vibratory.net

Oboustranný skleněný anální kolík Gläs Titus, 10 cm

Nádherný anální kolík Titus je navržen pro dokonalé dráždění zadečku.

  • nádherný design - skoro jako šperk
  • ručně vyráběný
  • praktické rozšíření slouží jako anální zarážka
  • lze používat oboustranně
  • nepoužívaná část poslouží jako praktická rukojeť
  • vhodný pro hrátky s teplotou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
659

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25404

Rozměry: celková délka 10 cm, délka kuliček 5,5 cm, délka kolíčku 3,5 cm, max. průměr kuliček 2,2 cm, max. průměr kolíčku 2,4 cm
Barva: transparentní
Materiál: sklo
Výrobce: Gläs

Nádherný anální kolík Titus je navržen pro dokonalé dráždění zadečku. Navíc je oboustranný, takže si můžete vybrat, kterou stranou se zrovna potěšíte. :)

Jedna strana má tvar třech spojených kuliček, jejichž přechody vás budou při zasouvání příjemně dráždit. Druhá strana je vytvarovaná do malého análního kolíčku, který potěší i začátečníky. Při pohledu skrz kolíček uvidíte zajímavou ozdobnou spirálku. Nepoužívanou stranu můžete využít jako praktickou rukojeť. Mezi kolíčkem a kuličkami najdete chytré rozšíření, které slouží jako anální zarážka.

Kolík je ručně vyráběný z odolného transparentního skla, které je hypoalergenní, na dotek chladivé a krásně hladké. Také je 100% voděodolný.

Kolík můžete lubrikovat jakýmkoliv análním gelem. Po hraní jej umyjte teplou vodou a očistěte speciálním desinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Skleněný kolík můžete ohřát nebo zchladit a využít k hrátkám s teplotou.

Hodnotili 4 zákazníci: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

spokojený zákazník | před 16 dny 100%

bezvadný. dobře těžký a hezky se rozšiřuje. sklo je prostě super. kolík jsem koupil kamarádce a používá ho při každé masturbaci

SD-CJ | před 1 měsícem 90%

Jako první nás s partnerkou zaujalo, jak pěkně byl kolík zabalený. Je ručně vyfoukaný, takže každý je trochu jedinečný, to je podle mě fajn myšlenka. Ve skle jsou dokonce malé třpytky, to se zase líbilo přítelkyni. Nemohli jsme se dočkat, až kolík vyzkoušíme. Oba konce jsou super. Ty korálky se snadno zavádění, ale jsou spíš pro začátečníky. Druhá strana kolíku má taky fajn velikost, když ji dáte dovnitř, je hrozně příjemná, ale ne přehnaně velká, takže je to pořád pohodlné. Oba konce se uprostřed sbíhají k jedné zarážce, která zabraňuje, aby kolík zalezl moc dovnitř. Tenhle design je podle mě fakt chytrý. Užijete si totiž obou konců hračky. Nejlepší ale je, že je ze skla. Díky tomu je skvělá na hrátky s různými teplotami. S přítelkyní jsme vyzkoušeli kolík studený i teplý, abychom si to trochu okořenili. Hračka se taky hrozně snadno čistí, mnohem líp než ostatní materiály. Celkově je to teda skvělá pomůcka, kterou můžu vřele doporučit začátečníkům i pokročilým, kteří chtějí něco zvláštního a vyzkoušet si to s různou teplotou.

Radek | před 2 měsíci 80%

Skvělá hračka, moje holka ji miluje... Jenom by chtěla, aby byl kolík o něco větší. Ale ty korálky jsou skvělý při dvojitým průniku. Kolík je navíc pevnej a nemusíte se bát, že se poškodí, když spadne z postele.

Manžel a manželka | před 2 měsíci 80%

Je trochu menší, než jsme s manželkou čekali, ale je dobrý pro začátečníky. Velice kvalitní hračka... se sklem nikdy nešlápnete vedle.

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – škola roztahování

Mersey / 06.05.2015

Dáš si tam zatím jen jeden prst, ale chceš víc. Máte doma chuť na anální zásun, ale penis se zatím nevejde nebo při sexu bolí. Pak je potřeba análek roztahovat a to tě dnes naučím.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 3/4 – vibrátory na masáž prostaty

Lucie Čermáková / 27.09.2013

Tentokrát si představíme speciální vibrátory na masáž prostaty. V čem jsou jiné? Jaký vliv mají na mužské tělo – mohou pomoci při problémech s prostatou? A jak vybrat nejvhodnější vibrátor právě pro vás? Sepsali jsme rady a zkušenosti od zákazníků sexshopů v ČR i zahraničí.

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty