vibratory.net

Sada erotických pomůcek Nature Skin

Dotek erotické pomůcky už dávno nemusí působit nepříjemným a tuhým "umělým" dojmem.

 • Materiál dokonale napodobuje lidskou kůži
 • Můžete využít o samotě nebo v páru
 • Užívejte si s více pomůckami najednou
 • Super cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05610880000
 • Materiál: Nature Skin
 • Barva: tělová

Složení sady:

 1. Vibrátor, realisticky tvarovaný, délka 17 cm, průměr cca 3 cm, 2 x AA baterie

 2. Venušiny kuličky, průměr 3 cm, 2 kuličky, spoj je ze stejného materiálu jako povrch kuliček

 3. Anální kuličky – řetěz, délka 28 cm, 5 kuliček a 4 oválné mezičlánky, průměr cca 2 cm

 4. Erekční kroužek s dráždícími výčnělky po obvodu, nominální průměr 1,5 cm, elastický

 5. Návlek na penis nebo vibrátor, délka 4,5 cm, průměr od 1,2 cm, elastický

Dotek erotické pomůcky už dávno nemusí působit nepříjemným a tuhým "umělým" dojmem. U hraček pro dospělé z této sady to platí dvojnásob – speciálně vyvinutý materiál Nature Skin dodává pomůckám jedinečnou autentickou formu, která je na dotek téměř k nerozeznání od skutečné lidské pokožky! To oceníte zejména pokud patříte k méně zkušeným uživatelům, kteří se erotickým pomůckám až do teď vyhýbali pro jejich nepřirozenost.

Bohaté složení sady, která obsahuje vibrátor, anální řetěz, venušiny kuličky, návlek na penis a kroužek na penis, vám umožní různé hravé kombinace, čímž vznikne celá řada možností jak hračky využívat naplno a zároveň vždy trochu jinak.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Míša9 | před 23 měsíci 100%

Koupila jsem tuhle sadu pro mě a mího přítele, abysme si užili nějaký ty prasečinky. Miluju všechny věci, který s tím můžem dělat. Prostě to rozšiřuje možnosti sexu. Ze začátku byl přítel trochu nejistý z návleku na penis, na konec ho ae vyzkošuel a dost jsme si to užili.

Jarmila Velklová | před 24 měsíci 100%

Od téhle sady jsem nic extra neočekávala... ale byla jsem příjemně překvapená! Reaslistickej povrch je super a snadno se čistí. Ošetřování tohodle materiálu taky neni žádnej problém. Funguje naprosto skvěle! Doručení proběhlo bez problémů, takže mnohokrát děkuju :).

ycwkpp898 | před 26 měsíci 100%

Fakt výborná sada pro lidi, kteří chtějí vyzkoušet nový věci. Vibrátor je dost výkonný a dá se ohnout do různých úhlů. Partnerka miluje když má v sobě venušiny nebo anální kuličky. Prst a kroužek na penis už takový efekt nemají. Vibátor je měkký a supr pro ty, kteří zrovna začali zkoušet sexuální pomůcky.

10 tipů pro výběr erotického dárku

Michaela Kurtaničová / 02.12.2013

Erotickým dárkem uděláte radost krom obdarovanému také nejspíše i někomu dalšímu. Jen málokterá erotická pomůcka se nedá používat v páru, a i v případě, že se jedná vyloženě o sexuální hračku pro solitéry, vždycky se může někdo alespoň dívat. Pojďme si v následujícím článku ujasnit, jak při výběru erotického dárku nešlápnout vedle.

Celý článek

Swingers 2/3 – české swingers kluby a jejich pravidla

Lucie Čermáková / 07.09.2011

Dnes se zaměříme na české swingers kluby. Zjistíte, jaká jsou pravidla pro vstup a jak se zajišťuje bezpečnost návštěvníků. Dozvíte se také, jak swinger akce vypadají, kolik stojí vstup na párty a zda jsou povoleny gay nebo bixexuální praktiky. Prostě vše, co potřebujete znát, pro výběr nejvhodnějšího swingers klubu.

Celý článek

Genitální plastické operace pro lepší sexuální život

Plazboz / 09.05.2011

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

Podobné produkty