vibratory.net

Připínací vagina PUSSY Strap-on

Díky připínací vagině PUSSY Strap-on se mohou muži konečně cítit jako ženy a dámy zase mohou svému partnerovi dopřát ještě užší pocit při zásunu.

  • univerzální velikost pro muže i ženy
  • ideální pro muže, kteří chtějí mít vaginu, i partnerské roleplay hrátky
  • pěkně úzký růžovoučký otvůrek

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
799

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05200710000

Rozměry: univerzální (S-XXL, max. obvod 100 cm), rozměry otvoru: 1,5 x 4 cm (mírně elastické)
Barva: tělová, růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
Výrobce: You2Toys

Díky připínací vagině PUSSY Strap-on se mohou muži konečně cítit jako ženy a dámy zase mohou svému partnerovi dopřát ještě užší pocit při zásunu. :)

Vagina má díky nastavitelným popruhům univerzální velikost, takže ji mohou nosit muži i ženy. Má růžovoučké pysky a vymodelovaný klitoris a její dírka je pěkně úzká a mírně elastická. I tak jí ale pronikne spíše menší nebo středně velký penis. Vaginu můžete nosit před análkem i vaginou, záleží hlavně na vaší chuti.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Vaginu čistěte speciálními dezinfekčními prostředky na erotické pomůcky.

TIP: Vagina se dá použít i k ponížení chlapa během BDSM hrátek. Donuťte ho k jejímu oblečení, zbavte ho mužnosti a udělejte z něj svoji poslušnou d*vku. :)

Hodnotili 2 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Starý M. | před 7 dny 60%

Nic, co by se dalo srovnat..ale na začátek to není špatné. Příliš mnoho oček a spon. Celkově je matroš dost trvrdý. Materiál v "nejdůležitější" oblasti by mohl být měkčí.

Bim45 | před 2 měsíci 100%

Zrovna mi došla a jsem nadšenej, je fakt vzrušující. Pěkně mi padne přes zadeček a můj drahý má pocit, jako by zajížděl do opravdu uzoučké lasturky. Prostě super

Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 04.06.2013

Díky Japoncům je život ostatních lidí na planetě bohatší mimo jiné o karate, bonsaje, suši a automobilové driftování. Možná, že se také rádi bavíte u japonských hororů a popadáte se za břicho při sledování jejich ujetých soutěžních pořadů. Raději nebudeme dedukovat, co asi děláte při sledování další japonské speciality, kresleného porna Hentai.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 4/4 – umělé vagíny, masturbátory

Lucie Čermáková / 08.10.2013

V posledním díle série si představíme masturbátory, honítka a umělé vagíny. Proč jsou tyto erotické pomůcky tak oblíbené? Mají nějaké speciální funkce, kterých si všímat při výběru? I tentokrát si samozřejmě projdeme konkrétní produkty a jejich recenze od uživatelů.

Celý článek

Výroba masturbátoru pro pány snadno a rychle

Michaela Kurtaničová / 10.07.2013

Znáte to, přepadne vás strašná chuť na sex, ale zrovna jako naschvál nikde kolem není povolná krasavice. Už pomalu protahujete ruku, že onu prácičku zase oddře sama, ale říkáte si, že to není úplně ono. Chtělo by to nějakou změnu… Což takhle vyzkoušet vlastnoručně vyrobený masturbátor?

Celý článek

Podobné produkty