vibratory.net

Perlový náramek - pouta

Hledáte pomůcku pro spoutání, která v sobě nese krásu šperku a funkčnost pout?

  • pohodlné spoutání i během delší doby
  • luxusní balení vhodné jako dárek
  • krásný luxusní vzhled

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
519 429

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21753
  • barva: stříbrná
  • výrobce: Bijoux Indiscrets

Hledáte pomůcku pro spoutání, která v sobě nese krásu šperku a funkčnost pout? Tento zajímavý kousek v sobě spojuje oboje! Nasaďte si tyto překrásné pouta a ukažte svému dominantnímu partnerovi, že dnes večer jste jenom jeho!

Elegance těchto pout si vás získá! Dva perlové náramky řetízkem snadno proměníte v pouta. Probuďte u svého partnera dominantní choutky a nechte ho, ať vám ukáže svou mužnost.

Samotné náramky si můžete klidně vzít i jako ozdobu zápěstí, působí skutečně reprezentativním dojmem. Pouta obdržíte v elegantní černé krabičce, darujte pouta jako intimní dárek s jasným odkazem – dnes večer v ložnici nuda nebude!

Líbí se vám víc zlatá? V nabídce nalezněte i tyto zlaté náramky.

Hodnotilo 9 zákazníků: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Katuša | před 15 měsíci 100%

Vypadají úžasně elegantně a přesto jsou pevné

Martin | před 21 měsíci 100%

Super!

Jasmína | před 21 měsíci 100%

Perlový náramek je nádherný, dá se nosit jen tak. Tajemství řetízku se mi moc líbí

Marie | před 22 měsíci 100%

Krásný doplněk s milým překvapení pro dlouhé noci :)

MAGDA | před 23 měsíci 80%

Dají se nádherně nosit jako obyčejný náramky. Je to moje malý tajemstvíčko, co se s nima ještě dát dělat a vzrušuje mě to a je to i zábavný. Jediná otravnost: řetízek je docela krátkej :/. Proto dávám jen 4 hvězdičky.

Liliana | před 24 měsíci 100%

Perly se snadno deformujou, ale za tu cenu je to v pohodě. Náramky jsou spojený odendávacím stříbrným řetízkem. To se hodí, když nechcete bejt celou dobu zneschopněná.

Leonard | před 33 měsíci 100%

O dost lepší kvalita než byste za tu cenu čekali!

Fitas | před 38 měsíci 30%

Byli sme s tímhle hodně zklamaný. Online to vypadalo perfektně a i popis sliboval, že budou pevný. CHYBA. Naopak byly spíš křehoučký a rozbily se skoro hnedka po vytažení z krabice. Rozhodně to nejsou použitelný pouta.

ivo m | před 46 měsíci 100%

Můžu je jen doporučit těm, kteří chtějí mít nějaký pěkný pouta. Jsou hodně sexy a určitě velmi elegantní.

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Michaela Kurtaničová / 13.09.2013

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Podobné produkty