vibratory.net

Pouta na dveře

Vstaňte z postele a užívejte si sex i ve stoje.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000009350

Rozměry: celková délka 50 cm
Barva: černá, stříbrná (kovové části)
Materiál: kůže, kov, nylon
Výrobce: Pipedream (USA)

Vstaňte z postele a užívejte si sex i ve stoje. Kožená pouta se záchyty na dveře vám usnadní polohy ve stoje, navíc zaručí, že váš partner zůstane přesně tam, kde ho chcete mít. Nyní můžete vyzkoušet polohy, které pro vás byly nesnadné nebo dokonce nemožné. Oblíbená poloha ve stoje nyní dostává nový rozměr. Pouta jsou také vhodná pro trestání neposlušných otroků.

Stačí otevřít dveře, kovové záchyty spustit přes dveře, pouta nasměrovat k rukám vašeho partnera a dveře zavřít. Záchyty se zarazí o dveře a futra. Pouta mají nastavitelnou velikost a jsou z opravdu tvrdé kůže, aby ruce dobře držely a nedocházelo k rozervání. Pouta jsou vyrobena přímo pro zavěšení, nemusíte se tedy bát, že vám zastaví oběh krve nebo jinak ublíží. Samozřejmě se dají použít i k jiným pomůckám, které již vlastníte.

Pro větší bezpečí dveře vždy zamykejte.

Hodnotili 3 zákazníci: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Bara | před 21 měsíci 80%

Dobre udelana a jednoduse se pouzivaji. Jsme spokojeni

Alice# | před 25 měsíci 100%

Byla jsem prekvapena, kdyz jsem sla zavrit dvere od loznice a manzel me otocil a ukazal mi, co budeme dneska v noci delat. Rychle me privazal a pak to zacalo. Kvalita je skvela. Super prekvapeni, kdyz si to chcete trochu okorenit!

Anonym | před 28 měsíci 100%

Super pevná a silná! Nemusíte se bát, že se rozpadnou!

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Mersey / 15.02.2015

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Podobné produkty