vibratory.net

Práškový lubrikační gel MALE POWDER, 225 g

Máte to rádi kluzké?

  • smícháním s vodou získáte až 25 litrů lubrikantu
  • gel můžete používat s jakýmkoliv kondomem či erotickou hračkou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
439

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23802

Obsah: 225 g
Balení: plastová dóza se šroubovacím víčkem
Složení: Sodium Polyacrylate
Skladování: Uchovávejte na chladném a temném místě.
Výrobce: Cobeco Pharma (Nizozemí)

Máte to rádi kluzké? Potřebujete při erotických hrách litry lubrikačního gelu? Pořiďte si zázračnou krabičku práškového lubrikačního gelu MALE POWDER. Z 225 gramů prášku totiž vyrobíte rychle a snadno až 25 litrů lubrikantu - stačí ho smíchat s vodou ve správném poměru, abyste dosáhli potřebné konzistence. Získáte tak hodně gelu za málo peněz. :)

Kouzlo se skrývá v jediné složce - polyakrylátu sodném. Jedná se o funkční polymer, který má schopnost absorbovat obrovské množství vody (200 až 300 násobek své hmotnosti). Používá se třeba i v dětských plenách, v zahradnických materiálech nebo jako umělý sníh.

Ukázka, jak materiál absorbuje vodu.

Lubrikační gel je založený na vodní bázi, takže ho snadno opláchnete a můžete jej používat s jakýmkoliv kondomem či erotickou hračkou.

UPOZORNĚNÍ: Namíchané množství lubrikantu spotřebujte do 48 hodin. Před prvním použitím gelu proveďte test snášenlivosti - naneste malé množství gelu na předloktí. Pokud se objeví alergická reakce, gel nepoužívejte. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Gel je velmi kluzký, proto jej ihned setřete, pokud potřísní např. podlahu nebo vanu/sprchový kout, abyste se při uklouznutí nezranili. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.

Hodnotili 2 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

K službám! | před 5 dny 90%

Je fantastickej. Už věky jsem chtěl zažít s partnerkou sex, kdy jsme oba pokrytí lubrikantem a všechno to krásně klouže. Konečně jsme to realizovali s tímhle gelem. Koupili jsme si latexový prostěradlo a celou misku naplnili lubrikantem. Použili jsme jen tak čtvrtinu kelímku. Musíte to pořádně zamíchat a doporučuju to trochu zahřát v mikrovlnce. Být totálně pokrytej lubrikantem bylo hrozně vzrušující.

Pan Václav | před 7 dny 70%

Ve všech ohledech je to skvělý lubrikant... Opravdu hustý gel jsem hledal už dlouho, chtěl jsem ho na análek, Cobeco mě konečně vyhovělo. Je úžasné, že si můžu namixovat hustý gel na anální hrátky, ale i řidčí třeba do Fliphole nebo jiného masturbátoru. Moc mě nenadchlo, že v ingrediencích je karbomer a netuším, co je to trometamin, ale jinak se mi líbí, jak má lubrikant jednoduché složení. V instrukcích je, že máte smíchat 1,5 lžičky pudru s 100 ml vody. Vyzkoušel jsem to a vznikl z toho prostě normální lubrikant na vodní bázi (jak jsem čekal). Pak jsem ho vyzkoušel namíchat o hodně hustší a sakra! To bylo něco jiného! Můžete si z toho udělat úplné erotické želé (až tak husté to jde udělat!) doma, bez parabenů a dalších divných chemikálií. Dámy by se mu ale měly vyhnout vaginálně, protože fruktóza by mohla způsobit kvasinkovou infekci. Pokud ale budete opatrné a chcete hustý lubrikant na análek nebo klitoris.. mělo by to být v pohodě!

5 kroků k zaručené cestě do vagíny

Mersey / 23.08.2015

Rada k nezaplacení pro všechny, kteří potřebují navnadit svou partnerku na sex. I ženy čtěte dále, neboť tento snadný návod vám pomůže najít cestu ke klidu, pohodě a uvolnění za pár minutek.

Celý článek

Vše o lubrikaci 2/2 - specialitky

Plazboz / 07.06.2010

Chcete si zpestřit sex a zažít něco nového? Zkuste lubrikanty se speciálním složením. Třeba sladké gely pro orální sex, po kterých se budete jen olizovat. Nebo dráždivé prokrvující gely pro intenzivnější orgasmus. O těchto výrobcích si povíme v dnešní části seriálu o lubrikaci. Jako bonus se dozvíte, čím lubrikační gel nahradit.

Celý článek

Techniky ženské masturbace: Třením k orgasmu

Michaela Kurtaničová / 23.12.2014

Odborníci tvrdí, že pravidelně masturbuje 40 – 92 % žen. Já tvrdím, kašleme na statistiky, dělejme si to, jak často chceme a tak, jak se nám to líbí. A jak se to vlastně ženám líbí? Drtivá většina příslušnic něžného pohlaví dosahuje orgasmu zevním drážděním intimních partií. Pojďte se s námi inspirovat známými i neznámými technikami ženské masturbace – tentokrát poškádlíme klitoris.

Celý článek

Domácí lubrikant je 100x levnější, než kupovaný. Jak ho vyrobit?

T. / 18.12.2014

Letní večer; po perném pracovním týdnu jste s přítelkyní vypadli z ruchu velkoměsta na chalupu. Po dlouhé předehře byste rádi zkusili něco trošku... pikantnějšího. Saháte po lubrikačním gelu, když si najednou uvědomíte, že jste ho nechali doma. Nejbližší sexshop nebo lékárna je několik kilometrů od vás. Čim můžete v nouzi nejvyšší lubrikant nahradit?

Celý článek

Vše o lubrikaci 1/2 - typy lubrikačních gelů

Plazboz / 02.06.2010

Lubrikační gely jsou erotickou pomůckou, která se hodí opravdu každému. Při jejich použití sex pěkně klouže a je příjemnější. Zpestřit sexuální život si však můžete i masážními oleji, nebo slaďoučkým gelem na orální sex. V první části seriálu o lubrikaci si povíme, jaké typy lubrikantů existují a pro jakou příležitost jsou vhodné.

Celý článek

Podobné produkty