vibratory.net

Sada pro odlitek penisu Cloneboy Vibrator - vibrátor

Milujete vašeho fešáka tak moc, že byste si rádi pořídili jeho věrnou kopii?

  • věrohodná kopie vašeho penisu v přirozené tělové barvě - navíc s vibracemi :)
  • vhodné pro penisy většiny velikostí i tvarů
  • z jedné sady vyrobíte hned dvě erotické pomůcky
  • zůstane vám navíc erekční kroužek a manžeta, která poslouží jako návlek na penis

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05727300000

Obsah balení Cloneboy Vibrator:
1x tubus
2x balení 3D gelu (modelovací prášek)
1x vytvrzovač
1x tělový/růžový silikon
1x stahovací erekční kroužek
1x manžeta
1x špachtle pro míchání směsi
1x plastový vibrátor
1x pomůcka pro vycentrování (držák vibrátoru)
1 pár igelitových rukavic
obrázkový návod

Baterie: 1x AA
Výrobce: Cloneboy

Milujete vašeho fešáka tak moc, že byste si rádi pořídili jeho věrnou kopii? Odjíždíte na pracovní cestu a nechcete zlobivé ženušce dopřát jiný klacek, než je ten váš? Tak to jste tady správně - sada pro odlitek penisu Cloneboy Vibrator vám zajistí klidné spaní... :)

Tenhle vtipně pojatý "vynález" obsahuje všechno potřebné včetně plastového vibrátoru, abyste stvořili dokonalou repliku svého penisu se vším všudy. Výsledný silikonový kousek bude mít hezky vytvarovaný žalud i dobře viditelné žíly. Barva silikonu je v tomto případě tělová (růžová).

A teď se podržte - z jedné sady totiž vyrobíte hned dvě erotické pomůcky - vibrátor a dildo! Navíc vám jako bonus zůstane stahovací erekční kroužek a gumovou manžetu můžete používat jako návlek na penis (dokonce má i stimulační výstupky).

TIP: Kopírovat nemusíte jen "živý" penis, klidně si odlijte i svoji oblíbenou hračku. A taky je to prima dárek pro kámoše (nebude mít náhodou některý z těch vašich brzy narozeniny, co?).

Podrobné video jak vyrobit Cloneboy dildo/vibrátor naleznete zde.

INFO: V případě potřeby můžete dokoupit náhradní 3D gel (modelovací prášek) i silikon.

Dostačující pro penisy o délce do 20 cm a průměru do 4 cm (v erekci).

Hodnotilo 14 zákazníků: 79 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Richard H. | před 7 měsíci 40%

Jako překvápko pro kámoše, je to sice dobrý nápad, ale samo o sobě je to o ničem. V návodu je napsáno, že to trvá 2 minuty než to ztuhne. Při prvním pokusu to ztvrdlo už po 30 sekundách, takže to už dál nešlo. Na druhý pokus to sice klaplo, jen opravdovému odlitku, který je na obrázku, je to na míle vzdálené. Takže na konci všeho toho plýtvání penězi vámzůstane malý minivibrátor.

F | před 9 měsíci 60%

Společné kutění ve dvou jsme si fakt užili, nebylo to jednoduché, ale měli jsme zábavný večer ;) Výsledek ale bohužel žádný, protože alginát (2 balíčky, chválím) přese všechno příliš rychle ztuhnul. Cituji ostatní : jedině mixer, ne příliš teplou vodu, ale i přesto to vydrželo max minutu než to ztuhlo, proto se nám tam podařilo nacpat jen kousek. Silikon by neměl přijít do kontaktu s pokožkou, takže moc neočekávejte. Závěr: Škoda, že to nedopadlo, ale lístek do kina pro dva stojí stejně, takže jsme ani moc nelitovali. Zkusíme to ještě jednou.

