vibratory.net

Pouta na nohy s roztahovací tyčí

Okořeňte svůj sexuální život novým zážitkem.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000009767
  • Tyč je dlouhá 25 cm.

Okořeňte svůj sexuální život novým zážitkem. Kovová tyč opatřená měkkými polstrovanými pouty vám může posloužit jak v posteli, tak i v kanceláři.

Obvažte partnerovi nohy pouty a tyčí je roztáhněte. Partner zažije jaké to je, když má nad ním někdo neohroženou kontrolu a vy si užijete pohled na to, jak se poddává vašim dotekům.

Pouta lze z tyče jednoduše odepnout a připnout třeba k židli. Tyč naopak můžete připnout k jiným typům pout.

Hodnotilo 9 zákazníků: 43 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sluníčko | před 7 měsíci 80%

Tahle roztahovací tyč je za ty prachy docela dobrá, vydržela o něco dýl než ostatní, co jsem měla. Pouta jsou hrozně pohodlný a neublížíte svým zápěstím, protože jsou pěkně měkký.

Šantal | před 13 měsíci 20%

nemůžu přijít na to, k čemu tahle hračka je. jsem fakt zklamaná, protože jsem si chtěla užít trošku sexy zábavy

Karel | před 14 měsíci 20%

Tenhle produkt vůbec neddělá, co by měl. Když se na něj podíváte zblízka, řetěz, který drží pouta na tyčce, umožňuje nohám moc se hýbat, takže ani nesvazuje nohy! Tohle rozhodně není "roztahování" ani "otevírání do široka"

SexyLizatko | před 16 měsíci 60%

Pouta s roztahovací tyčí by mohla mít lepší konstrukci. Zkrátka se nedají použít na roztahování, tyčka má jenom 25 cm. Nohy/stehna můžete jednoduše otevřít/zavřít. Ale můžete to vzít jinou cestou! Nahraďte pouta na suchý zip vlastními - na ruce/nohy a zkuste se zavěsit! Vždycky si ale dávejte pozor a používejte správné vybavení ze specializovaného obchodu.

Anonym | před 17 měsíci 60%

Tyhle pouta jsou super. Chtěl jsem takovejhle set už nějakou chvilku, nejlíp ještě s poutama na ruce, ale ten stál víc, než jsem chtěl zaplatit, protože už doma nějaký hračky mám. Jsou vevnitř příjemný a měkký, takže nedřou, ale nejsou dost... přesvědčivý? V klidu můžu dát nohy k sobě, což je docela na nic, protože to trochu popírá účel. K posteli musím mít přivázaný i kotníky , což je sexy, ale neměla by to být nutnost..

Petr | před 20 měsíci 40%

Tyč vypadala krátce, ale použitelně. Nevím, jak velkou jsem si ji představoval při nákupu, ale má 25 cm a podle mě je cokoliv kratší jak 40 cm k ničemu. S těmi dlouhými spoji můžou pouta ležet doslova vedle sebe. Uvidím, jak to bude fungoval se stehny a případně lokty za zády. Kvalita se zdá dostatečná, ne skvělá. Žádné viditelné defekty nebo špatně udělané části, ale nejspíš toho moc nevydrží. Ale nic víc jsem ani nečekal. Dávám 2 hvězdičky, protože podukt podle mě neuspokojí ani ty nejnižší požadavky.

Michal | před 21 měsíci 60%

nenazval bych to roztahovací tyčí, partnerka říká, že je moc jednoduché dát k sobě stehna

rjkrom | před 24 měsíci 20%

Tenhle produkt me hodne zklamal. Cekal jsem od nej, ze otevre uplne novou dimenzi v mem a manzelcinem sexualnim zivotu. Nejlepsim bodem naseho nakupu byl obal, kterym jsem manzelku mohl postrasit. Muzu v klidu rict, ze tohle neni ani trosku vzrusujici hracka

BG529 | před 26 měsíci 20%

Tuhle roztahovací tyčku jsem si ale vůbec neužila. Možná jsem jenom měla přemrštěná očekávání, ale chtěla jsem, aby byla delší, ne abych mohla stáhnout nohy, když chci. Myslela jsem, že účelem takové tyčky je, no, aby byly nohy od sebe..

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Podobné produkty