vibratory.net

Vibrátor Odeco Echo
(zelený)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: P3151
  • Rozměry: délka: 18 cm, průměr: 2,8 cm
  • Materiál: lékařský silikon + ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky zdarma)

Vibrátor Echo překvapuje svým designem a uměním uspokojit ženu. Tvar napodobující penis se hodí k vaginálnímu i análnímu dráždění, lísteček naopak stimuluje ženský klitoris.

Nejvíce však zaujme kroužek na spodní části vibrátoru. Designový prvek je zároveň i praktický. Snadno se navléká na prst a manipulace s hračkou je o to snadnější. Jemně podsvícená tlačítka ovládají 4 módy pulsací a 3 stupně intenzit.

Lékařský silikon doplnění ABS materiál zaručuje zdravotně nezávadný, pachově neutrální materiál. Sametově jemný povrch zůstává příjemně teplý. Vibrátor není voděodolný.

Tip: Vibrátor Odeco Echo nabízíme také v oranžové barvě.

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

30.04.2017

Celý článek

Podobné produkty