vibratory.net

Pánské řemínkové textilní body Master
(Svenjoyment Underwear)

Pánské řemínkové body Master obepne váš trup a hrudník elastickými textilními pásy.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 21500931160
  • Velikosti: S – M, L – XL
  • Materiál: 80% polyamid, 10% polyester, 10% elastan
  • Barva: černá, stříbrná (kovové části)
  • Výrobce: Svenjoyment Underwear

Pánské řemínkové body Master obepne váš trup a hrudník elastickými textilními pásy. Kovové nýty na pásech vám dodají tvrdší vzhled. Také okraje krátkých rukávů dekoruje pás nýtů.

Vaše nádobíčko uložíte do koženkové kapsy, která má zip jedoucí napříč celým pytlíkem. Těsnost a strohost tohoto úložiště zabezpečí, že obrysy vašich intimních partií budou pěkně na obdiv a díky zipu také kdykoliv dostupné.

Zadní strana odhalí vaše záda. Pod zadečkem a nad ním vedou pásy látky, které ho krásně zvýrazní. Tento extravagantní kousek zazáří na každém moderním muži, který se nebojí vsadit na něco nového a překvapit tak svou partnerku či partnera. Specialista na pánskou intimní módu, společnost Svenjoyment underwear, je zárukou kvalitního zpracování a vysoké jakosti použitých materiálů. Pokud hledáte něco ještě pikantnějšího, je zde kožená varianta.

Hodnotilo 9 zákazníků: 93 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Richard | před 16 měsíci 60%

Hned jak jsem je zkoušel, tak už byly 2 švy na kalhotách roztrhané, špatně šité. Jinak v pohodě

Bianka | před 18 měsíci 100%

Velmi elegantní a sexy kousek...Moc se mi na mém muži líbí...super kvalita! Doporučuju

Martin | před 18 měsíci 100%

Pro mě je úplně skvělé. Nosím spolu se "svalnatým" trikem na maškarní :). Tak to dělá pořádnej dojem. Pohodlné.

uživatel | před 18 měsíci 100%

Jako negližé je to rozumný, vkusný obleček pro zvláštní příležitosti. Zcela jisté sexuální obohacení. I na nevytrénovaná těla ok

Mirek | před 19 měsíci 100%

Vše, tak jak má být, jsem spokojen

Velkej Chlap | před 24 měsíci 100%

Je to poprvý, co jsem něco takovýhleho koupil. Trochu jsem měl obavy, protože do modela mám daleko. Vzal jsem si to jako překvápko pro svou snoubenku a fungovalo to. Pěkně sedí a je to v něm pohodlný, dokonce i ty kovový součásti a kroužky jsou příjemný. Pásky nejdou moc utáhnout nebo povolit, ale jsou dost pružný, takže bych klidně objednal menší velikost. U penisu je ten zip podloženej, takže se nemusíte bát, že se tam něco zachytí. jakmile jsem ho rozepnul, nedřel atd. no prostě pohoda. Můžu říct, že je to jedna z nejlepších věcí do kterejch jsem se oblíknul pro svou partnerku. Doporučuju všem.

870918 | před 29 měsíci 100%

Tohle řemínkové body se nosí pěkně příjemně. Vypadá moc pěkně a hlavně sexy a potěší oko. Protože má řemínkové body vždycky velký ohlas, rychle se dostaví erekce u všech zúčastněných :-). Po menších počátečních potížích s oblékáním to jde teď už velmi snadno a moc pěkně sedí! Poměr cena a kvalita je velmi dobrý!

Fifib | před 36 měsíci 90%

Hledali jsme něco novýho a nemravnýho a tohle je perfektní. Schová ty právnáý místa a jiný ukáže takže na něj můžu použít jiný věcičky. Materiál je kvalitní a snadno se oblíká.

L.Eliáš | před 43 měsíci 80%

Koupil jsem si Mko na takovou fetish noc. Vypadá to skvěle, jen musím ještě zapracovat abych v tom vypadal tak dobře jako ten model!

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Podobné produkty