vibratory.net

Vibrátor Odeco Eros
(fialový)

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv?

  • výborně přilne na váš klitoris
  • ovládání ani vibrace vás nebudou rušit
  • vbudovaná baterie s výbornou výdrží
  • vyšší pořizovací cena
  • nekompatibilní se silikonovými gely

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3200
  • Rozměry: délka: 7,5 cm, průměr: 4 cm
  • Materiál: Silikon + ABS
  • Nabíjení: dobíjecí baterie Li-ion, která vydrží až 2 hodiny.

Milujete klitorální orgasmy a chcete si je dopřát kdekoliv? Stačí, když přiložíte tohoto netradičného pomocníka na váš poštěváček a slastná jízda může začít, na své místo dobře sedne díky ergonomickému tvaru! Dokonale přilne k vašim intimním partiím a zhýčká vás svým nekompromisním výkonem.

Vyberte si ze 4 vibračních modů, každý má na výběr 6 stupňů intenzity. Je tedy jen ve vašich rukou, zda si užijete strhující rychlovku, postupné stupňování slasti, nebo dlouhotrvající škádlení. Používejte tuto hračku bez obav i v tichých prostorách, zvuk vibrací tohoto milence snadno zanikne v běžném ruchu.

Materiál funkční části oceníte zejména pro jeho sametový povrch, který se navíc snadno přizpůsobí vaší teplotě. Druhá část pomůcky z tvrdého plastu vám skvěle sedne do ruky, ovládání vás nebude zatěžovat složitostí. Vložte tohoto vibrujícího milence do kalhotek a nechejte ho přivést vás k bránám orgasmu!

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karla | před 18 měsíci 80%

Líbil se mi design, ale koupila jsem ho hlavně kvůli tvaru. Tušila jsem, že mi pěkně sedne na mý obliny a zakryje to správný místečko. Dobíjení je skvělý, nepotřebujete kupovat baterie. Hezká hračka se kterou jsem se dosáhla čeho jsem chtěla.

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

26.03.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty