už nesmrdí, ale jinak mně absolutně nevyhovuje :((( Jsem zklamaná, ráda bych si ho objednala ještě jednou, kdyby byl takový, jako předtím. Teď akorát stojí jednou tolik, bohužel už to není nic pro mě.

Karel | před 28 měsíci 80%

no je to docela macek velice příjemnej nadotek !!!!!!!!!!!!!!!

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Trapas s obrovským vibrátorem

Plazboz / 19.04.2012

Když si hrajete s vibrátorem, nezapomeňte vždy zamknout dveře. Jinak se vám může stát trapas jako holce ve filmu Bulšit (Not Another Teen Movie). Zvlášť, když testovala tak obrovský vibrátor. Podívejte se na video: narozeninový trapas s vibrátorem.

Celý článek

22.10.2017

Celý článek

Podobné produkty