vibratory.net

Vibrátor Odeco Kama
(vínovočerný)

Firma Odeco se specializuje na kvalitní a zajímavé hračky pro ženy.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: LO/P3191
  • Rozměry: délka: 17,8 cm, průměr: 3,4 cm
  • Materiál: lékařský silikon, ABS plast
  • Nabíjení: 2 x AAA baterie (jsou součástí objednávky)

Firma Odeco se specializuje na kvalitní a zajímavé hračky pro ženy. Vibrátor Kama uspokojí každou náročnou ženu, která si zakládá na moderním designu, kvalitě a sexuálním životě.

Hladké tělo vibrátoru je doplněno o pět velkých obloučků, který dokonale přilnou ke všem zákoutím uvnitř vagíny a vibrace se tak stávají intenzivnější a žena je lépe vnímá. Ovládání vibrátoru je usnadněné prstencem na spodní části hračky, kterým lze prostrčit prst a vibrátor bez problémů uchopit. Ovládací tlačítka jsou podsvícena LED diodami. Kama je vybaven 3 pulzačními módy a 4 intenzity vibrací.

Sametově hladký povrch je z lékařského silikonu, doplněný ABS plastem. Silikon je zdravotně nezávadný, pachově neutrální a rychle se zahřívá na tělesnou teplotu. Vibrátor Kama není vodotěsný.

Tip: V nabídce máme i černobílou variantu vibrátoru Kama.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

LaFemmeNikita | před 39 měsíci 100%

PÁNI PÁNI PÁNI, nejsem si jistá, jestli dokážu říct víc o téhle věcičce, abych ji nějak pravdivě popsala, ale pokusím se no ;) Nikdy jsem moc hračkám na sex nefandila, ale co, pak jsem si řekla žiješ jenom jednou, tak jsem si udělala seznam výrobků, co mě zaujaly a mezi nima byl i tenhle úžasný malý zázrak. Když se mi konečně poštěstilo obdržet zásilku, hned mi bylo jasné, že pro vás ostatní lidičky na něj budu muset udělat recenzi, protože mě moc potěšil. Dostanete ho v malém pěkné krabičce s průhledným víkem, takže hnedka vidíte, jak vypadá. Krabička vypadá minimalisticky, takže jsem si zezačátku říkala, co to bude zač, ale zdání klame. Vibrátor má různé, ale docela funkčních nastavení, které jsou v rozsahu od pulzování po vibrace, které nejdřív začnou pomalu a zrychlují a pak od krátkých po delší. Zbývajících pár nastavení můžete kombinovat, takže ve finále dostanete kvalitní výběr, který splní vaše potřeby podle toho, na co máte zrovna náladu. Když jsem ho chtěla vyzkoušet poprvé, nebyla jsem si úplně jistá, jak tam vložit baterie, protože mi to z přiloženého mini-návodu nebylo moc jasné, ale pak jsme na to přišla a pak už nezbývalo, než se těšit na testování. Vibrátor sám o sobě je moc pěkný a jemný na dotek, nevypadá ani nepůsobí lacině ale vlastně je dost masivní, což mi dává pocit, že vydrží hodně dlouho. Tohle je pro mě důležití, protože můj sexuální partner bydlí daleko ode mě a já se musím často zabavit sama. Design je bezvadný, nemám k němu jedinou výtku. Možná si budete říkat, co jste si to koupili, když ho uvidíte poprvé, ale to očko na konci je úžasná vychytávka. Hodně to usnadňuje uchopení a zacházení s vibrátorem během používání. Má tam taky světýlka, která blikají podle nastavení, které tam zrovna máte zvolené. Jediná věc, co mi nebyla jasná, a to jak se vypíná. Prošla jsem všechny nastavení a pak jsem zjistila, že je to úplně jednoduché, stačí delší dobu podržet tlačítko a vypne se! Už ani nevím, kolikrát jsem ho od té doby použila. Několikrát jsem si prošla všechna nastavení a líbí se mi a užívám si je všechny. Ještě mi zbývá vibrátor vyzkoušet s partnerem... Jestli ho ještě nemáte, radím vám kupte si ho. Já ho zbožňuju. Nakupte si k němu hodně bateriií a užívejte si. Překvapilo mě, že v něm baterie i dlouho vydržely. Tvar je roztomilý, i velikost je fajn, není nijak přehnaná. Pocit je skvělý a použití je snadné. Netřeba zdůrazňovat, že tenhle malý krasavec u mě bývá v akci celkem často...

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Podobné produkty