vibratory.net

Perlový náramek - pouta

Hledáte pomůcku pro spoutání, která v sobě nese krásu šperku a funkčnost pout?

  • pohodlné spoutání i během delší doby
  • luxusní balení vhodné jako dárek
  • krásný luxusní vzhled

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
519 489

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21753
  • barva: stříbrná
  • výrobce: Bijoux Indiscrets

Hledáte pomůcku pro spoutání, která v sobě nese krásu šperku a funkčnost pout? Tento zajímavý kousek v sobě spojuje oboje! Nasaďte si tyto překrásné pouta a ukažte svému dominantnímu partnerovi, že dnes večer jste jenom jeho!

Elegance těchto pout si vás získá! Dva perlové náramky řetízkem snadno proměníte v pouta. Probuďte u svého partnera dominantní choutky a nechte ho, ať vám ukáže svou mužnost.

Samotné náramky si můžete klidně vzít i jako ozdobu zápěstí, působí skutečně reprezentativním dojmem. Pouta obdržíte v elegantní černé krabičce, darujte pouta jako intimní dárek s jasným odkazem – dnes večer v ložnici nuda nebude!

Líbí se vám víc zlatá? V nabídce nalezněte i tyto zlaté náramky.

Hodnotilo 9 zákazníků: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Katuša | před 9 měsíci 100%

Vypadají úžasně elegantně a přesto jsou pevné

Martin | před 15 měsíci 100%

Super!

Jasmína | před 15 měsíci 100%

Perlový náramek je nádherný, dá se nosit jen tak. Tajemství řetízku se mi moc líbí

Marie | před 16 měsíci 100%

Krásný doplněk s milým překvapení pro dlouhé noci :)

MAGDA | před 17 měsíci 80%

Dají se nádherně nosit jako obyčejný náramky. Je to moje malý tajemstvíčko, co se s nima ještě dát dělat a vzrušuje mě to a je to i zábavný. Jediná otravnost: řetízek je docela krátkej :/. Proto dávám jen 4 hvězdičky.

Liliana | před 18 měsíci 100%

Perly se snadno deformujou, ale za tu cenu je to v pohodě. Náramky jsou spojený odendávacím stříbrným řetízkem. To se hodí, když nechcete bejt celou dobu zneschopněná.

Leonard | před 27 měsíci 100%

O dost lepší kvalita než byste za tu cenu čekali!

Fitas | před 32 měsíci 30%

Byli sme s tímhle hodně zklamaný. Online to vypadalo perfektně a i popis sliboval, že budou pevný. CHYBA. Naopak byly spíš křehoučký a rozbily se skoro hnedka po vytažení z krabice. Rozhodně to nejsou použitelný pouta.

ivo m | před 41 měsíci 100%

Můžu je jen doporučit těm, kteří chtějí mít nějaký pěkný pouta. Jsou hodně sexy a určitě velmi elegantní.

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Michaela Kurtaničová / 13.09.2013

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Mersey / 26.02.2015

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty