vibratory.net

Vibrátor Odeco Echo
(oranžový)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3180
  • Rozměry: délka: 18 cm, průměr: 2,8 cm
  • Materiál: lékařský silikon + ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky zdarma)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu. Tvar napodobující penis se hodí k vaginálnímu i análnímu dráždění, lísteček naopak stimuluje ženský klitoris.

Nejvíce však zaujme kroužek na spodní části vibrátoru. Designový prvek je zároveň i praktický. Snadno se navléká na prst a manipulace s hračkou je o to snadnější. Jemně podsvícená tlačítka ovládají 4 módy pulsací a 3 stupně intenzit.

Lékařský silikon doplnění ABS materiál zaručuje zdravotně nezávadný, pachově neutrální materiál. Sametově jemný povrch zůstává příjemně teplý. Vibrátor není voděodolný.

Tip: Vibrátor Odecho Echo máme k dispozici také v zelené barvě.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sandra | před 25 měsíci 100%

Super !!!!! Bez komentáře.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

18.08.2017

Celý článek

Podobné produkty