vibratory.net

Plastové vibrátory

Plastový vibrátor

Plastové vibrátory patří mezi nejprodávanější skupinu erotických pomůcek. Mají jednoduchý doutníkový tvar a vyrábí se v desítkách velikostí a barev. Povrch plastových vibrátorů je tvrdý a dobře přenáší vibrace. Tvary vibrátorů jsou hladké a bez výstupků. Tím se liší od měkkých gelových vibrátorů, které mají bohatější tvary a hodně hrbolků.

Plastový vibrátor Leopard
Plastový vibrátor Leopard

Lesklý povrch plastových vibrátorů dobře klouže po kůži a proto není třeba lubrikační gel. V případě potřeby však lze použít jakýkoli typ lubrikantu – vodní, olejový i silikonový.

Údržba plastových vibrátorů je jednoduchá, protože umělá hmota nemá póry. Stačí je opláchnout v mýdlové vodě a osušit. Také můžete použít čističe obsahující alkohol. Plastové pomůcky se nesmí desinfikovat ve vařící vodě.

Předností vibrátorů z plastu je cena. Prodávají se již od 300,- Kč, avšak nejlevnějším plasťákům se doporučujeme vyhnout. Kvůli nekvalitnímu zpracování vibrátor dlouho nevydrží a levný materiál může uvolňovat ftaláty.

Plastový mini vibrátor Lelo Mia
Mini vibrátor Lelo Mia

Existují i luxusní vibrátory vyrobené z kvalitních plastů s hebkou povrchovou úpravou. Jsou to např. vibrátory LELO Mia, Lily a za kvalitní zpracování i design si připlatíte – stojí cca 2000,- Kč.

Výhody a nevýhody plastových vibrátorů

  • cena
  • dobře přenáší vibrace
  • obrovský výběr
  • snadná údržba
  • tvrdý plast nemusí vyhovovat všem
  • zpracování levných variant

Ukázky plastových vibrátorů