vibratory.net

Vibrátor Odeco Echo
(zelený)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: P3151
  • Rozměry: délka: 18 cm, průměr: 2,8 cm
  • Materiál: lékařský silikon + ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky zdarma)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu. Tvar napodobující penis se hodí k vaginálnímu i análnímu dráždění, lísteček naopak stimuluje ženský klitoris.

Nejvíce však zaujme kroužek na spodní části vibrátoru. Designový prvek je zároveň i praktický. Snadno se navléká na prst a manipulace s hračkou je o to snadnější. Jemně podsvícená tlačítka ovládají 4 módy pulsací a 3 stupně intenzit.

Lékařský silikon doplnění ABS materiál zaručuje zdravotně nezávadný, pachově neutrální materiál. Sametově jemný povrch zůstává příjemně teplý. Vibrátor není voděodolný.

Tip: Vibrátor Odeco Echo nabízíme také v oranžové barvě.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

22.08.2017

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 3/4 – vibrátory na masáž prostaty

Lucie Čermáková / 27.09.2013

Tentokrát si představíme speciální vibrátory na masáž prostaty. V čem jsou jiné? Jaký vliv mají na mužské tělo – mohou pomoci při problémech s prostatou? A jak vybrat nejvhodnější vibrátor právě pro vás? Sepsali jsme rady a zkušenosti od zákazníků sexshopů v ČR i zahraničí.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Podobné produkty