vibratory.net

Vibrátor Odeco Echo
(zelený)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: P3151
  • Rozměry: délka: 18 cm, průměr: 2,8 cm
  • Materiál: lékařský silikon + ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky zdarma)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu. Tvar napodobující penis se hodí k vaginálnímu i análnímu dráždění, lísteček naopak stimuluje ženský klitoris.

Nejvíce však zaujme kroužek na spodní části vibrátoru. Designový prvek je zároveň i praktický. Snadno se navléká na prst a manipulace s hračkou je o to snadnější. Jemně podsvícená tlačítka ovládají 4 módy pulsací a 3 stupně intenzit.

Lékařský silikon doplnění ABS materiál zaručuje zdravotně nezávadný, pachově neutrální materiál. Sametově jemný povrch zůstává příjemně teplý. Vibrátor není voděodolný.

Tip: Vibrátor Odeco Echo nabízíme také v oranžové barvě.

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Podobné produkty