vibratory.net

Sada erotických pomůcek Nature Skin

Dotek erotické pomůcky už dávno nemusí působit nepříjemným a tuhým "umělým" dojmem.

 • Materiál dokonale napodobuje lidskou kůži
 • Můžete využít o samotě nebo v páru
 • Užívejte si s více pomůckami najednou
 • Super cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05610880000
 • Materiál: Nature Skin
 • Barva: tělová

Složení sady:

 1. Vibrátor, realisticky tvarovaný, délka 17 cm, průměr cca 3 cm, 2 x AA baterie

 2. Venušiny kuličky, průměr 3 cm, 2 kuličky, spoj je ze stejného materiálu jako povrch kuliček

 3. Anální kuličky – řetěz, délka 28 cm, 5 kuliček a 4 oválné mezičlánky, průměr cca 2 cm

 4. Erekční kroužek s dráždícími výčnělky po obvodu, nominální průměr 1,5 cm, elastický

 5. Návlek na penis nebo vibrátor, délka 4,5 cm, průměr od 1,2 cm, elastický

Dotek erotické pomůcky už dávno nemusí působit nepříjemným a tuhým "umělým" dojmem. U hraček pro dospělé z této sady to platí dvojnásob – speciálně vyvinutý materiál Nature Skin dodává pomůckám jedinečnou autentickou formu, která je na dotek téměř k nerozeznání od skutečné lidské pokožky! To oceníte zejména pokud patříte k méně zkušeným uživatelům, kteří se erotickým pomůckám až do teď vyhýbali pro jejich nepřirozenost.

Bohaté složení sady, která obsahuje vibrátor, anální řetěz, venušiny kuličky, návlek na penis a kroužek na penis, vám umožní různé hravé kombinace, čímž vznikne celá řada možností jak hračky využívat naplno a zároveň vždy trochu jinak.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Míša9 | před 30 měsíci 100%

Koupila jsem tuhle sadu pro mě a mího přítele, abysme si užili nějaký ty prasečinky. Miluju všechny věci, který s tím můžem dělat. Prostě to rozšiřuje možnosti sexu. Ze začátku byl přítel trochu nejistý z návleku na penis, na konec ho ae vyzkošuel a dost jsme si to užili.

Jarmila Velklová | před 31 měsíci 100%

Od téhle sady jsem nic extra neočekávala... ale byla jsem příjemně překvapená! Reaslistickej povrch je super a snadno se čistí. Ošetřování tohodle materiálu taky neni žádnej problém. Funguje naprosto skvěle! Doručení proběhlo bez problémů, takže mnohokrát děkuju :).

ycwkpp898 | před 33 měsíci 100%

Fakt výborná sada pro lidi, kteří chtějí vyzkoušet nový věci. Vibrátor je dost výkonný a dá se ohnout do různých úhlů. Partnerka miluje když má v sobě venušiny nebo anální kuličky. Prst a kroužek na penis už takový efekt nemají. Vibátor je měkký a supr pro ty, kteří zrovna začali zkoušet sexuální pomůcky.

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

22.10.2017

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Nevíte kam s polovičkou na víkend? Do swingers hotelu!

Michaela Kurtaničová / 28.03.2014

Dočasná výměna sexuálních partnerů se v poslední době stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Svědčí tomu i fakt, že swingers kluby rostou po celém světě jako houby po dešti. V jinak poměrně konzervativní Británii přišli manželé Sue a Kieth s nevídanou novinkou. Rozhodli se založit hotel pro dvojice, které mají oblibu ve střídání partnerů. Světe, div se, hotel Paradise v Blackpoolu praská týden co týden ve švech.

Celý článek

Podobné produkty