vibratory.net

Anální kolík Nexus Glide
(10,5 cm)

Nexus Glide je luxusní pánský anální kolík určen k masáži prostaty.

  • anatomicky tvarovaný pro nejlepší masáž vaší prostaty
  • pohyblivá kulička dráždí hráz
  • odolný materiál - čištění je hračka

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 129 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21131
  • Rozměry: délka 10,5 cm; průměr 2 - 3 cm
  • Materiál: polypropylen (neobsahuje ftaláty), nerezová ocel
  • Barva: černá
  • Výrobce: Nexus

Nexus Glide je luxusní pánský anální kolík určen k masáži prostaty. Speciální anatomické tvarování využívá maximum možného potenciálu stimulace neobvyklých intimních partií muže. Určen všem moderním mužům, kteří chtějí vyzkoušet nový rozměr rozkoše.

Pohyblivá kulička na jednom z ramen bude stimulovat vaši hráz, hlavní, největší část působí na vaši prostatu, nechybí rameno pro snadnou manipulaci během používání. V místě análního otvoru je pomůcka vroubkovaná pro zesílení stimulačního efektu.

Nenáročný na údržbu a čistění. Povrch pomůcky si vás získá na první dotek, nestudí.

Hodnotilo 14 zákazníků: 82 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Honzula | před 22 měsíci 100%

Musím přiznat je to fantastický. Myslel jsem, že chlapskej Gbod je něco stojí za vyzkoušení a nejenom ignorování. Nemoh jsem se vůbec kontrolovat! Moje přítelkyně se cítila skvěle, že našla bod kterým mě zbaví smyslů a se kterým ejakuluju (bez šáhnutí na moje nádobíčko). Jí se to líbí takže i mě. Je to fakt největší orgasmus jaký asi můžou mít i ženský. Je dobře, že i chlapi můžou mít velký O!

Velká hlava | před 23 měsíci 20%

Prostě jsem na to nemoh přijít. Zkoušel jsem to asi 7x, a těšil se na nějaký výsledky, aspoň maličký. No a necítil jsem ani kapičku vzrušení. Jsem zklamanej.

zábava Pro mě | před 24 měsíci 100%

Zkusil jsem to dneska poprvý. Když se uvolníte a zmáčknete svoje hýždě k sobě vyvoláte jemnej vzrušující pocit. Jak jsem pokračoval nohy a spodek se mi začaly třást s každým stisknutím. Cítíl jsem se jinak než u masturbace, ale bylo to neuvěřitelně vzrušující. Doporučuju ho každému!

J. Milouš | před 26 měsíci 20%

Nechápu to. Je z moc tvrdýho plastu abych si to moh užívat. Taky jsem asi stavěnej jinak než jak s tim počítali. Mám levnější kus s měkčím povrchem, kterje je prostě úžasnej....tenhle je jako kámen. Utratil jsem spoustu pěněz za nic.

edík | před 26 měsíci 100%

Tohle je něco co si musíte pořídit jestli rádi experimentujete. Postavil se mi hned po zasunutí. Začal jsem stiskavat svaly na zadku 20s po 50 opakování a fakt jsem se udělal bez šáhnutí na penis. Vyplatí se to chlapi!!

adam053 | před 27 měsíci 80%

Skvělá věc. Postupujte podle rad a nebudete mít problém s zaváděním. Není tak velkej jak si myslíš a po použití dobrýho lubrikantu zajede dovnitř úplně hladce.

černýhedvábí | před 28 měsíci 100%

Širší a delší část masíruje prostatu a ta menší železná kulička se roluje po hrázi a další "špička" je madlo, abyste s tím mohli pohybovat. Jde používat i bez rukou :D Materiál je hodně tvrdej, ale na druhou stranu hodně hodně lehkej. Perfektní hračka na cestování. Napoprvý, říkal můj partner, že je nepohodlnej, ale rychle se to změnilo a teď už je pohodlnej. Naposledy se mi tu úplně svíjel díky kombinaci mejch služeb a Glidu. Říkal, že orgasmy nebyly delší, ale daleko silnější a taky s Glidem měl několikanásobný orgasmy.

Tobiáš | před 34 měsíci 100%

Nikdy bych si nemyslel, že zažiju tak intezivní orgasmus. Moje nohy i zadek se třásly jak to bylo dobrý. Fantastickej produkt. Musíte to vyzkoušet abyste tomu uvěřili.

w | před 35 měsíci 100%

Pěknej model, ale jestli jste nováčci jako já, tak jsem se nemohl dočkat až to vyndám ven.

jiřík | před 36 měsíci 100%

Těšil jsem se a splnilo to všechno co jsem si představoval. Pěkně padne do ruky a když budete postupovat podle instrukcí udělá s váma divy. Tak intenzivní orgasmus a bez rukou :D jsem nezažil.

gerhard F | před 42 měsíci 80%

Byla sranda používat tu vroubkovanou základnu na rozdráždění citlých částí. Pokud nevydržíte bejt extra pečlivý, použijte SPOUSTU lubrikantu.. Model bez vroubků má lepší design ale nemá vibrace...

Groucho marx | před 43 měsíci 80%

Excelentní hračka, trefí ty správný místa a dává silnej orgasmus.

intelektuální homosexuál | před 44 měsíci 60%

První věc, co jsem zaznamenal bylo, že je fakt tvrdej a z plastu, což není nejpříjemnější materiál. Taky to znamená, že to nemůžete vyvařit, takže čištění bude fakt obtížný. Co mě dráždilo je, že přijde s detailně popsanýma instrukcema jak to používat (samozřejmě s věděckými termíny) a bez toho nevím, co bych dělal. Možná bych si lehnul do úplně špatný pozice! (trocha sarkasmu). Konec je trochu širokej, jsem přece jenom spíš začátečník tam dole, takže jsem měl trochu problémy se tam dostat. Ale jak byl uvnitř, tak si to sedlo docela pěkně. No ale k problému. Sezení. Je to na těle dost těsný a měl jsem problémy dostat se k té masáži perinea na kterou jsem se těšil. Takže sjem z toho měl spíš takovej rovnej kolík a nic víc.

Gargamel | před 46 měsíci 100%

Tahle hračka je skvělá pro nováčky nebo heterosexuály, co mají rádi stimulaci prostaty. Výborná velikost, dostane se kam má a je i příjemná. Tvar dovoluje povolovat a stahovat anální svaly a tím si bez rukou stimulovat prostatu. Super.

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

Podobné produkty