vibratory.net

Ozdobný stříbrný řetízek na boky
(Cottelli Jewels)

Hledáte intimní šperk, který zvýrazní vaší ženskost a smyslnost?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24502756001
  • Rozměry: délka max. 115 cm
  • Materiál: ocel s povrchovou vrstvou šperkařského rhodia
  • Barva: stříbrná
  • Výrobce: Cottelli Jewels

Hledáte intimní šperk, který zvýrazní vaší ženskost a smyslnost? Ozdobný řetízek na boky může být tou správnou alternativou. Využít jej můžete i k upoutání pozornosti na pláži, o pozornost pánů nouze nebude. Díky nastavitelné délce má univerzální velikost v rozmezí 91 – 115 cm. Vepředu je zdvojený, v zadní části vede jenom jeden řetízek a najdete zde i zapínání (karabinka). Na bocích se vyjímají ozdobné ornamenty s květinovým vzorem.

Materiál by neměl způsobovat žádné alergické reakce. Jemný pohyb chladného kovu na vašich bocích vás příjemně vzruší a pohled na vaše tělo oděno jen v tomto intimním šperku rozproudí dozajista krev v žilách vašeho partnera.

Hodnotilo 5 zákazníků: 72 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karel | před 21 měsíci 100%

Vypadá to sexy

Petr | před 21 měsíci 60%

Erotické, sexy

Naďa | před 27 měsíci 40%

Řetízek je na úzké boky moc dlouhý. Kvůli tomu se pak řetízky tak zašmodrchávají do sebe, že neděláte nic jiného, než je rozmotáváte. Spodní řetízek je umístěný moc nízko na můj vkus.

Darkangel | před 40 měsíci 60%

Celý řetízek je špičkový za takovou cenu ! Ale POZOR řetízek má univerzální velikost , a nenapadlo mě, že je tak dlouhý ... tenhle řetízek není pro ženy s úzkým pasem (jako je ta moje :D) nebo jim to spadne až ke kotníkům !

Nic | před 45 měsíci 100%

Nejdřív jsem si říkala, že jestlipak tenhle řetízek vypadá tak pěkně ve skutečnosti jako na fotce (vlastní zkušenost: foto wow, ale skutečnost blé!). Ale když jsem si objednala dva řetízky na boky od Cottelli a pak přišly, tak to bylo jen: wow. Krásně nádherně zpracované, ne jako ty klasické laciné nebo nějak špatně vyrobené. Nenapadlo by mě, že budou tak čistě vyrobené a k tomu že budou ještě vypadat tak sexy. Můžu jenom doporučit!

Piercing jako katalyzátor sexu

Mersey / 27.03.2015

Je intimní piercing pouhá okrasa nebo vzrušující pomůcka pro neskutečné sexuální prožitky? Malý kousek kovu, o kterém vaše okolí ani netuší, může posunout váš seuxuální život do zcela nových dimenzí.

Celý článek

Troufni si na dráždění žaludu zevnitř

Mersey / 18.04.2015

Píchnout si náušnici do kůže pytlíku ja machrovinka, ale je to prd proti piercingu žaludu. Chceš-li být mezi holkami opěvovaným šukačem, tak kromě samotné techniky sexu přizvi na pomoc železné ozdoby. Výkřiky partnerky za to rozhodně stojí!

Celý článek

Úžasný sex s piercingy kolem poštěváčku

Mersey / 01.06.2015

Klitoris je poměrně dlouhý orgán, bohužel je však schován pod kůží a normálně jej nemáš jak dráždit víc, než tu špičku, která kouká ven. Ale stačí si vhodně umístit piercing do kůže v jeho blízkosti (nemusíš přímo do něj) a najednou zažiješ vzrušení, jaké jsi nepoznala. Možností máš hned několik, stačí si vybrat.

Celý článek

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Michaela Kurtaničová / 13.09.2013

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Podobné produkty