vibratory.net

Podpora erekce Venicon
(4 tablety)

Zlepšete svou sexuální potenci během několika málo minut!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100002664
  • Dávkování: 1 tableta 30 min před započetím sexuální aktivity, zapít dostatečným množstvím vody
  • Upozornění: Neužívat více jak 2 tablety denně!
  • Hlavní přísady: L-Arginine, vápník, niacin, extrakt Epimedium, Catuaba, Ginkgo Biloba, Yohimbin (Yohimbe extrakt 10%)

Zlepšete svou sexuální potenci během několika málo minut! Přírodní tablety Venicon for Men vám dokáží poskytnout lepší erekci díky rozšíření krevních cest k penisu a zajištění lepšího proudění krve k pohlavním orgánům. Toužíte-li v sobě probudit mužnost a vyburcovat skrytou sílu, z účinku tablet Venicon budete nadšení!

Trocha vzpruhy rozhodně nikdy neuškodí. Mohutný účinek tablet zahrnuje také pocit uvolnění, který má na kvalitní erekci též nezanedbatelný vliv.

Tip: Připravte se s partnerkou na pořádnou jízdu levněji. Akční sada na povzbuzení libida by vás mohla zaujmout.

Hodnotilo 5 zákazníků: 54 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jarda | před 13 měsíci 40%

asi toto není dobrá volba,..ani mne to nějak nepovzbudilo,...leda tak veverku...

Sexy zvíře | před 19 měsíci 100%

Tyhle tabletky dělají, co slibují a bez té modré mlhy a pocitu stlačující se hlavy, který způsobuje viagra. Vemte si jednu nebo dvě zhruba hodinu před aktivitou. (Vykoupejte se, než ta hodina uběhne). Vysoce doporučuju! Jediná nevýhoda je, že z moc sexuálního napětí moc brzo po tom, co si je vezmu, je mi občas blbě. Takže nespěchejte!

Mirek | před 24 měsíci 100%

Venicon jsem pouzil minulou noc a vydrzel jsem tvrdej jak kamen 2 hodiny. Manzelka byla nadsena a nemuze se dockat na pristi akci. Venicon je nejlepsi pripravek, co jsme kdy pouzili. Takze do toho, chlapi, poridte si to a poteste svou pani

Supplement Critique | před 27 měsíci 20%

Na rozdíl od velkého množství ostatních pánských povzbuzujících produktů, Venicon se používá jenom tehdy, když plánujete být sexuálně aktivní - stejně jako léky na předpis. Bohužel nemají oficiální stránky, protože by se hodilo porozumět významu jednotlivých ingrediencí. Například je nám jasné, že L-Arginine zlepší proudění krve rozšířením artérií. Taky rozumíme tomu, že některé látky, jako Epimedium a Gingko, zvýší hladiny testosteronu. Problém je, že jsme nenašli specifická množství látek na obalu Veniconu, ani vysvětlení, proč tam jsou dané látky přítomné. Protože produktové informace indikují jenom to, že složení má nabudit libido a tím stimulovat silnější erekci, nemůžeme říct, jestli bude mix ingrediencí efektivní.

petr81 | před 33 měsíci 10%

pilulky nic neudělaly, opravdu mě zklamaly. nepotřebuju je, je mi teprve 25 a mám dobrý sexuální život. jenom jsem chtěl vyzkoušet, jaké to je a opravdu potěšit svou přítelkyni..

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Příručka Nadsamce – jak zkazit sex snadno a rychle 2/3

Nadsamec / 20.01.2016

Že ti kočena leží nahá v posteli ještě neznamená, že z toho bude šukec, na který budete oba vzpomínat i v důchodu. Čemu se vyhnout a na co si dát bacha? Věnuj tři minuty těmhle radám a v posteli už nikdy nešlápneš vedle.

Celý článek

Jak zlepšit chuť a vůni spermatu?

Jana Šrámčíková / 09.01.2012

Chcete překvapit partnerku sladkou odměnou při orálním sexu? Přemýšlíte nad tím, jak ovlivnit chuť a vůni spermatu? V našem článku najdete praktické rady, tipy, vhodné a nevhodné potraviny na sladké sperma. Věnovat se budeme i alergii na sperma, kalorickému obsahu, nebo barvě spermatu. Nudit se tedy rozhodně nebudete.

Celý článek

20.01.2017

Celý článek

Jak zlepšit kvalitu spermatu?

Plazboz / 14.03.2010

V posledních letech kvalita spermatu výrazně klesá a to i u mladých mužů. Počet i pohyblivost spermií je na tak nízké úrovni, že někteří muži jsou prakticky neplodní. Pokud se snažíte počít dítě nebo jdete na darování spermatu, máme pro vás několik tipů, jak si kvalitu spermií zlepšit.

Celý článek

Podobné produkty