vibratory.net

Vibrátor Odeco Eros
(fialový)

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv?

  • výborně přilne na váš klitoris
  • ovládání ani vibrace vás nebudou rušit
  • vbudovaná baterie s výbornou výdrží
  • vyšší pořizovací cena
  • nekompatibilní se silikonovými gely

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3200
  • Rozměry: délka: 7,5 cm, průměr: 4 cm
  • Materiál: Silikon + ABS
  • Nabíjení: dobíjecí baterie Li-ion, která vydrží až 2 hodiny.

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv? Stačí, když přiložíte tohoto netradičného pomocníka na váš poštěváček a slastná jízda může začít, na své místo dobře sedne díky ergonomickému tvaru! Dokonale přilne k vašim intimním partiím a zhýčká vás svým nekompromisním výkonem.

Vyberte si ze 4 vibračních modů, každý má na výběr 6 stupňů intenzity. Je tedy jen ve vašich rukou, zda si užijete strhující rychlovku, postupné stupňování slasti, nebo dlouhotrvající škádlení. Používejte tuto hračku bez obav i v tichých prostorách, zvuk vibrací tohoto milence snadno zanikne v běžném ruchu.

Materiál funkční části oceníte zejména pro jeho sametový povrch, který se navíc snadno přizpůsobí vaší teplotě. Druhá část pomůcky z tvrdého plastu vám skvěle sedne do ruky, ovládání vás nebude zatěžovat složitostí. Vložte tohoto vibrujícího milence do kalhotek a nechejte ho přivést vás k bránám orgasmu!

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karla | před 25 měsíci 80%

Líbil se mi design, ale koupila jsem ho hlavně kvůli tvaru. Tušila jsem, že mi pěkně sedne na mý obliny a zakryje to správný místečko. Dobíjení je skvělý, nepotřebujete kupovat baterie. Hezká hračka se kterou jsem se dosáhla čeho jsem chtěla.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření

Bohunka / 08.12.2016

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Podobné produkty