vibratory.net

Ohebný vibrátor Slaphappy PLUS Black Bendable 5 v 1

Slaphappy PLUS má vše, o čem jste kdy u vibrátoru snili.

  • 5 v 1 - nahradí až pět erotických hraček
  • verze PLUS = větší výkon i velikost
  • skvělý pro ženy i milování v páru
  • ohebný - přizpůsobí se křivkám vašeho těla
  • sametově hebký povrch pohladí pokožku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 429

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25793

Rozměry: délka 24 cm, průměr cca 4 cm
Barva: černá
Materiál: silikon
Baterie: 2x AAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: Slaphappy

Slaphappy PLUS má vše, o čem jste kdy u vibrátoru snili. Dalo by se říct, že v sobě spojuje hned pět erotických hraček v jednom - vibrátor na klitoris, vibrátor na bod G, párový vibrátor, masážní hlavici a plácačku! Přesvědčte se sami.

Takže co vlastně těch jeho 5 v 1 znamená:
#1 - polechtejte svůj klitoris
#2 - rozdrážděte bod G k nepříčetnosti
#3 - využijte jeho vrnící potenciál jako šikovného pomocníka při milování v páru, třeba na koníčka...
#4 - ...nebo zezadu
#5 - naplácejte jí na zadek!

Nyní vylepšený - verze PLUS přichází v delším provedení a s mnohem větším výkonem!

Prostě splní sen všem nadrženým skotačivým a hravým lidičkám.

Jeho nejlepší vlastností je bezpochyby možnost ohnutí - ohne se přesně tak, jak potřebujete, jak si přejete. Jeho anatomický tvar bezvadně zkopíruje vnitřní křivky ženského těla.

Ženám a dívkám bude dokonale dráždit klitoris i bod G, protože se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Slaphappy do vás lehce vklouzne a hned se příjemně usadí. Párům zase okoření sex svojí variabilitou. Muži jej mohou použít ke stimulaci klitorisu partnerky, přičemž nebude zavazet ani vás rušit, protože má plochý tvar.

K ovládání stačí jediné tlačítko. Vibrátor jím zapnete a vypnete a zároveň jím přepínáte mezi 8 přednastavenými vibračními programy. Vibrace jsou svedené do malého oválného výstupku pod špičkou vibrátoru - pro váš intenzivnější prožitek zejména při dráždění bodu G.

Vibrátor funguje na 2 baterie typu AAA (nebude vás obtěžovat žádný nabíjecí kabel) a pokud jsou plně nabité, doba užívání se prodlouží až na několik hodin. Stačí vložit baterie, ohnout vibrátor do požadovaného úhlu a můžete si začít užívat, ať už sami, nebo v páru s partnerem či partnerkou.

Materiál je kvalitní lékařský silikon, nejbezpečnější materiál pro vaše tělo. Navíc je úžasně hebký na dotek, budete koukat, až vás jeho sametově něžný povrch pohladí.

Díky jeho 100% vodotěsnosti se můžete těšit na nekončící zábavu ve vaně, sprše nebo vířivce, dokonce vás rád doprovodí i do bazénu (nebo do řeky, do rybníku, do moře, ...)! Také jej velmi snadno očištíte, postačí vám k tomu tekoucí voda a troška jemného mýdla.

Používejte pouze s lubrikačními gely na vodní bázi, protože silikonové by mohly poškodit jeho hebký povrch, což by byla opravdu škoda. K dezinfekci se nejlépe hodí speciální čistící prostředky na hračky.

Super tichý chod - už nikdy nebudete obtěžovat sousedy, rušit spolubydlící, nebo budit děti hlasitým vibrátorem. Už nikdy vám slastné romantické chvilky nezkazí trapně hlasité bzučení vibrátoru. Nikdy.

Slaphappy PLUS v akci!

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

24.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Podobné produkty