vibratory.net

Pásová pouta na poutání zápěstí ke stehnům

Pásová pouta pro připoutání zápěstí ke stehnům mají univerzální velikost díky zapínání na suchý zip.

  • díky použitému materiálu vám dlouho vydrží
  • univerzální velikost padne každému
  • pohodlné nošení vám zaručuje polstrování

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
639 449

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05252190000
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: černá
  • Výrobce:You 2 Toys

Pásová pouta pro připoutání zápěstí ke stehnům mají univerzální velikost díky zapínání na suchý zip. Vyrobeny z kvalitního syntetického vlákna pro výbornou mechanickou odolnost, nemusíte mít proto obavy z jejich poškození i během divokejších hrátek.

Pouta mají vnitřní polstrování, takže jsou pohodlná i během delšího nasazení. Skvělá volba pokud vás láká svět spoutávání, ale kovová pouta vám připadají příliš tvrdá.

Hodnotilo 11 zákazníků: 82 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Martin | před 10 měsíci 90%

Super, úžasný sex. Skvělá zábava, perfektní milování

sexy-česká-dvojka | před 24 měsíci 90%

Tyhle pouta pracujou hodně dobře, a jsou z jemnýho, ale houževnatýho materiálu. Nejlepší použití těhle pout je s nohama roznoženýma od sebe a pak pevně "svázat" , protože pouta si uvězněný dokáže sám otevřít, pokud ho nehlídáte :).

Jakub | před 25 měsíci 100%

Dokázali to udělat nositelný a zároveň pevný... výbornej doplněk ke smyslným hrám...

motiv8 | před 25 měsíci 80%

Nepatří to mezi vybavení pro "hardcore bondáž", ale je to lepší než nějaké začátečnické hračky. V zásadě tě to znemožní hýbat pažema. Na druhé straně nemožnost se volně pohybovat je hodně vzrušující.

Idol | před 28 měsíci 90%

Výborný pro začátečníky a taky pro ty, co si chtějí hrát na bondáž. Člověk je nechaný v různě odhalujících pozicích, ale zároveň se cítí bezpečně, protože si to sám dokáže sundat. Beru to tak, že jako první seznámení s bondáží, je to dobrej start.

milujuhračky | před 30 měsíci 90%

Jestli chcete vyzkoušet bondáž tak s tímhle můžete hezky začít, spoutat partnerovi zápěstí ke stehnům. Když to spojíte ještě s poutama na kotníky, tak nebude moct pohnout rukama ani nohama a nohy budou rozevřený. Doporučuju!

Sebastián | před 31 měsíci 100%

Dá se na to spolehnout.

TAPANÍ | před 38 měsíci 70%

To, že se z nich dá snadno dostat můžete změnit přidáním pout na kotníky. Můj přítel a já jsme si to užili a jemu se speciálně líbilo, že mě pouta zanechaly bezmocnou a zároveň schopnou dostat se do spousty pozic! Doporučuju začátečníkům a těm co by si chtěli rychle zařádit.

Petr | před 42 měsíci 10%

Dostal jsem ten set a ani za boha jsem nemohl přijít na to jak zajistit stehna. Ukázalo se, že tam zapomněli dát jednu část suchého zipu! Pokud si je koupíte a nemůže přijít jak na to, můžete mít pár kde chybí suché zipy.

šedáhmota | před 44 měsíci 80%

První věc, které jsem si všimnul byla krabice. Byla maličká. A nápis v němčině. A mělo to nejsměšnější nahou karikaturu na vrchu co jsem kdy viděl. V tomhle bodě jsem si myslel, že jsem si koupil brak; Děkuji bohu uvnitř jsem našel mnohem lepší kvalitu. Manžety se skládají ze dvou sad, spojovaný suchými zipy. Jedna strana je docela polstrovaná a je na zápěstí. Druhá, nepolstrovaná, je hladká a mnohem delší aby se s ní zavázaly stehna. Suchý zip je velmi silný. Nebudete schopní pouta roztrhnout tahem nohou atd. Sundavání je velmi hlasitý, takže pokud máte spolubydlící nebo děti, doporučuju odvalit partnera nastranu a nechat to tak až do rána. Jeden problém s manžetami je, že se časem trochu uvolní a maličko hýbou. Když to vemu kolem a kolem je to skvělý produkt. Jdou snadno nasadit, velmi rychle - žádná otrava s popruhy a přezkami.

linda2008 | před 46 měsíci 100%

Nemohla sjem se dočkat až je vyzkouším na mém otrokovi. Spoutala jsem ho a nechala pracovat na mým klitorisu a věděla jsem, že se mě nemůže dotknout rukama. Nemůžu se dočkat až ho zas spoutám a použiju svůj připínák.

Ultimátní průvodce – 30 tipů jak být ženou snů (+ test jak na tom jsi)

Bohunka / 31.01.2017

Být skvělá v posteli neznamená tancovat v sexy prádle a splnit jako ochotný pejsek vše, na co muž pomyslí. Taková žena by ho koneckonců bavila jen chvíli. Štěstí v posteli se skládá z maličkostí, drobných signálů touhy, sebevědomí i důvěry. Naučím tě být skvělou milenkou, ať jste spolu krátce nebo snad sto let :)

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Mersey / 15.02.2015

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

Celý článek

Podobné produkty