vibratory.net

Pásky na elektrostimulaci penisu Charming Chuck (Mystim)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem jíž delší dobu a rádi by jste zkusili něco nového?

  • intenzivní brnění na penisu a varlatech
  • jednoduše upevníte na místo
  • stáhnutím regulujete míru utažení
  • dobře vodivý povrch pro silnější stimulaci

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
759

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000008259
  • Rozměry: šířka pásku: 1,8 cm; průměr smyčky: 1 - 6 cm
  • Materiál: vodivé textilní vlákno
  • Barva: černá
  • Výrobce: Mystim

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem jíž delší dobu a rádi by jste zkusili něco nového? Pásky Charming Chuck na penis a varlata jsou vhodnou alternativou klasických elektrod, nasaďte je na penis a cesta k rozkoši může začít!

Konektorem je připojíte ke generátoru Mystim Tension Lover a dráždění vašeho penisu získá zcela novou podobu. Mají dobře vodivý povrch, na kterém ucítíte stimulační efekt po celém obvodu penisu. Navolte váš oblíbený program, nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš. Využít je můžete i jako pomůcku pro mučení vaši spoutané polovičky neutichajícími vlnami slasti a intenzivního brnění.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost. V nabídce nalezněte také dildo na masáž prostaty, kovový anální kolík. Pro nejlepší požitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim.

INFO: Pro elektrostimulaci musíte pásky zapojit ke generátoru elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrické stimulátory nesmějí být používány v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Nikdy se nepokoušejte otevřít či rozmontovat jakýkoliv produkt značky Mystim, protože by došlo k poškození vnitřní konstrukce produktu, čímž by byly porušeny záruční podmínky.


Hodnotilo 26 zákazníků: 67 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tester | před 19 měsíci 60%

Zajímavá hračka. Kdo si zahrává s myšlenkou koupit tyto pásky by měl být trpělivý a rád experimentovat. Trochu to trvalo, než jsem našel ten správný program a nastavení impulsů a frekvence. Měl jsem z toho dost smíšené pocity. Nebudu hodnotit úplně špatně jak jiní, ale ani to nebudu vychvalovat. Dávám 3 hvězdy, protože u mě to účel splnilo.

Alex | před 19 měsíci 100%

Určitě vyzjoušejte, je to bomba! Fakt vam zvyši apetit. Elektro doplnky jsou prostě skvělý..pořádná stimulace.

Tomáš | před 20 měsíci 100%

Jsem nadšený...wow. Se ženou si vždycky hrajem u předehry a mě stojí jak nikdy!

Sabina | před 21 měsíci 60%

S přítelem jsem chtěla zkusit něco nového, tak jsme se rozhodli objednat tyto pásky. Po prvním zkoušení musím bohužel říct, že to není vůbec nic příjemného. Používáme jen občas, když někdo z nás potřebuje potrestat :)

staniOl | před 21 měsíci 40%

Nedají se dost dobře připevnit na varlata a penis. Kontaktní plocha je jen přímo pod kontaktem a moc malá. Jakmile zapnete generátor, tak to na tom místě začne hnedka pálet. Není s tím taková sranda.

| před 22 měsíci 100%

Pásky používám na lýtka nebo zápěstí, ale na penis a koule to taky jde. Pokud seš průměrněj, tak je to v pohodě, jinak vůbec a plastovej uzávěr taky dost trpí. Tyto pásky jsou většinou k dostání za mnohem vyšší cenu. Já jsem s nimi moc spokojený, slouží, jak mají :))

KingPin | před 22 měsíci 20%

Ve srovnání se smyčkama jdou tyhle pásky líp připevnit a nedělají nechtěné zkraty v kontaktech. Ale dost často koušou a škubou (oholené, i zastřižené chlupy). Kvůli tomu nedosáhnu vrcholu a je to chyba hlavně těchhle pásků!

gottwald | před 23 měsíci 20%

nechapu me to zklamalo i kdzy sem pouzival gel nebylo to nic skveleho ale to zalezi na kazdeho vkusu

MichaelS | před 24 měsíci 100%

Vodivost a možnost nastavení velikost je perfektní - za tuhle cenu lze pásky doporučit, ještě by k tomu mohl být ten kabel. Koupil bych je znovu

Radim | před 25 měsíci 100%

tohle byl dpbry kup, pouzivani je v pohode a uzivam si s nim. V oblasti erotiky je tohle urcite potreba zkusit! Muzu produkt jenom doporucit.

Lloyd | před 28 měsíci 80%

Nebyl jsem úplně přesvědčený, že tyhle pásky potřebuju, ale tak z jakési zvědavosti jsem je koupil. Byl to úžasný zážitek a pásky zůstaly celou dobu tam, kde jsem je připevnil. Stimulace začíná nejnižším nastavením což cítíte jako lehké brnění a pak se změní na něco, co je cítit jako pulzování a pak je to tak intenzivní, že už je to skoro až moc. Ještěže se dá intenzita ovládat. S přítelkyní jsme si pořídili Mystim Tension Lover spolu s doplňkama a teď ho používáme společně. Je to rozhodně úplně jiný zážitek a oběma nám přináší velmi intenzivní orgasmus. Vždycky se těšíme, až ho zase použijeme. Jediné co bych si přál, je aby to mělo dálkové ovládání, takhle se s tím moc nedá nikde pohybovat, ale jestli se chcete jen svalit do křesla a užívat si sexuální stimulaci bez námahy rozhodně vám tohle doporučuju, protože tohle udělá všechno za vás.

Petr | před 29 měsíci 100%

Tohle zboží mě oslovilo kvůli svému vzhledu, pásky vypadají "měkké a flexibilní" ve srovnání s jinými produkty. Příjemné je, že můžete regulovat pevnost sevření a tak ještě navíc ovlivnit intensitu elektromasáže. Každý by si měl vyzkoušet kde a jak pevně pásky upevnit aby mu to bylo co nejpříjemnější (spolu s nejvhodnějším nastavením frekvence) Tip: trocha vodivého gelu zvýší a rovnoměrně rozloží působení proudu a zmírní (nepříjemně štípavé) bodové impulzy proudu Používám tenhle produkt už delší dobu a jsem stále plně spokojen.

emjay | před 30 měsíci 20%

Když si něco takového pořídím, tak se u toho chci pěkně opřít, odpočinout si a ne že budu muset pořád někde něco štelovat. Asi je to můj problém, ale s elektrostimulací "vepředu" se nějak nedokážu poprat a mezi příjemným a bolestivým je jen malý rozdíl. A kvůli tomu jsou pro mě tyhle pásky takový problém. Hned jak vodivý gel jen trochu ztratí svoji schopnost, když třeba trochu zaschne, začnou pásky na několika místech bolestivě pálit. Nakonec jsem našel lepší řešení, kdy hladké kovové nýtky dávají lepší přenos proudu.

Zákazník | před 30 měsíci 60%

Vyzkoušel jsem a můžu říct, že mi opravdu vyhovují. Doporučuji

Kléra | před 31 měsíci 100%

Přítel na něj nedá dopostit, úžasný pocit

DanielMáToRádVelké | před 33 měsíci 100%

co bych k tomu tak .....napsal je to dobrý pomocník abyste si s ním užili co je libo bez nějaké větší námahy ¨skvělá hračka

FM99.9 | před 35 měsíci 60%

Používal jsem tyhle pásky s Mystim Tension Lover ale jsem z nich dost zklamaný, nechci rady jak mám správně nastavit Tension Lover a jak mám používat vodivý gel, zkoušel jsem všechno ale nic nefunguje. Pásky jsou nicméně výborně zpracované, jsou libovolně nastavitelné na jakoukoliv velikost a i řešení připojení konektoru je špičkové, jak to jednou připojíte tak to drží na místě. I přesto všechno se mi teď pásky válí někde v koutě, protože se mi s nimi prostě nedaří dosáhnout kýženého úspěchu, a je jedno jestli je používám bez gelu nebo s gelem, takzvaná stimulace je akorát bolestivá než příjemná, připojil jsem k Tension Lover svoje staré pásky a vida, zase slavím úspěchy, takže to nemá nic společného se mnou nebo s Tension Lover, ale s páskama - chápu, že u někoho fungují skvěle, v mém případě ne ale i když pozitivně hodnotím jejich dobré zpracování a flexibilitu, nedoporučuju je !

Rapl | před 36 měsíci 20%

I při použití vodivého gelu mají velice bolestivá místa. Při nasazování se ráda skřípne kůže do přezky, auvajs. Sorry, ale už bych to nekoupil.

Evžen | před 38 měsíci 100%

Mám erektilní dysfunkci, takže jsem chtěl něco, co mi pomůže dosáhnout erekce. Zjistil jsem, že po používání elektrické stimulace jsem schopný dosáhnout lepší erekce a ta trvá déle. Trvalo to 2 týdny, než jsem zpozoroval nějaké výsledky, ale používání pásků je tak úžasná zkušenost, že je používám a budu používat dál. Se ženou jsme si pořídili nějaké další produkty a jenom nás to ujistilo v tom, že vstup do světla elektrické stimulace bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme pro náš sex mohli udělat.

Simona+Rosťa | před 38 měsíci 100%

Velmi dobre zpracovanií . dobrá cena ! Velikost lze upravit dle potřeby . Idealne pustit do toho slabounky proud !

Marek | před 39 měsíci 40%

Behem stimulace neni neobvykle, ze se zmeni tloustka penisu. Takze musite pasky utahnout. Lehko se da skripnout kuze na penisu pri tom utahovani. Kvuli vzruseni to ale nejde citit. Pak z toho mate modriny, sedrenou kuzi a drobne ranky. Myslenka, ze to pevne utahnete hned na zacatku je nesmysl - do toporivych telisek se taky nejak musi dostat krev. Pravdepodobnost, ze si pri tom ublizite je nula - protoze proste z toho nic nebude. Fakt je, ze kdyz pasky musite behem pouziti "upravovat" je to otravne, a bylo by mile, kdyby to vyrobce vyresil. Dalsi minus je, ze pasky koroduji. Penis a varlata jsou mokre (ne jenom po vystriku..., i na zacatku), a to zpusobuje korozi na kontaktech i samotných paskach ktere jsou vyrobene z vodiveho materialu. Obzvlast ve spojeni s podrazdenou kuzi je to extreme neprijemne! A jeste se k tomu se kabel obcas uvolnuje. Ale to uz je jen detail. Abych to zhrnul: Extremni kram je tahle vec. Vyrizeni a dodani objednavky bylo super - ale tady se hodnoti jen zbozi.

Mr.Anton | před 41 měsíci 80%

Bál jsem se to zkusit, ale když pak moje přítelkyně vyzkoušela vaginální elektro-stimulaci, chtěl jsem něco podobného. Elektrody mi odpadávali. Tyhle pásky drží na místě a dodávají úžasný zážitek v rozsahu od lehkého pocitu brnění až po maximální elektro-bolest. Fantastická hračka při bondage.

Karel P. z J. | před 42 měsíci 60%

Objednal jsem si tyhle pásky místo smyček Rodeo Robin, protože jsem chtěl zase jednou vyzkoušet něco nového. Ale kvalitativně a intenzitou si se smyčkama Rodeo Robin nezadají. Povolují se a pak sklouzávají. Materiál je příjemný ale není to na delší používání.

Tiino | před 45 měsíci 40%

Mno, nutno přiznat, že rozsah použitelnosti pásků určuje práh bolesti. Z konstrukčních důvodů mají pásky na vnitřní straně kovové spojky a kvůli nim je pak bolest při použití velmi nepěkná. Zřetelně lépe promyšlené se zdají být smyčky Mystim (pogumované).

JuBe | před 45 měsíci 60%

každému to jeho - mě tohle neoslovilo. na mě to vůbec nefunguje je to nepříjemné a absolutně to nedělá co má.. ale když se to někomu líbí.. Kvalitativně je produkt zpracovaný dobře takže proto dávám 3 hvězdičky.

Hermes | před 45 měsíci 20%

Použití velmi špatné. Můžu hodnotit jen negativně.Cítíte při tom jen nepříjemné štípání.Vyhozené peníze!

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 4/4 – violet wand a jiskřivky

xOV / 25.11.2013

Poslední díl seriálu o elektrosexu věnujeme zařízením, ze kterých doslova šlehají blesky. Violet wand se stal oblíbený nejen u fajnšmekrů elektrosexu ale i u těch, kteří se nebáli jeho laskavého pohlazení elektrickým výbojem. Pojďme se podívat, jak violet wand funguje a jak s ním můžete experimentovat.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 1/4 – jak začít, bezpečnost

xOV / 05.11.2013

Pro většinu lidí je kombinace elektřiny a sexu vhodná tak do hororu nebo do nejdrsnějšího sado-maso salonu. Každého z nás už v mládí učili, že elektřina je nebezpečná a musíme si na ni dávat pozor, nebo nás zabije. To samozřejmě platí v případě, že strkáte prsty do zásuvky nebo šplháte venku po sloupech. Možná jste ale nevěděli, že při dodržování základních bezpečnostních pravidel je možné elektřinu využít ke stimulaci pohlavních orgánů a užívat si slasti elektrosexu.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 2/4 – kam umístit elektrody

xOV / 11.11.2013

Dosáhnout orgasmů elektrostimulací nemusíte pouze přikládáním elektrod na intimní místa. V tomto ohledu nabízí elektrosex přehršel možností pro vaši invenci a fantazii. Postupným zkoumáním a experimentováním různě po těle jistě najdete ty nejcitlivější místa i vy. V dnešním článku se dozvíte, jaké elektrody existují a jakou rozkoš od nich můžete očekávat.

Celý článek

Podobné produkty