vibratory.net

P6 Mega feromon
(pro muže)

Přípravek P6 Mega obsahuje mužské feromony v přirozeném poměru.

  • feromony nejsou cítit nosem, ale mozek je zaregistruje

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 259 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06204830000

Balení: skleněná lahvička s rozprašovačem
Obsah: 10 ml
Složení: Aqua, Isopropyl Alcohol, Parfum, 5alfa-Androstan-3alfa-Ol-17-One, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Výrobce: Lubry (Německo)

Přípravek P6 Mega obsahuje mužské feromony v přirozeném poměru. Umožní vám tak upoutat a být atraktivní pro opačné pohlaví přirozeným způsobem. Ideální pro lovce žen na diskotéky, party nebo do smíšené posilovny.

Feromony jsou látky vylučované mužem za účelem sexuálního vábení žen. Jejich přítomnost v okolí žen může vést k zvýšenému zájmu a touze po sexu. Není jej nijak cítit nosem, nýbrž tzv. Jakobsonovým orgánem.

P6 neobsahuje alkohol, parfémy ani jiné příměsi, stačí jenom kapička na krk a o zbytek se postará příroda.

Hodnotilo 8 zákazníků: 70 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tuňák | před 24 měsíci 100%

Výborná věc. Je to jako kouzlo na ženy. Budu si to kupovat znovu a znovu. Super servis.

Štefan B. | před 27 měsíci 80%

Tenhle produkt jsem si kupoval i před lety a s nynějším se to nedá srovnávat. Dřív byl ten efekt jiný nebo lepší než teď.

anonymní Liberec | před 27 měsíci 80%

Já osobně neshledávám ten pach nikterak opojným. Nicméně jsem zjistil, že přinejmenším v kombinaci s Androvitou jsou kontakty uvolněné a podnětné.

Chagall | před 29 měsíci 100%

Co se to děje?? Boží ráno. Nejdřív jsem myslel "zatracenej autobus!" narvanej, nebyly místa a pak musíš stát. No nebylo to tak špatný. P6 pravděpodobně zajistila, že mě super roztomilá malá holka požádala, jestli by se mě nemohla držet, aby nespadla. Po 15 sekundách se "pouhé držení" změnilo v blízké objetí. Nu, pěkný ráno. S kráskou v náruči je každá jízda narvaným autobusem nádherná. Dobrej produkt. Uvidíme co mi ještě přinese.

Robert | před 34 měsíci 40%

Vyzkoušel jsem tento parfém a bohužel žádný výsledek. Ačkoli je vůně příjemná a neruší. Držím si palce, aby splnil co slibuje.

Jelito | před 37 měsíci 60%

Takže to opravdu reálně nefunguje, ale za tu cenu to poslouží i jako vůně

Mark Konečný | před 42 měsíci 60%

Je to pro mne otázka zda dosahuje opravdu nějakých výsledků, anebo je to jen hra s představivostí... V každém případě nikomu to neublíží a může i pomoct být více sebevědomý (pokud tedy někomu sebevědomí chybí ;-) )

Julius | před 44 měsíci 40%

Tenhle produkt býval dříve mnohem lepší, vůně vydržela déle a nyní si udrží vůni jen velice krátce. Nedoporučuju tento produkt.

Jak zlepšit kvalitu spermatu?

Plazboz / 14.03.2010

V posledních letech kvalita spermatu výrazně klesá a to i u mladých mužů. Počet i pohyblivost spermií je na tak nízké úrovni, že někteří muži jsou prakticky neplodní. Pokud se snažíte počít dítě nebo jdete na darování spermatu, máme pro vás několik tipů, jak si kvalitu spermií zlepšit.

Celý článek

BEZ OBALU: Jak uspokojit chuť na mladé maso?

Nadsamec / 15.05.2015

Zralé ženy přináší do postele zkušenosti, ale určitě nebudu jediný chlap přes třicet, kterému čas od času spočine zrak na zadečku mladé studentky ekonomie. Jak dostat lolitku a nebýt u toho za slizouna?

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty