vibratory.net

Vibrátor Odeco Kama
(vínovočerný)

Firma Odeco se specializuje na kvalitní a zajímavé hračky pro ženy.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3191
  • Rozměry: délka: 17,8 cm, průměr: 3,4 cm
  • Materiál: lékařský silikon, ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky)

Firma Odeco se specializuje na kvalitní a zajímavé hračky pro ženy. Vibrátor Kama uspokojí každou náročnou ženu, která si zakládá na moderním designu, kvalitě a sexuálním životě.

Hladké tělo vibrátoru je doplněno o pět velkých obloučků, který dokonale přilnou ke všem zákoutím uvnitř vagíny a vibrace se tak stávají intenzivnější a žena je lépe vnímá. Ovládání vibrátoru je usnadněné prstencem na spodní části hračky, kterým lze prostrčit prst a vibrátor bez problémů uchopit. Ovládací tlačítka jsou podsvícena LED diodami. Kama je vybaven 3 pulzačními módy a 4 intenzity vibrací.

Sametově hladký povrch je z lékařského silikonu, doplněný ABS plastem. Silikon je zdravotně nezávadný, pachově neutrální a rychle se zahřívá na tělesnou teplotu. Vibrátor Kama není vodotěsný.

Tip: V nabídce máme i černobílou variantu vibrátoru Kama.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

LaFemmeNikita | před 35 měsíci 100%

PÁNI PÁNI PÁNI, nejsem si jistá, jestli dokážu říct víc o téhle věcičce, abych ji nějak pravdivě popsala, ale pokusím se no ;) Nikdy jsem moc hračkám na sex nefandila, ale co, pak jsem si řekla žiješ jenom jednou, tak jsem si udělala seznam výrobků, co mě zaujaly a mezi nima byl i tenhle úžasný malý zázrak. Když se mi konečně poštěstilo obdržet zásilku, hned mi bylo jasné, že pro vás ostatní lidičky na něj budu muset udělat recenzi, protože mě moc potěšil. Dostanete ho v malém pěkné krabičce s průhledným víkem, takže hnedka vidíte, jak vypadá. Krabička vypadá minimalisticky, takže jsem si zezačátku říkala, co to bude zač, ale zdání klame. Vibrátor má různé, ale docela funkčních nastavení, které jsou v rozsahu od pulzování po vibrace, které nejdřív začnou pomalu a zrychlují a pak od krátkých po delší. Zbývajících pár nastavení můžete kombinovat, takže ve finále dostanete kvalitní výběr, který splní vaše potřeby podle toho, na co máte zrovna náladu. Když jsem ho chtěla vyzkoušet poprvé, nebyla jsem si úplně jistá, jak tam vložit baterie, protože mi to z přiloženého mini-návodu nebylo moc jasné, ale pak jsme na to přišla a pak už nezbývalo, než se těšit na testování. Vibrátor sám o sobě je moc pěkný a jemný na dotek, nevypadá ani nepůsobí lacině ale vlastně je dost masivní, což mi dává pocit, že vydrží hodně dlouho. Tohle je pro mě důležití, protože můj sexuální partner bydlí daleko ode mě a já se musím často zabavit sama. Design je bezvadný, nemám k němu jedinou výtku. Možná si budete říkat, co jste si to koupili, když ho uvidíte poprvé, ale to očko na konci je úžasná vychytávka. Hodně to usnadňuje uchopení a zacházení s vibrátorem během používání. Má tam taky světýlka, která blikají podle nastavení, které tam zrovna máte zvolené. Jediná věc, co mi nebyla jasná, a to jak se vypíná. Prošla jsem všechny nastavení a pak jsem zjistila, že je to úplně jednoduché, stačí delší dobu podržet tlačítko a vypne se! Už ani nevím, kolikrát jsem ho od té doby použila. Několikrát jsem si prošla všechna nastavení a líbí se mi a užívám si je všechny. Ještě mi zbývá vibrátor vyzkoušet s partnerem... Jestli ho ještě nemáte, radím vám kupte si ho. Já ho zbožňuju. Nakupte si k němu hodně bateriií a užívejte si. Překvapilo mě, že v něm baterie i dlouho vydržely. Tvar je roztomilý, i velikost je fajn, není nijak přehnaná. Pocit je skvělý a použití je snadné. Netřeba zdůrazňovat, že tenhle malý krasavec u mě bývá v akci celkem často...

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Podobné produkty