Maník | před 9 měsíci 20%

O výsledném produktu bohužel nemůžu napsat nic, protože ta hmota se vůbec neotiskla. Hned se srazila! Dva pokusy a dvakrát nic.

tj2210 | před 9 měsíci 100%

Bylo docela těžký udělat přesnou formu, ale možná to bylo taky tím, jak hrozně se u toho přítelkyně smála. Tím pádem se rozhodně hodila náhradní modelovací hmota a nakonec byl výsledek fajn.

uličník | před 10 měsíci 80%

pokud jste trochu širší jak průměr, doporučuju nezmenšovat trubičku. jinak bude forma hrozně chatrná

Venca | před 10 měsíci 40%

Úplná sra***. Hrudkovatí i přes dodržení postupu. Ruce pryč. Jsem dost zklamaný a už bych to nikdy nekoupil.

Skořicový šnek | před 11 měsíci 80%

Potom co jsem přečetl spoustu recenzí, jsem byl trochu pesimistickej. Ale musím říct, že jsem byl pak příjemně překvapen, jak snadné to bylo (ve dvou). Výsledek sice není perfektní, protože se při míchání vytvořilo hodně bublinek a finální otisk má pár nerovností,ale celkově je to dobrej fór, který plní svůj účel.

Hrouda5 | před 11 měsíci 100%

Supr, že obsahuje dva otisky.

ooooohhhh | před 12 měsíci 100%

UZASNA sranda!!! a paradni vysledek! :) ... rozhodne je to ukol pro 2!!

Mel | před 12 měsíci 80%

Super vychytávka! Díky tomu opadne spousta zábran, když používáme při předehře vibrátor.

Dan | před 12 měsíci 100%

Skvělý, výborně se modeluje!

Amelie | před 12 měsíci 100%

Fakt supr, že jsou v balení dva sáčky! S druhým to šlo skvěle! Jen by se to mělo dělat ve dvou, ale to je asi jasné. Rozhodně bych to koupila zas nebo alespoň doporučila ostatním :) Co je ale blbý, je že musíte používat kondom kvůli chemikáliím.

Petr | před 12 měsíci 100%

Čau, vibrátor CLONEBOY není jenom levný a snadný na výrobu, ale opravdu vaší ženu/přítelkyni překvapí..tak to bylo aspoň moje přítelka byla! Je opravdu nadšená z vibrací a navíc vše od vlastního muže. Cena je bezkonkurenční v porovnání s jinýma vibrátorama. Výroba je opravdu jednoduchá, je důležité mít při tom velmi tvrdý penis, ale v sadě je dokonce i něco na erekci, co se dá pak použít i na jiné hrátky. Pokud hledáte nějaký vhodný dárek pro ženu... Sada CLONEBOY udělá každou ženu šťastnou!

Elena | před 12 měsíci 100%

Opravdu stojí za to! Výroba ve dvou je úplně v pohodě. Ani jsme nepotřebovali druhý pokus. Gel byste měli mixovat jen asi 30 sekund, pak je všechno perfektní. Po 24 hodinách už je vše už a suché. Vibrace se dají pěkně regulovat. Super dárek!

10 nejpodivnějších sexuálních příruček

Michaela Kurtaničová / 23.02.2014

Po dlouhá staletí se lidé museli spokojit buďto s knihou lásky Kámasútrou, nebo alespoň s radami starších a zkušenějších. Dnes stačí zajít do knihkupectví, kde vás stovkami příruček a sexuálních průvodců doslova zasypou. Vybrali jsme 10 nepodivněji vyhlížejících knížních titulů, které si daly za úkol vzdělat méně sexuálně zkušené jedince. Pojďte se s námi podívat, jaké sexuální praktiky a návody v nich najdeme.

Celý článek

Pojištění penisu proti zranění a amputaci

Michaela Kurtaničová / 10.04.2014

Montrealská společnost, zabývající se prodejem spodního prádla přišla se zajímavým způsobem jak upoutat větší pozornost svých mužských zákazníků. Ke svým výrobkům totiž nabízí i pojištění penisu. Jaké jsou podmínky pro získání bezplatného pojištění mužských intimních partií a kolik vám při úrazu penisu společnost vyplatí? Čtěte v článku.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty