vibratory.net

Vibrátor Odeco Eros
(fialový)

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv?

  • výborně přilne na váš klitoris
  • ovládání ani vibrace vás nebudou rušit
  • vbudovaná baterie s výbornou výdrží
  • vyšší pořizovací cena
  • nekompatibilní se silikonovými gely

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3200
  • Rozměry: délka: 7,5 cm, průměr: 4 cm
  • Materiál: Silikon + ABS
  • Nabíjení: dobíjecí baterie Li-ion, která vydrží až 2 hodiny.

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv? Stačí, když přiložíte tohoto netradičného pomocníka na váš poštěváček a slastná jízda může začít, na své místo dobře sedne díky ergonomickému tvaru! Dokonale přilne k vašim intimním partiím a zhýčká vás svým nekompromisním výkonem.

Vyberte si ze 4 vibračních modů, každý má na výběr 6 stupňů intenzity. Je tedy jen ve vašich rukou, zda si užijete strhující rychlovku, postupné stupňování slasti, nebo dlouhotrvající škádlení. Používejte tuto hračku bez obav i v tichých prostorách, zvuk vibrací tohoto milence snadno zanikne v běžném ruchu.

Materiál funkční části oceníte zejména pro jeho sametový povrch, který se navíc snadno přizpůsobí vaší teplotě. Druhá část pomůcky z tvrdého plastu vám skvěle sedne do ruky, ovládání vás nebude zatěžovat složitostí. Vložte tohoto vibrujícího milence do kalhotek a nechejte ho přivést vás k bránám orgasmu!

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karla | před 19 měsíci 80%

Líbil se mi design, ale koupila jsem ho hlavně kvůli tvaru. Tušila jsem, že mi pěkně sedne na mý obliny a zakryje to správný místečko. Dobíjení je skvělý, nepotřebujete kupovat baterie. Hezká hračka se kterou jsem se dosáhla čeho jsem chtěla.

28.04.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Podobné produkty