vibratory.net

Sada pro odlitek penisu Cloneboy Vibrator - vibrátor

Milujete vašeho fešáka tak moc, že byste si rádi pořídili jeho věrnou kopii?

  • věrohodná kopie vašeho penisu v přirozené tělové barvě - navíc s vibracemi :)
  • vhodné pro penisy většiny velikostí i tvarů
  • z jedné sady vyrobíte hned dvě erotické pomůcky
  • zůstane vám navíc erekční kroužek a manžeta, která poslouží jako návlek na penis

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05727300000

Obsah balení Cloneboy Vibrator:
1x tubus
2x balení 3D gelu (modelovací prášek)
1x vytvrzovač
1x tělový/růžový silikon
1x stahovací erekční kroužek
1x manžeta
1x špachtle pro míchání směsi
1x plastový vibrátor
1x pomůcka pro vycentrování (držák vibrátoru)
1 pár igelitových rukavic
obrázkový návod

Baterie: 1x AA
Výrobce: Cloneboy

Milujete vašeho fešáka tak moc, že byste si rádi pořídili jeho věrnou kopii? Odjíždíte na pracovní cestu a nechcete zlobivé ženušce dopřát jiný klacek, než je ten váš? Tak to jste tady správně - sada pro odlitek penisu Cloneboy Vibrator vám zajistí klidné spaní... :)

Tenhle vtipně pojatý "vynález" obsahuje všechno potřebné včetně plastového vibrátoru, abyste stvořili dokonalou repliku svého penisu se vším všudy. Výsledný silikonový kousek bude mít hezky vytvarovaný žalud i dobře viditelné žíly. Barva silikonu je v tomto případě tělová (růžová).

A teď se podržte - z jedné sady totiž vyrobíte hned dvě erotické pomůcky - vibrátor a dildo! Navíc vám jako bonus zůstane stahovací erekční kroužek a gumovou manžetu můžete používat jako návlek na penis (dokonce má i stimulační výstupky).

TIP: Kopírovat nemusíte jen "živý" penis, klidně si odlijte i svoji oblíbenou hračku. A taky je to prima dárek pro kámoše (nebude mít náhodou některý z těch vašich brzy narozeniny, co?).

Podrobné video jak vyrobit Cloneboy dildo/vibrátor naleznete zde.

INFO: V případě potřeby můžete dokoupit náhradní 3D gel (modelovací prášek) i silikon.

Dostačující pro penisy o délce do 20 cm a průměru do 4 cm (v erekci).

Hodnotilo 13 zákazníků: 82 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

F | před 26 dny 60%

Společné kutění ve dvou jsme si fakt užili, nebylo to jednoduché, ale měli jsme zábavný večer ;) Výsledek ale bohužel žádný, protože alginát (2 balíčky, chválím) přese všechno příliš rychle ztuhnul. Cituji ostatní : jedině mixer, ne příliš teplou vodu, ale i přesto to vydrželo max minutu než to ztuhlo, proto se nám tam podařilo nacpat jen kousek. Silikon by neměl přijít do kontaktu s pokožkou, takže moc neočekávejte. Závěr: Škoda, že to nedopadlo, ale lístek do kina pro dva stojí stejně, takže jsme ani moc nelitovali. Zkusíme to ještě jednou.

Maník | před 1 měsícem 20%

O výsledném produktu bohužel nemůžu napsat nic, protože ta hmota se vůbec neotiskla. Hned se srazila! Dva pokusy a dvakrát nic.

tj2210 | před 1 měsícem 100%

Bylo docela těžký udělat přesnou formu, ale možná to bylo taky tím, jak hrozně se u toho přítelkyně smála. Tím pádem se rozhodně hodila náhradní modelovací hmota a nakonec byl výsledek fajn.

uličník | před 2 měsíci 80%

pokud jste trochu širší jak průměr, doporučuju nezmenšovat trubičku. jinak bude forma hrozně chatrná

Venca | před 2 měsíci 40%

Úplná sra***. Hrudkovatí i přes dodržení postupu. Ruce pryč. Jsem dost zklamaný a už bych to nikdy nekoupil.

Skořicový šnek | před 3 měsíci 80%

Potom co jsem přečetl spoustu recenzí, jsem byl trochu pesimistickej. Ale musím říct, že jsem byl pak příjemně překvapen, jak snadné to bylo (ve dvou). Výsledek sice není perfektní, protože se při míchání vytvořilo hodně bublinek a finální otisk má pár nerovností,ale celkově je to dobrej fór, který plní svůj účel.

Hrouda5 | před 3 měsíci 100%

Supr, že obsahuje dva otisky.

ooooohhhh | před 4 měsíci 100%

UZASNA sranda!!! a paradni vysledek! :) ... rozhodne je to ukol pro 2!!

Mel | před 4 měsíci 80%

Super vychytávka! Díky tomu opadne spousta zábran, když používáme při předehře vibrátor.

Dan | před 4 měsíci 100%

Skvělý, výborně se modeluje!

Amelie | před 4 měsíci 100%

Fakt supr, že jsou v balení dva sáčky! S druhým to šlo skvěle! Jen by se to mělo dělat ve dvou, ale to je asi jasné. Rozhodně bych to koupila zas nebo alespoň doporučila ostatním :) Co je ale blbý, je že musíte používat kondom kvůli chemikáliím.

Petr | před 4 měsíci 100%

Čau, vibrátor CLONEBOY není jenom levný a snadný na výrobu, ale opravdu vaší ženu/přítelkyni překvapí..tak to bylo aspoň moje přítelka byla! Je opravdu nadšená z vibrací a navíc vše od vlastního muže. Cena je bezkonkurenční v porovnání s jinýma vibrátorama. Výroba je opravdu jednoduchá, je důležité mít při tom velmi tvrdý penis, ale v sadě je dokonce i něco na erekci, co se dá pak použít i na jiné hrátky. Pokud hledáte nějaký vhodný dárek pro ženu... Sada CLONEBOY udělá každou ženu šťastnou!

Elena | před 4 měsíci 100%

Opravdu stojí za to! Výroba ve dvou je úplně v pohodě. Ani jsme nepotřebovali druhý pokus. Gel byste měli mixovat jen asi 30 sekund, pak je všechno perfektní. Po 24 hodinách už je vše už a suché. Vibrace se dají pěkně regulovat. Super dárek!

Brilliant Bust – prsa jako opravdová

Michaela Kurtaničová / 25.06.2013

Dalo by se říct, že tahle realistická prsa se řadí spíše mezi sběratelské kousky. Ne, že by se snad dala sehnat jen v antikvariátu, ale to, co je na nich tak unikátní, je jejich tvar. Ten této sexuální hračce propůjčila slavná japonská herečka Risa Kasumi, respektive její ňadra. Pokud vám její jméno nic neříká, patrně nejste příznivci japonských filmů pro dospělé.

Celý článek

Prasárničky na zlínském Majálesu

Michaela Kurtaničová / 02.05.2014

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Celý článek

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 21.10.2014

Pochva nebo vagina, na druhé straně penis, pyj nebo prostě úd. Jak ale svým intimním partiím říkají obyčejní lidé? Připravili jsme pro vás téměř dvě stovky výrazů, kterými běžně svoje přirození častujete. Pojďte se s námi prozkoumat pohlavní slang.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.04.2014

Již dříve jsme se tématu podivných hraček pro dospělé věnovali, jenže postupem času jsme zjistili, že zvláštních erotických pomůcek přibývá. Byla by velká škoda je nenabídnout našim čtenářům a tak jsme pro vás připravili pokračování článku o bizarních erotických pomůckách. Pojďte se s námi na chvíli ponořit do světa kožených praček se sedlem, kondomů, které při styku umí zahrát písničku, lampiček pro orální sex a dalších neobyčejných erotických pomůcek.

Celý článek

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 29.10.2014

Milujete se, prcáte, mrdáte, děláte bejby nebo prostě jenom máte sex? Možná byste nevěřili, kolik různých výrazů pro pohlavní styk v naší rodné mluvě lidé běžně používají. Pojďte si s námi rozšířit své jazykové obzory.

Celý článek

Podobné produkty