vibratory.net

Pánský vibrátor pro masáž prostaty Manzzz Cassini, černý

Jedinečná pomůcka pro pány vám pomůže snadno a bezpečně poznat novou dimenzi rozkoše způsobenou současným drážděním prostaty a anální hráze.

  • dráždí análek i hráz zároveň
  • 7 vibračních programů
  • z lékařského silikonu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 099 849

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21293
  • Rozměry: délka 16 cm; průměr 3,5 cm
  • Materiál: silikon (bez obsahu ftalátu)
  • Barva: černá
  • Výrobce: Eropartner

Jedinečná pomůcka pro pány vám pomůže snadno a bezpečně poznat novou dimenzi rozkoše způsobenou současným drážděním prostaty a anální hráze. Pánský vibrátor Cassini na vás zapůsobí jíž od prvního momentu elegantním dojmem. Černá barva celé pomůcky je stylově doplněná bílým kroužkem oddělujícím funkční část od ovládání.

Cassini využijete jak pro anální masturbaci, tak i pro použití v páru. Stimulace prostaty totiž vede k urychlenému nástupu erekce po vyvrcholení, což ocení určitě každá milovnice sexuálních maratónů.

Vibrace ucítíte dobře po celé délce pomůcky, ovládáte je tlačítkem na spodní straně, máte na výběr 3 stupně intenzity vibrování. Stejným tlačítkem pomůcku vypnete a zapněte (delším podržením). O vaši rozkoš se postará také 7 vibračních programů.

Černý lékařský silikon vás zhýčká hedvábně jemným povrchem, který se dobře čistí, nezpůsobuje nijaké alergické reakce. To všechno dělá z Cassini toho správného společníka pro smyslné objevovaní erotogeních zón vašeho těla.

Hodnotilo 20 zákazníků: 91 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jíra | před 1 měsícem 80%

Už během zavádění působí příjemné pocity. Slabá vibrace první zavední usnadňuje. Na poprvé jsem dosáhl erekce a po několika minutách výronu předejakulační tekutiny. Je potřeba trochu hledat správnou polohu hlavičky. Osobně musím používat občas, protože je to potom lepší. Častější použití mě tolik neuspokojuje. Dobrý doplněk při masturbaci. Je to zajímavá zkušenost, kterou lze doporučit.

Daník | před 10 měsíci 100%

To musíte vyzkoušet! Super hračka, moje první a musím říct, že je to fakt super, ikdyž to na začátku byla celkem výzva, protože v tomto jsem byl ještě začátečník Ale s trochou cviku už to není žádný problém.

Timur | před 11 měsíci 80%

Nesmrdí žádné ostré hrany velmi dobré zpracování rychlé dodání všechno funguje, jak má -> spoustu vibračních programů a celkem silné vibrace. Jedna hvězda dolů, protože stimulace prostaty je velmi slabá

Milánek | před 11 měsíci 100%

Přítelkyně i já jsme z této hračky totálně nadšení :) Vibrace jsou silné, zavádění jednoduché a touha roste rychle!!! Doporučujeme každému, kdo si chce užít v posteli více zábavy!

Patrik | před 12 měsíci 80%

Takže nejprve k vibracím: úžasné, strašně moc různých programů a rychlostí. Vibrátor je středně hlasitý. Vibrace v oblasti hráze jsou sice slabší, ale zbytek je jinak perfektní. Můžu doporučit.

Daniel | před 14 měsíci 100%

Skvělý přístroj, absolutní topka!!

Karel | před 15 měsíci 100%

Super hračka! Brzy si se mnou bude užívat i moje žena! :)

Vašek | před 15 měsíci 100%

Prostě nepopsatelný pocit pro každého.

Hans | před 16 měsíci 100%

Protože jsem anonymně, můžu v klidu otevřeně mluvit o análních hrátkách u mužů. V této záležitosti jsem byl vždy proti a odmítal jsem, až mě moje přítelkyně bez mého vědomí překvapila s Cassinim. Ze začátku ho používala jenom ona. Potom, co mě ale pořád přemlouvala, jak může být úžasná anální stimulace i pro muže, jsem začal být čím dál víc zvědavý. Tak jsem ho prostě vyzkoušel, opatrně a najednou jsem zjistil, jak příjemné to je. Od té doby jsem se společně už dost posunuli. Miluju Cassini. Cool hračka i pro začátečníky. Malá rada: na začátku buďte opatrní.

Ben | před 16 měsíci 100%

Přátelé, tohle prostě musíte vyzkoušet! Já jsem se do něj úplně zamiloval. Dá se používat samostatně, ale i v páru zažijete pěkné chvíle. Už nikdy víc bez mého Cassiniho!

Marí | před 18 měsíci 100%

Překvapila jsem Cassinim svého muže, kterej byl naprosto nadšenej z tak skvělýho obohacení v našem milování :). Snadná manipulace, dobře se čistí a má pěkný design. Nějaký stereotyp u nás nehrozí, naopak si to umíme pořádně opepřit.

Kryštof | před 18 měsíci 100%

Super! Vhodný i pro začátečníky. Stojí to za to.

Tereza | před 19 měsíci 100%

Překvapila jsem svého přítele s tímto vibrátorem Cassini a nebudete mi věřit, přítel byl hned tvrdý a připravený! Líbil se mu natolik, že už předehru bez této hračky ani neprovozujeme. Mně, jako přítelkyni to samozřejmě dělá velkou radost, když můžu přítele hýčkat i jinak. Tato hračka je také úžasně měkká a dá se snadno zavádět. Pssst... už jsem ho taky použila! Takže je rozhodně vhodný i pro dívky!

Šimon | před 20 měsíci 100%

Skvělý vibrátor. Člověk si s ním opravdu užije a díky různým vibračním stupňům je vhodný pro každého. Pro každého, je jedno jestli hetero nebo gay, každý by měl jednou něco takového vyzkoušet. Stojí to za to!

Pavel | před 20 měsíci 80%

Moc nechápu, k čemu je to pro chlapy dobrý, pro ženský je to ale fajn. Dobrá kvalita. Má několik vibračních programů, ne jenom zapnout/vypnout. Myslím, že jich má sedm. Je na běžné baterie a tichý je taky, co víc si přát...

Michael | před 21 měsíci 60%

Takže, v této oblasti jsem úplný začátečník a proto jsem si pořídil tento cenově výhodný stimulátor, abych ho taky vyzkoušel. Všechny ostatní recenze jsou tak pozitivní, že jsem se nemohl dočkat, až ho sám taky prubnu - musím ale přiznat, že jsem si to představoval podstatně lépe. Musím říct, že ho tam sotva cítím. I přes všech sedm programů nemám tušení, jak někdo může dojít až k vyvrcholení. Takže toto je můj čistě subjektivní názor. Jistě mají ostatní stejně cenné a lepší zkušenosti než já, ale neměli byste očekávat příliš - jsem velmi rozčarován...

Jiří | před 22 měsíci 100%

Za tu cenu je to bomba! Zažijete něco nového :)

Fabian | před 28 měsíci 80%

Dobrý produkt. Baterie se bohužel rychle vybíjí.

Alex | před 31 měsíci 100%

Anální vibrátor Cassini je speciálně uzspůsobený můžské anatomii. Jeho značně velká délka a obvod jsou pokryté zdravotnickým silikonem a skrývají výkonný vibrační mechanismus kontrolovaný tlačítkem na spodu. To nabízí tři rychlosti a čtyři pulzující/eskalující nastavení. Pokud o Cassini uvažujete, dejte pozor: není to hračka pro anální začátečníky. Velikost a tvar vyžadují uvolnit se a zkušenosti. Pokud nejste zvyklí na anální hračky, Cassini vibrátor se vám bude špatně používat. Není to největší podobná hračka, kterou jsem měl, ale díky tvaru jsem na každém dalším centimetru cítil tlak na mou prostatu. Cassini byl vevnitř jen napůl a já už jsem cítil intenzivní vzrušení. Nepodařilo se mi ho zasunout dál jak 7,5 cm, tedy zhruba do dvou třetin. Když jsem pak zapnul vibrace, jen jsem si představoval, jaké by bylo mít ho uvnitř celý. Vibrace se přenášely rovnou do mého citlivého análního vchodu díky robustní konstrukci pomůcky. Orgasmus jsem měl vyčerpávající a horký. Cassini není pro každého a určitě ne pro anální panice. Abyste si hračku plně užili, musíte být zběhlí, ale pokud máte anální pomůcky rádi, tahle vás určitě uspokojí.

Zen | před 31 měsíci 60%

Cassini není špatná hračka, ale taky není skvělá. Líbí se mi, že je z bezpečného materiálu a vibrace se dobře přenáší. Ale je hodně tuhý a mně i partnerovi přišel dost nepohodlný. Takže pokud máte rádi hodně pevné hračky, tohle bude něco pro vás. Celkově jsem ale s Cassini spokojená. Vnější balení je pěkné na pohled a zobrazuje hračku akurátně. Ta část, kterou zavádíte je ze skvělého materiálu, což je vážně plus, když jde o anální hrátky. Vibrace se přenáší materiálem rovnoměrně, nijak se nezeslabují. V minulosti jsem měla hračky, co sice zněly výkonně, ale spousta vibrací se ztratila v tlusté vrstvě materiálu. Kdybych na Cassini mohla změnit jednu věc, bylo by to to tlačítko, které se mačká natolik dobře, že ho člověk mnohdy zmáčkne omylem. Není to zásadní problém, ale trochu mě to rozptyluje. Je super, že je voděodolný, protože se tím pádem snadno čistí. Některé hračky na prostatu můžou klidně používat i ženy, tenhle design si ale s vagínou moc nerozumí. Celkově je to ok hračka.

22.11.2017

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Podobné produkty