vibratory.net

Vibrátor Odeco Eros
(fialový)

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv?

  • výborně přilne na váš klitoris
  • ovládání ani vibrace vás nebudou rušit
  • vbudovaná baterie s výbornou výdrží
  • vyšší pořizovací cena
  • nekompatibilní se silikonovými gely

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3200
  • Rozměry: délka: 7,5 cm, průměr: 4 cm
  • Materiál: Silikon + ABS
  • Nabíjení: dobíjecí baterie Li-ion, která vydrží až 2 hodiny.

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv? Stačí, když přiložíte tohoto netradičného pomocníka na váš poštěváček a slastná jízda může začít, na své místo dobře sedne díky ergonomickému tvaru! Dokonale přilne k vašim intimním partiím a zhýčká vás svým nekompromisním výkonem.

Vyberte si ze 4 vibračních modů, každý má na výběr 6 stupňů intenzity. Je tedy jen ve vašich rukou, zda si užijete strhující rychlovku, postupné stupňování slasti, nebo dlouhotrvající škádlení. Používejte tuto hračku bez obav i v tichých prostorách, zvuk vibrací tohoto milence snadno zanikne v běžném ruchu.

Materiál funkční části oceníte zejména pro jeho sametový povrch, který se navíc snadno přizpůsobí vaší teplotě. Druhá část pomůcky z tvrdého plastu vám skvěle sedne do ruky, ovládání vás nebude zatěžovat složitostí. Vložte tohoto vibrujícího milence do kalhotek a nechejte ho přivést vás k bránám orgasmu!

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karla | před 17 měsíci 80%

Líbil se mi design, ale koupila jsem ho hlavně kvůli tvaru. Tušila jsem, že mi pěkně sedne na mý obliny a zakryje to správný místečko. Dobíjení je skvělý, nepotřebujete kupovat baterie. Hezká hračka se kterou jsem se dosáhla čeho jsem chtěla.

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Podobné produkty