vibratory.net

Anální kolík Nexus Excel Purple
(10 cm)

Nexus Excel je luxusní pánský anální kolík určen k masáži prostaty.

  • netradiční tvar který se trefí přímo na vaši prostatu
  • malá kulička bude dráždit vaši hráz
  • údržba i čištění pro vás bude hračkou
  • povrch by mohl být měkčí

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 319 1 199

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21128
  • Rozměry: délka 10 cm; průměr 2,5 - 4 cm
  • Materiál: polypropylen (neobsahuje ftaláty)
  • Barva: fialová
  • Výrobce: Nexus

Nexus Excel je luxusní pánský anální kolík určen k masáži prostaty. Speciální anatomické tvarování využívá maximum možného potenciálu stimulace neobvyklých intimních partií muže. Pomůcka, kterou ocení každý moderní muž, který chce vyzkoušet nový rozměr rozkoše.

Pohyblivá kulička na jednom z ramen slouží k stimulaci vaši hráze, hlavní, největší část působí na prostatu, nechybí rameno pro snadnou manipulaci během používání. Nenáročný na údržbu a čistění. Povrch pomůcky si vás na dotek získá příjemností, nestudí.

Hodnotili 4 zákazníci: 78 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Bert | před 23 měsíci 100%

Moje něvesta je z toho ještě víc nadržená než já. Je to fakt zábavný ;). Funguje to přesně tak je je to v popisu.

Jindra | před 24 měsíci 40%

Se všema těma recenzema co sem čet, sem čekal něco lepšího než tohle. Myslim, že je to nadhodnocený.

skot c. | před 39 měsíci 100%

Můj první orgasmus s Nexusem byl jako zemětřesení a trochu mě i překvapil, už jsou to fakt roky, kdy jsem si naposledy přestříknul přes hlavu. Po rozbalení jsem byl šokovanej jeho divným tvarem. Jelikož často používám dilda nebo vibrátory jsem zvyklej na velký, těžký a plastový kousky a Nexus Excel vypadal, že nejni dost velkej, aby mohl zvládnout svojí práci. Jop nemohl jsem se víc mýlit! Brzo jsem zjistil, že ty"divný" tvary dokážou divy. Ten tvar se dá skoro bez námahy zasunout, nevyplní každej kousek anusu jako dildo, ale cítíte ho moc pěkně na prostatě. Pod kulky (říká se tomu perineum neboli hráz) si dejte tu kuličku a manipulovat můžete s Nexusem vy, partner, anebo to nechat bez rukou, když si najdete pozici v leže. Kulička je výbornej doplněk, ale opravdová hvězda je ten kus plastu co si zasunete dovnitř. Má prostě perfektní tvar na masáž prostaty. Jak se vrátil můj přítel vyzkoušeli jsme to společně a po chvíli to "měl v ruce" a už mě dokázal udělat během několika minut. Jediná "stížnost" je, že ten materiál v kombinaci s i s lehce hrubším povrchem ztrácí lubrikant, takže mazejte radši víc.

Tichej stín | před 40 měsíci 70%

Od pohledu můžu říct, že jde spíš o "ekonomickou řadu". Plastovej povrch je trochu nepříjemnej a zasunout si do konečníku ten zkroucenej konec taky není nic extra snadnýho. Ale jak vám houpne tak ten zkroucenej konec, kterej tlačí uvnitř na prostatu, začne najednou bejt příjemnější. Nejlepší věc: stříkání. Tahle věc probouzí úplně jinačí druh vzrušení než jsem zvyklej. Každej stah je doplněnej samovolným protitahem. Podle mě jde o zážitek z kombinace dráždění anusu a ejakulace. Není třeba říkat, že jsem si to užil a nijak se nezranil, ne? Doporučuju ho, ale možná zkuste radši něco mekčího z nějakých novějších řad.

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

Podobné produkty