vibratory.net

Podpora erekce Venicon
(4 tablety)

Zlepšete svou sexuální potenci během několika málo minut!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100002664
  • Dávkování: 1 tableta 30 min před započetím sexuální aktivity, zapít dostatečným množstvím vody
  • Upozornění: Neužívat více jak 2 tablety denně!
  • Hlavní přísady: L-Arginine, vápník, niacin, extrakt Epimedium, Catuaba, Ginkgo Biloba, Yohimbin (Yohimbe extrakt 10%)

Zlepšete svou sexuální potenci během několika málo minut! Přírodní tablety Venicon for Men vám dokáží poskytnout lepší erekci díky rozšíření krevních cest k penisu a zajištění lepšího proudění krve k pohlavním orgánům. Toužíte-li v sobě probudit mužnost a vyburcovat skrytou sílu, z účinku tablet Venicon budete nadšení!

Trocha vzpruhy rozhodně nikdy neuškodí. Mohutný účinek tablet zahrnuje také pocit uvolnění, který má na kvalitní erekci též nezanedbatelný vliv.

Tip: Připravte se s partnerkou na pořádnou jízdu levněji. Akční sada na povzbuzení libida by vás mohla zaujmout.

Hodnotilo 8 zákazníků: 44 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Opičák | před 3 měsíci 40%

nefunguje, blbost, vyhozené prachy

Dan | před 3 měsíci 20%

Včera jsem si vzal svě tabletky a můžu říct, že to nedělá absolutně nic. Musím se podívat ještě po něčem jiném, toto nemohu doporučit.

Filip | před 6 měsíci 20%

Vzal jsem si dvě tabletky, jak píšou na letáku a asi za hodinu jsem měl sex. Bohužel žádný účinek jsem nepocítil.

Jarda | před 22 měsíci 40%

asi toto není dobrá volba,..ani mne to nějak nepovzbudilo,...leda tak veverku...

Sexy zvíře | před 28 měsíci 100%

Tyhle tabletky dělají, co slibují a bez té modré mlhy a pocitu stlačující se hlavy, který způsobuje viagra. Vemte si jednu nebo dvě zhruba hodinu před aktivitou. (Vykoupejte se, než ta hodina uběhne). Vysoce doporučuju! Jediná nevýhoda je, že z moc sexuálního napětí moc brzo po tom, co si je vezmu, je mi občas blbě. Takže nespěchejte!

Mirek | před 33 měsíci 100%

Venicon jsem pouzil minulou noc a vydrzel jsem tvrdej jak kamen 2 hodiny. Manzelka byla nadsena a nemuze se dockat na pristi akci. Venicon je nejlepsi pripravek, co jsme kdy pouzili. Takze do toho, chlapi, poridte si to a poteste svou pani

Supplement Critique | před 36 měsíci 20%

Na rozdíl od velkého množství ostatních pánských povzbuzujících produktů, Venicon se používá jenom tehdy, když plánujete být sexuálně aktivní - stejně jako léky na předpis. Bohužel nemají oficiální stránky, protože by se hodilo porozumět významu jednotlivých ingrediencí. Například je nám jasné, že L-Arginine zlepší proudění krve rozšířením artérií. Taky rozumíme tomu, že některé látky, jako Epimedium a Gingko, zvýší hladiny testosteronu. Problém je, že jsme nenašli specifická množství látek na obalu Veniconu, ani vysvětlení, proč tam jsou dané látky přítomné. Protože produktové informace indikují jenom to, že složení má nabudit libido a tím stimulovat silnější erekci, nemůžeme říct, jestli bude mix ingrediencí efektivní.

petr81 | před 42 měsíci 10%

pilulky nic neudělaly, opravdu mě zklamaly. nepotřebuju je, je mi teprve 25 a mám dobrý sexuální život. jenom jsem chtěl vyzkoušet, jaké to je a opravdu potěšit svou přítelkyni..

Sex po infarktu, vliv nemocí srdce na sex

Oranžová Mandarinka / 23.11.2011

Jste po operaci srdce nebo po infarktu? Nezanevřete na sex, dokáže být srdci prospěšný. Ukážeme vám, jaké erotické pomůcky jsou pro kardiaky bezpečné a kterým se vyvarovat. Zjistíte, jaký vliv mají nemoci srdce na erekci a jaké jsou možnosti zlepšení výdrže při sexu. Při dodržování pravidel bezpečného sexu pro kardiaky si sex užijete opět naplno.

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Jak zjistite, co muže doopravdy vzrušuje

T. / 20.05.2015

Chceš si vědecky změřit, "jak moc" tvůj penis stojí? Pro zlepšení domácího sexu, k odhalení skrytých tužeb, k potvrzení orientace a pro jakékoliv prasárničky, ze kterých tvrdne péro... k tomu všemu je super vyzkoušet falometrii.

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 3/3 - další tipy

Plazboz / 10.12.2009

V posledním dílu seriálu o erekci vám prozradíme tipy a triky pro zlepšení erekce. Dozvíte se jak oddált ejakulaci a zlepšit svoji sexuální výdrž pomocí Kegelových cviků. Intenzivnější orgasmy zažijete při masáži prostaty. A když se nechce postavit dost rychle, pomůžou prokrvující erekční gely.

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Podobné produkty