vibratory.net

Návlek na penis Nature Skin

Měkký, těsně obepínající návlek na penis, který zvětší objem vašeho miláčka.

  • četné výstupky dráždí vaginu
  • znatelně zvětší objem penisu
  • funguje i jako erekční kroužek - prodlouží vaši erekci
  • hebký materiál pro příjemný pocit
  • můžete používat i s vibrátorem nebo dildem

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
319

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05159650000
  • Materiál: silikon
  • Délka: 7,5 cm
  • Šířka: od 2 cm

Měkký, těsně obepínající návlek na penis, který zvětší objem vašeho miláčka. Zároveň přinese ženě nový pocit při milování. Měkké bouličky na povrchu masírují poševní stěnu a zvýrazňují tak přírazy.

Těsnější obepnutí penisu způsobuje větší a pevnější erekci. Penis je díky přiškrcení více plněn krví a erekce by měla vydržet déle. Součástí balení je také prášek na údržbu materiálu. (Návod: Po použití omyjte svůj Nature Skin výrobek, dobře ho osušte a poprašte zlehka práškem. Důkladná péče o výrobek Nature Skin zaručí realistický pocit a dlouhou životnost materiálu.)

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karel Blatný | před 30 měsíci 100%

Bezva věcička! Nejprve jsem jej zkusil navlíknout bez lubrikantu, byl moc malej. Pak s lubrikantem a ejhle hned byl navlečenej a seděl perfektně. Pak jsem si pře něj ještě navlík kondom…ajéééé…kondom se roztrh… HAHA. Pak jsem na to konečně přišel. :-D Napřed si navlíknout šprcku, pak popatlat lubrikantem ….tra dá….a pak je teprv ten správnej čas na tento ďábelskej návlek… Došel mi předevčírem a včera jsme ho vyzkoušeli. Manželka byla nejprv skeptická, pak překvapená a nakonec ohromená…haha. Mohu jenom DOPORUČIT! Klidně vyzkoušejte tenhle. Žena je spokojená. Co víc si přát? :-)

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Jak ji partnerce důkladně umýt

Mersey / 18.01.2015

Bublinková koupel ve dvou, mydlinky, svíčky a příjemná hudba – jo, to je určitě pěkné, ale není už trochu nuda číst pořád dokola takovou romantiku? Co takhle do koupele zapojit i nevšední erotické pomůcky a vaši dívku u mytí i hezky udělat?

Celý článek

Podobné produkty