vibratory.net

Poloprůhledné minišaty s lesklou sukní a podprsenkou

Šaty pro smyslné svádění zahalí vaše intimní partie, no zároveň díky průhlednosti látky odhalí sexy křivky a kontury vašich prsou.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27110951031
  • Velikosti: S, M, L, XL
  • Materiál: 70% polyamid; 20% polyester, 10% elastan
  • Barva: černá, částečně transparentní
  • Výrobce: Cottelli Collection

Šaty pro smyslné svádění zahalí vaše intimní partie, no zároveň díky průhlednosti látky odhalí sexy křivky a kontury vašich prsou. Pokud chcete zamotat hlavu vaší nové známosti, je tento outfit to pravé. Sukně neprůhledného lesklého materiálu sahá těsně pod zadeček. Boky šatů zdobí pásy s ozdobnými přezkami.

Vaše prsa zahalí podprsenka ze stejného neprůhledného materiálu jako spodní část. Šaty zakrývají i část krku. Budou pohodlné i pro delší nošení, materiál je prodyšný, takže v nich můžete bez obav zazářit i ve víru zábavy na tanečním parketu.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Obdělávání těhotné zahrádky povoleno a doporučeno!

Nadsamec / 06.08.2015

Pokud si někdo myslí, že k sexu s těhotnou může přistupovat stejně jako k dovádění s tuctovou baculkou, je to neohrabaný vůl. Pro ty ostatní je tady návod z praxe, ve kterém jde doslova o život. A taky o skvělý sex!

Celý článek

Podobné produkty