vibratory.net

Pánské řemínkové textilní body Master
(Svenjoyment Underwear)

Pánské řemínkové body Master obepne váš trup a hrudník elastickými textilními pásy.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 21500931160
  • Velikosti: S – M, L – XL
  • Materiál: 80% polyamid, 10% polyester, 10% elastan
  • Barva: černá, stříbrná (kovové části)
  • Výrobce: Svenjoyment Underwear

Pánské řemínkové body Master obepne váš trup a hrudník elastickými textilními pásy. Kovové nýty na pásech vám dodají tvrdší vzhled. Také okraje krátkých rukávů dekoruje pás nýtů.

Vaše nádobíčko uložíte do koženkové kapsy, která má zip jedoucí napříč celým pytlíkem. Těsnost a strohost tohoto úložiště zabezpečí, že obrysy vašich intimních partií budou pěkně na obdiv a díky zipu také kdykoliv dostupné.

Zadní strana odhalí vaše záda. Pod zadečkem a nad ním vedou pásy látky, které ho krásně zvýrazní. Tento extravagantní kousek zazáří na každém moderním muži, který se nebojí vsadit na něco nového a překvapit tak svou partnerku či partnera. Specialista na pánskou intimní módu, společnost Svenjoyment underwear, je zárukou kvalitního zpracování a vysoké jakosti použitých materiálů. Pokud hledáte něco ještě pikantnějšího, je zde kožená varianta.

Hodnotilo 9 zákazníků: 93 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Richard | před 15 měsíci 60%

Hned jak jsem je zkoušel, tak už byly 2 švy na kalhotách roztrhané, špatně šité. Jinak v pohodě

Bianka | před 16 měsíci 100%

Velmi elegantní a sexy kousek...Moc se mi na mém muži líbí...super kvalita! Doporučuju

Martin | před 16 měsíci 100%

Pro mě je úplně skvělé. Nosím spolu se "svalnatým" trikem na maškarní :). Tak to dělá pořádnej dojem. Pohodlné.

uživatel | před 16 měsíci 100%

Jako negližé je to rozumný, vkusný obleček pro zvláštní příležitosti. Zcela jisté sexuální obohacení. I na nevytrénovaná těla ok

Mirek | před 17 měsíci 100%

Vše, tak jak má být, jsem spokojen

Velkej Chlap | před 23 měsíci 100%

Je to poprvý, co jsem něco takovýhleho koupil. Trochu jsem měl obavy, protože do modela mám daleko. Vzal jsem si to jako překvápko pro svou snoubenku a fungovalo to. Pěkně sedí a je to v něm pohodlný, dokonce i ty kovový součásti a kroužky jsou příjemný. Pásky nejdou moc utáhnout nebo povolit, ale jsou dost pružný, takže bych klidně objednal menší velikost. U penisu je ten zip podloženej, takže se nemusíte bát, že se tam něco zachytí. jakmile jsem ho rozepnul, nedřel atd. no prostě pohoda. Můžu říct, že je to jedna z nejlepších věcí do kterejch jsem se oblíknul pro svou partnerku. Doporučuju všem.

870918 | před 27 měsíci 100%

Tohle řemínkové body se nosí pěkně příjemně. Vypadá moc pěkně a hlavně sexy a potěší oko. Protože má řemínkové body vždycky velký ohlas, rychle se dostaví erekce u všech zúčastněných :-). Po menších počátečních potížích s oblékáním to jde teď už velmi snadno a moc pěkně sedí! Poměr cena a kvalita je velmi dobrý!

Fifib | před 34 měsíci 90%

Hledali jsme něco novýho a nemravnýho a tohle je perfektní. Schová ty právnáý místa a jiný ukáže takže na něj můžu použít jiný věcičky. Materiál je kvalitní a snadno se oblíká.

L.Eliáš | před 41 měsíci 80%

Koupil jsem si Mko na takovou fetish noc. Vypadá to skvěle, jen musím ještě zapracovat abych v tom vypadal tak dobře jako ten model!

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Podobné produkty