vibratory.net

Perlový vibrátor Silvia Saint Černá perla (16,5 cm)

Černá Perla přináší novou úroveň stimulace díky špičce tvořené pohybujícími se perlami, která se zároveň mírně pohybuje i do stran a má tak možnost trefit se přímo do vašeho nejvzrušivějšího místečka.

  • výkyvná špička s rotujícími perlami vás dovede k orgasmu
  • díky velikosti se hodí na vaše vaginální i anální dráždění
  • gelový materiál se dobře přizpůsobí tělesné teplotě
  • plynule nastavitelné vibrace vám zpříjemní používání

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05582220000
  • Rozměry: délka 16,5 cm, průměr 2,5 cm
  • Barva: černá, transparentní
  • Baterie: 1 x AA
  • Materiál: gel (PVC)
  • Výrobce: You2Toys

Černá Perla přináší novou úroveň stimulace díky špičce tvořené pohybujícími se perlami, která se zároveň mírně pohybuje i do stran a má tak možnost trefit se přímo do vašeho nejvzrušivějšího místečka. Pokud patříte k dámam, které rády objevují nové rozměry vzrušení, tento pomocník vás zaručeně nezklame.

Využít jej můžete i pro masáž nejen intimních partií těla vašeho partnera či partnerky. Masírujte každou část těla, nebo se s vibrátorem vrhněte do víru análního dráždění, při kterém nemusíte mít obavy z případného nechtěného hlubokého zasunutí, protože konec vibrátoru je mírně rozšířený a funguje jako zarážka.

Kluzký gelový povrch s mírným žilnatěním lehce nalubrikujete a pak už si jen užíváte tu dlouhotrvající jízdu!

Vibrace jsou plynule nastavitelné a ovládají se jednoduše - otočením kolečka na konci vibrátoru.

Perlový vibrátor Černá perla patří do oblíbené kolekce, která nese jméno po světoznámé herečce z filmů pro dospělé - Silvia Saint. Vyzkoušejte i vy, jak to má ráda pornohvězda!

Hodnotilo 9 zákazníků: 82 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

K a L | před 12 měsíci 70%

Především v oblasti třísel a bradavek se zvýšila citlivost na vibrace. Skvělé.

Nikolas H. | před 28 měsíci 100%

Produkt který doporučuji.

Sabina Halešová | před 29 měsíci 20%

kdo chce něco silnějšího, tak si bude muset zaběhnout do sexshopu a tam si něco vybrat :D no, co se za tuhle cenu taky dalo očekávat

Taťka | před 29 měsíci 80%

Perly jsou ale naprosto k ničemu. Kdyby tam nebyly, nic by se nezměnilo. Kvalita vibrátoru nepůsobí dobrým dojmem... vypadá to že perly můžou i vypadnout. Velikost vibrátoru je vhodná pro začátečníky, nebo jako dárek kamarádce k 18. narozeninám. Kdo chce něco pořádného, musí si připlatit a sehant něco kvalitnějšího.

kočička | před 31 měsíci 100%

Neni to nic extra, ale je příjemný. Vibrace by měly být silnější a perly na špičce jsou úplně k ničemu. Říkám si, jestli nemají mít pouze optickou funkci. Rozhodně jiné perlové vibrátory jsou lepší. Ale za takto nízkou cenu se nedá nic moc očekávat.

Michala | před 33 měsíci 100%

příjemná změna pro osamělé ženy

Stránský HW | před 33 měsíci 80%

Mé kamarádce se velmi zamlouvá!! :) Prý je nejvíce nadšená z perel, které s ní dělají opravdové divy.

Barča | před 39 měsíci 100%

Tenhle produkt rozhodně doporučuji. Velmi dobře se s ním zachází. Perly slouží jako malé zpestření. Je vhodný i pro ženy nad 50 let, jelikož je velmi měkký a přizpůsobí se anatomii ženského těla. Kupte ho a nebudete litovat.

DG | před 39 měsíci 80%

Je pouze na jednu plochou baterii, takže si rovnou pořiďte ty silnější, ať vám vydží déle.

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Podobné produkty