vibratory.net

Perlový náramek - pouta

Hledáte pomůcku pro spoutání, která v sobě nese krásu šperku a funkčnost pout?

  • pohodlné spoutání i během delší doby
  • luxusní balení vhodné jako dárek
  • krásný luxusní vzhled

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
519 429

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21753
  • barva: stříbrná
  • výrobce: Bijoux Indiscrets

Hledáte pomůcku pro spoutání, která v sobě nese krásu šperku a funkčnost pout? Tento zajímavý kousek v sobě spojuje oboje! Nasaďte si tyto překrásné pouta a ukažte svému dominantnímu partnerovi, že dnes večer jste jenom jeho!

Elegance těchto pout si vás získá! Dva perlové náramky řetízkem snadno proměníte v pouta. Probuďte u svého partnera dominantní choutky a nechte ho, ať vám ukáže svou mužnost.

Samotné náramky si můžete klidně vzít i jako ozdobu zápěstí, působí skutečně reprezentativním dojmem. Pouta obdržíte v elegantní černé krabičce, darujte pouta jako intimní dárek s jasným odkazem – dnes večer v ložnici nuda nebude!

Líbí se vám víc zlatá? V nabídce nalezněte i tyto zlaté náramky.

Hodnotilo 9 zákazníků: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Katuša | před 13 měsíci 100%

Vypadají úžasně elegantně a přesto jsou pevné

Martin | před 19 měsíci 100%

Super!

Jasmína | před 19 měsíci 100%

Perlový náramek je nádherný, dá se nosit jen tak. Tajemství řetízku se mi moc líbí

Marie | před 20 měsíci 100%

Krásný doplněk s milým překvapení pro dlouhé noci :)

MAGDA | před 21 měsíci 80%

Dají se nádherně nosit jako obyčejný náramky. Je to moje malý tajemstvíčko, co se s nima ještě dát dělat a vzrušuje mě to a je to i zábavný. Jediná otravnost: řetízek je docela krátkej :/. Proto dávám jen 4 hvězdičky.

Liliana | před 22 měsíci 100%

Perly se snadno deformujou, ale za tu cenu je to v pohodě. Náramky jsou spojený odendávacím stříbrným řetízkem. To se hodí, když nechcete bejt celou dobu zneschopněná.

Leonard | před 31 měsíci 100%

O dost lepší kvalita než byste za tu cenu čekali!

Fitas | před 36 měsíci 30%

Byli sme s tímhle hodně zklamaný. Online to vypadalo perfektně a i popis sliboval, že budou pevný. CHYBA. Naopak byly spíš křehoučký a rozbily se skoro hnedka po vytažení z krabice. Rozhodně to nejsou použitelný pouta.

ivo m | před 45 měsíci 100%

Můžu je jen doporučit těm, kteří chtějí mít nějaký pěkný pouta. Jsou hodně sexy a určitě velmi elegantní.

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Michaela Kurtaničová / 13.09.2013

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

Podobné produkty