vibratory.net

Pouta na nohy s roztahovací tyčí

Okořeňte svůj sexuální život novým zážitkem.

  • včetně pout
  • tyč není teleskopická

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000009767
  • Tyč je dlouhá 25 cm.

Okořeňte svůj sexuální život novým zážitkem. Kovová tyč opatřená měkkými polstrovanými pouty vám může posloužit jak v posteli, tak i v kanceláři.

Obvažte partnerovi nohy pouty a tyčí je roztáhněte. Partner zažije jaké to je, když má nad ním někdo neohroženou kontrolu a vy si užijete pohled na to, jak se poddává vašim dotekům.

Pouta lze z tyče jednoduše odepnout a připnout třeba k židli. Tyč naopak můžete připnout k jiným typům pout.

Hodnotilo 9 zákazníků: 43 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sluníčko | před 18 měsíci 80%

Tahle roztahovací tyč je za ty prachy docela dobrá, vydržela o něco dýl než ostatní, co jsem měla. Pouta jsou hrozně pohodlný a neublížíte svým zápěstím, protože jsou pěkně měkký.

Šantal | před 24 měsíci 20%

nemůžu přijít na to, k čemu tahle hračka je. jsem fakt zklamaná, protože jsem si chtěla užít trošku sexy zábavy

Karel | před 25 měsíci 20%

Tenhle produkt vůbec neddělá, co by měl. Když se na něj podíváte zblízka, řetěz, který drží pouta na tyčce, umožňuje nohám moc se hýbat, takže ani nesvazuje nohy! Tohle rozhodně není "roztahování" ani "otevírání do široka"

SexyLizatko | před 26 měsíci 60%

Pouta s roztahovací tyčí by mohla mít lepší konstrukci. Zkrátka se nedají použít na roztahování, tyčka má jenom 25 cm. Nohy/stehna můžete jednoduše otevřít/zavřít. Ale můžete to vzít jinou cestou! Nahraďte pouta na suchý zip vlastními - na ruce/nohy a zkuste se zavěsit! Vždycky si ale dávejte pozor a používejte správné vybavení ze specializovaného obchodu.

Anonym | před 27 měsíci 60%

Tyhle pouta jsou super. Chtěl jsem takovejhle set už nějakou chvilku, nejlíp ještě s poutama na ruce, ale ten stál víc, než jsem chtěl zaplatit, protože už doma nějaký hračky mám. Jsou vevnitř příjemný a měkký, takže nedřou, ale nejsou dost... přesvědčivý? V klidu můžu dát nohy k sobě, což je docela na nic, protože to trochu popírá účel. K posteli musím mít přivázaný i kotníky , což je sexy, ale neměla by to být nutnost..

Petr | před 30 měsíci 40%

Tyč vypadala krátce, ale použitelně. Nevím, jak velkou jsem si ji představoval při nákupu, ale má 25 cm a podle mě je cokoliv kratší jak 40 cm k ničemu. S těmi dlouhými spoji můžou pouta ležet doslova vedle sebe. Uvidím, jak to bude fungoval se stehny a případně lokty za zády. Kvalita se zdá dostatečná, ne skvělá. Žádné viditelné defekty nebo špatně udělané části, ale nejspíš toho moc nevydrží. Ale nic víc jsem ani nečekal. Dávám 2 hvězdičky, protože podukt podle mě neuspokojí ani ty nejnižší požadavky.

Michal | před 31 měsíci 60%

nenazval bych to roztahovací tyčí, partnerka říká, že je moc jednoduché dát k sobě stehna

rjkrom | před 35 měsíci 20%

Tenhle produkt me hodne zklamal. Cekal jsem od nej, ze otevre uplne novou dimenzi v mem a manzelcinem sexualnim zivotu. Nejlepsim bodem naseho nakupu byl obal, kterym jsem manzelku mohl postrasit. Muzu v klidu rict, ze tohle neni ani trosku vzrusujici hracka

BG529 | před 36 měsíci 20%

Tuhle roztahovací tyčku jsem si ale vůbec neužila. Možná jsem jenom měla přemrštěná očekávání, ale chtěla jsem, aby byla delší, ne abych mohla stáhnout nohy, když chci. Myslela jsem, že účelem takové tyčky je, no, aby byly nohy od sebe..

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Mersey / 15.02.2015

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Podobné produkty