vibratory.net

Vibrátor Odeco Kama
(vínovočerný)

Firma Odeco se specializuje na kvalitní a zajímavé hračky pro ženy.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3191
  • Rozměry: délka: 17,8 cm, průměr: 3,4 cm
  • Materiál: lékařský silikon, ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky)

Firma Odeco se specializuje na kvalitní a zajímavé hračky pro ženy. Vibrátor Kama uspokojí každou náročnou ženu, která si zakládá na moderním designu, kvalitě a sexuálním životě.

Hladké tělo vibrátoru je doplněno o pět velkých obloučků, který dokonale přilnou ke všem zákoutím uvnitř vagíny a vibrace se tak stávají intenzivnější a žena je lépe vnímá. Ovládání vibrátoru je usnadněné prstencem na spodní části hračky, kterým lze prostrčit prst a vibrátor bez problémů uchopit. Ovládací tlačítka jsou podsvícena LED diodami. Kama je vybaven 3 pulzačními módy a 4 intenzity vibrací.

Sametově hladký povrch je z lékařského silikonu, doplněný ABS plastem. Silikon je zdravotně nezávadný, pachově neutrální a rychle se zahřívá na tělesnou teplotu. Vibrátor Kama není vodotěsný.

Tip: V nabídce máme i černobílou variantu vibrátoru Kama.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

LaFemmeNikita | před 43 měsíci 100%

PÁNI PÁNI PÁNI, nejsem si jistá, jestli dokážu říct víc o téhle věcičce, abych ji nějak pravdivě popsala, ale pokusím se no ;) Nikdy jsem moc hračkám na sex nefandila, ale co, pak jsem si řekla žiješ jenom jednou, tak jsem si udělala seznam výrobků, co mě zaujaly a mezi nima byl i tenhle úžasný malý zázrak. Když se mi konečně poštěstilo obdržet zásilku, hned mi bylo jasné, že pro vás ostatní lidičky na něj budu muset udělat recenzi, protože mě moc potěšil. Dostanete ho v malém pěkné krabičce s průhledným víkem, takže hnedka vidíte, jak vypadá. Krabička vypadá minimalisticky, takže jsem si zezačátku říkala, co to bude zač, ale zdání klame. Vibrátor má různé, ale docela funkčních nastavení, které jsou v rozsahu od pulzování po vibrace, které nejdřív začnou pomalu a zrychlují a pak od krátkých po delší. Zbývajících pár nastavení můžete kombinovat, takže ve finále dostanete kvalitní výběr, který splní vaše potřeby podle toho, na co máte zrovna náladu. Když jsem ho chtěla vyzkoušet poprvé, nebyla jsem si úplně jistá, jak tam vložit baterie, protože mi to z přiloženého mini-návodu nebylo moc jasné, ale pak jsme na to přišla a pak už nezbývalo, než se těšit na testování. Vibrátor sám o sobě je moc pěkný a jemný na dotek, nevypadá ani nepůsobí lacině ale vlastně je dost masivní, což mi dává pocit, že vydrží hodně dlouho. Tohle je pro mě důležití, protože můj sexuální partner bydlí daleko ode mě a já se musím často zabavit sama. Design je bezvadný, nemám k němu jedinou výtku. Možná si budete říkat, co jste si to koupili, když ho uvidíte poprvé, ale to očko na konci je úžasná vychytávka. Hodně to usnadňuje uchopení a zacházení s vibrátorem během používání. Má tam taky světýlka, která blikají podle nastavení, které tam zrovna máte zvolené. Jediná věc, co mi nebyla jasná, a to jak se vypíná. Prošla jsem všechny nastavení a pak jsem zjistila, že je to úplně jednoduché, stačí delší dobu podržet tlačítko a vypne se! Už ani nevím, kolikrát jsem ho od té doby použila. Několikrát jsem si prošla všechna nastavení a líbí se mi a užívám si je všechny. Ještě mi zbývá vibrátor vyzkoušet s partnerem... Jestli ho ještě nemáte, radím vám kupte si ho. Já ho zbožňuju. Nakupte si k němu hodně bateriií a užívejte si. Překvapilo mě, že v něm baterie i dlouho vydržely. Tvar je roztomilý, i velikost je fajn, není nijak přehnaná. Pocit je skvělý a použití je snadné. Netřeba zdůrazňovat, že tenhle malý krasavec u mě bývá v akci celkem často...

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Podobné produkty