vibratory.net

Vibrátor Odeco Eros
(fialový)

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv?

  • výborně přilne na váš klitoris
  • ovládání ani vibrace vás nebudou rušit
  • vbudovaná baterie s výbornou výdrží
  • vyšší pořizovací cena
  • nekompatibilní se silikonovými gely

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3200
  • Rozměry: délka: 7,5 cm, průměr: 4 cm
  • Materiál: Silikon + ABS
  • Nabíjení: dobíjecí baterie Li-ion, která vydrží až 2 hodiny.

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv? Stačí, když přiložíte tohoto netradičného pomocníka na váš poštěváček a slastná jízda může začít, na své místo dobře sedne díky ergonomickému tvaru! Dokonale přilne k vašim intimním partiím a zhýčká vás svým nekompromisním výkonem.

Vyberte si ze 4 vibračních modů, každý má na výběr 6 stupňů intenzity. Je tedy jen ve vašich rukou, zda si užijete strhující rychlovku, postupné stupňování slasti, nebo dlouhotrvající škádlení. Používejte tuto hračku bez obav i v tichých prostorách, zvuk vibrací tohoto milence snadno zanikne v běžném ruchu.

Materiál funkční části oceníte zejména pro jeho sametový povrch, který se navíc snadno přizpůsobí vaší teplotě. Druhá část pomůcky z tvrdého plastu vám skvěle sedne do ruky, ovládání vás nebude zatěžovat složitostí. Vložte tohoto vibrujícího milence do kalhotek a nechejte ho přivést vás k bránám orgasmu!

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karla | před 23 měsíci 80%

Líbil se mi design, ale koupila jsem ho hlavně kvůli tvaru. Tušila jsem, že mi pěkně sedne na mý obliny a zakryje to správný místečko. Dobíjení je skvělý, nepotřebujete kupovat baterie. Hezká hračka se kterou jsem se dosáhla čeho jsem chtěla.

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Příručka Nadsamce – Jak dobře vyprstit holku?

Nadsamec / 02.08.2017

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

18.08.2017

Celý článek

Podobné produkty